GRA: Jaka to płyta?

Parabola

Nowicjusz
Dołączył
19 Czerwiec 2007
Posty
1 142
Punkty reakcji
8
Miasto
Wyzima
WITAM! Mam do zaproponowania konkurs dla wszystkich!!!

A oto zasady: osoba zadająca pytanie zamieszcza fragment okładki płyty - ale taki, aby nie było widać wykonawcy i tytułu. Osoba, która pierwsza poda NAZWĘ ZESPOŁU / WYKONAWCY oraz TYTUŁ PŁYTY, zdobywa 1 pkt. oraz zapodaje kolejną zagadkę.

Konkurs może trwać do znudzenia. Wygrywa osoba, która zdobędzie największą ilość punktów. Nagroda - oczywiście - satysfakcja :))) Albo coś się wymyśli ;)

Jako organizatorka, zapodaję pierwszą zagadkę, na początek łatwizna. Przypominam, że warunkiem zdobycia punktu jest refleks (pierwsza poprawna odpowiedź wygrywa) oraz podanie zarówno nazwy zaspołu jak i tytułu płyty (chyba że takiego nie ma:)).

A oto i zagadka:

kokurs1.JPG
 

Breathe

Nowicjusz
Dołączył
21 Luty 2007
Posty
264
Punkty reakcji
0
Metallica - Ride the lighting.
Teraz ja:
pytavj7.png

Nie jest trudne, tylko trzeba wysilić mózg.
 

Monia ^^

Nowicjusz
Dołączył
18 Wrzesień 2006
Posty
3 426
Punkty reakcji
3
Wiek
30
Hmm... a ten topic nie powinien być w dziale "Gry Forumowiczów"? Coś mi się tak wydaje... :p
 

merkaba69

Nowicjusz
Dołączył
23 Styczeń 2007
Posty
217
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Ja też. Jakaś mała podpowiedź?
zespol jest z polski, raczej malo znany , plyta ta ukazala sie w 1992 roku , nazwa zespolu zaczyna sie na litere K, a nazwa owej plyty sklada sie z 2 wyrazow C.... M..... gatunku dokladnie nie potrafie okreslic, taki death metal polaczony z wieloma innymi gatunkami
 

Parabola

Nowicjusz
Dołączył
19 Czerwiec 2007
Posty
1 142
Punkty reakcji
8
Miasto
Wyzima
zespol jest z polski, raczej malo znany , plyta ta ukazala sie w 1992 roku , nazwa zespolu zaczyna sie na litere K, a nazwa owej plyty sklada sie z 2 wyrazow C.... M..... gatunku dokladnie nie potrafie okreslic, taki death metal polaczony z wieloma innymi gatunkami

Znalazłam - Kinsky "Copula Mundi". Ale bez przesadyzmu, ta zagadka była za trudna! :) Zapodawajcie coś bardziej "klasycznego".

Mój fragment okładki - 2 posty wyżej.
 

merkaba69

Nowicjusz
Dołączył
23 Styczeń 2007
Posty
217
Punkty reakcji
0
Wiek
34
no to moze jakas podpowiedz, wydaje mi sie, ze juz gdzies widzialam ta okladke, nie wiem, ale kojarzy mi sie z Katatonią
 

Parabola

Nowicjusz
Dołączył
19 Czerwiec 2007
Posty
1 142
Punkty reakcji
8
Miasto
Wyzima
no to moze jakas podpowiedz, wydaje mi sie, ze juz gdzies widzialam ta okladke, nie wiem, ale kojarzy mi sie z Katatonią

Oj nie, to nie ten gatunek. To zespół ze Seattle, legenda grunge, działał w tych samym czasie co Nirvana. Ta płyta jest niemal tak kultowa jak "Nevermind".
 
Do góry