GRA: Jaki to zespół?

bartekt

Made in China
Dołączył
2 Kwiecień 2007
Posty
1 288
Punkty reakcji
5
Wiek
28
Miasto
*********
Z podpowiedzią poczekam kilka godzin. Może ktoś trafi bez niej. :) W każdym bądź razie, każdy ich zna, chociaż z nazwy.
 

Parabola

Nowicjusz
Dołączył
19 Czerwiec 2007
Posty
1 142
Punkty reakcji
8
Miasto
Wyzima
sratatata.jpg

Dla przypomnienia, to jest aktualna zagadka.

Mój problem jest taki, że ostatnio wygląd zespołów poznaję dopiero na... koncertach, no chyba że gdzieś się jakiś teledysk nawinie. Jakoś niekoniecznie ciekawi mnie aparycja moich idoli - oby dobrą muzę robili.
Na knockoucie na przykład stał obok mnie w publice Daniel Cavannagh z Anathemy, których lubię naprawdę od dawna, ale kapnęłam się, że to on dopiero, jak pojawił się na scenie :)
 

bartekt

Made in China
Dołączył
2 Kwiecień 2007
Posty
1 288
Punkty reakcji
5
Wiek
28
Miasto
*********
Kurczę, nie chcę dać podpowiedzi po których od razu jasne stanie się jaka to kapela, a tylko takie mi się nasuwają. Cobyście mogli sobie poszukać powiem - Woodstock 2008.
 

Parabola

Nowicjusz
Dołączył
19 Czerwiec 2007
Posty
1 142
Punkty reakcji
8
Miasto
Wyzima
Kreator. To chyba musi byc jakaś stara fotka??

Moja zagadka: wokalista tego zespołu ma licencję pilota na samoloty pasażerskie:)
 

FL8

Black Dynamite!
Dołączył
4 Styczeń 2009
Posty
2 469
Punkty reakcji
8
Wiek
33
Blind Guardian!

Tak mi się wydaję, że jeśli ktoś jest pewny, to może od razu zadawać nie?
 

bartekt

Made in China
Dołączył
2 Kwiecień 2007
Posty
1 288
Punkty reakcji
5
Wiek
28
Miasto
*********
Jeśli ktoś jest w 100% pewny to raczej tak. Ale np. przy zagadce Paraboli ja też czekałbym na potwierdzenie. Bo to było zbyt banalne. :p
 

Caleb

VIP
VIP
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
8 989
Punkty reakcji
206
Blind Guardian!

Tak mi się wydaję, że jeśli ktoś jest pewny, to może od razu zadawać nie?
To oni.

Może. Zawsze można w googlach zdjęcie sprawdzić. Ludzie pewnie (tak jak ja) biorą foto z pierwszej strony grafik w google.
 

LaggeR

OpenMinded Metalhead
Dołączył
30 Sierpień 2006
Posty
1 939
Punkty reakcji
11
Wiek
36
Przedstawiciel nowej fali polskiego nowoczesnego metalu. Pochodza z Warszawy, uwazani za objawienie
 

LaggeR

OpenMinded Metalhead
Dołączył
30 Sierpień 2006
Posty
1 939
Punkty reakcji
11
Wiek
36
nie... ok to jeszcze jedna podpowiedz: zespol sie rozpadl dosc niedawno, swoj koncert pozegnalny mieli w klubie Neo
 
Do góry