gra

Status
Zamknięty.

Berials

Ex Moderator / Ex użytkownik
Dołączył
21 Wrzesień 2005
Posty
7 372
Punkty reakcji
3
Ban Drakena kończy się za 3 dni... Cóż, cytując niemieckiego filozofa Fryderyka Nietzschego - 'Zanim nauczysz się latać, naucz się chodzić' - zaś parafrazując jego słowa - zanim dasz bana na IP, daj bana na 2 tygodnie.

Figa z Twoich ust Madziu, brzmi o wiele lepiej, niż z innych :p

Cóż, co prawda rzucanie początkującego na głęboką wodę nie jest pomysłem dobrym (patrz cytat Nietzschego), ale z drugiej strony, wdrażanie umiejętności w świecie w którym nie ma podstawowego czynnika w sesji - tj. GM - może potem okazać się poprzeczką dla gracza, naszczęście - może ale nie musi.
 

Kaththea

Nowicjusz
Dołączył
23 Listopad 2006
Posty
1 262
Punkty reakcji
0
A bo ja "fige" przejęłam od mamy x)

Przemek jaki Ty się ostatnimi czasy znawca zrobiłeś :D aż strach! będziesz jeszcze lepiej grał ode mnie :D :)
 

Berials

Ex Moderator / Ex użytkownik
Dołączył
21 Wrzesień 2005
Posty
7 372
Punkty reakcji
3
Madziu, jaki tam znawca? To czysty (okropny według Ciebie :p) racjonalizm ^^
 

Severusa

Krwiożercza macica
Dołączył
19 Październik 2005
Posty
3 054
Punkty reakcji
2
Miasto
Skądinąd
hym... o Drakenie to ja słyszałam opowieście :D ale z opowiesci wywnioskowalam, że nowym Drakenem nie jestem wiec DaMi nie martw sie xD ja sobie tam was w tej spontanicznej popodglądam :D a co mi tam xD Moze w sumie jak bedzie jakaś normalna sesja to coś spróbuję.. ale nie wiem czy mi się bedzie chcialo :D
 

DaMi

Ehre asher ehre
Dołączył
30 Lipiec 2006
Posty
1 233
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Muahaha - oto mroczny scenariusz... jak będziecie dla mnie niemili to odejdę ze stanowiska, zostawiając jako następcę właśnie Drakena (wszak chciał, swego czasu) :bag: .

U mnie jak tylko minie ta chorrrerna zawierucha związana z maturami, rozpocznę rekrutację do sesji "swojego życia". Tj. najbarwniejszej sesji, jaką kiedykolwiek ma chora psychika była w stanie wydać na świat. Już teraz zdradzę: akcja będzie się toczyć w Warszawie w sierpniu '44 roku. Ot, skrzywienie po lekturze "Powstania '44" Normana Daviesa. Jeśli ktoś odrobinę lubi historię i umie grać (lub przynajmniej czuje, że umie - Sev) to będzie mile widziany. Drakenom wstęp wzbroniony!
 

Kaththea

Nowicjusz
Dołączył
23 Listopad 2006
Posty
1 262
Punkty reakcji
0
Buuu to ja się nie nadaje.. ;( ;( ;(
phi :phi: założe sobie własną sesje z Drakenem ot co!
 
Status
Zamknięty.
Do góry