Gra giełdowa

h3lix

Bad Mutha Fucka
Dołączył
2 Listopad 2006
Posty
3 458
Punkty reakcji
13
Wiek
36
Miasto
www.forumovision.com
http://www.money.pl/portfel

Polecam - mozesz zdefiniowac sobie gotowke, jaka mozesz inwestowac, lub mozesz wydawac ile chcesz na swoje inwestycje. Masz do wyboru akcje, lokaty, tfi, ofe, nc, waluty, forex i futures. Calkiem fajna zabawa, calosc inwestycji bardzo czytelnie przedstawiona, polecam :) Ja juz cwicze :p
 

ringo

Nowicjusz
Dołączył
31 Styczeń 2008
Posty
7
Punkty reakcji
0
Jeśli chcesz sprawdzić swoje umiejętności i wiedzę bez ponoszenia ryzyka. Zagraj w najlepsza grę giełdową, pokaż jak dobrym inwestorem jesteś.

Funkcjonalność
Najbardziej innowacyjna internetowa gra giełdowa
Podział na sezony
Zawsze masz szanse wygrać
Otwartość
Gra jest bezpłatna, tworzona przez graczy i dla graczy
Nagrody
Cenne nagrody dla najlepszych inwestorów sezonu
Rozbudowana klasyfikacja
Sprawdź jak dobrym inwestorem jesteś i rywalizuj z najlepszymi

www.gra.invest24.pl

Sprawdz się, bez względu na koniunkturę (możliwosc krótkiej sprzedaży akcji). Udowodnij, że jestes najlepszy!
 

psm

FOREVER
Dołączył
24 Listopad 2005
Posty
1 181
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Piła
http://resell.pl/ - SYMULATOR GIEŁDOWY. Sprawdź się w roli prawdziwego inwestora, zobacz jakie zasady panują na giełdzie, spróbuj swoich sił!
Według mnie najlepsze. :D
 

ringo

Nowicjusz
Dołączył
31 Styczeń 2008
Posty
7
Punkty reakcji
0
Resell to tylko symulator natomiast o wiele wiecej mozliwosci daje gra na www.gra.invest24.pl bo tam wystepuje efekt synergii :D masz do dyspozycji nie tylko gre ale równiez RSS na www.news.invest24.pl, oczywiscie podstawa to forum i nagrody :D
 

Lexsus12

Nowicjusz
Dołączył
9 Luty 2008
Posty
76
Punkty reakcji
0
ja mialem takie cos juz wirtualna gielda na onet.pl dostaje sie 40 tys najwiecej mialem 67 tysieecy:D
 

Lusjus

Klawiatury Muszkieter :)
Dołączył
5 Grudzień 2006
Posty
1 229
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Wolsztyn
resell.pl jak juz ktos powiedział:) najlepsze:) sam gram
 
I

indyk89

Guest
Najlepsza jest moim zdaniem Marketiva ;] Bo dostajkesz wirtualna jak i realna kase ;] Ja keidys z tych 5 $ mialem puzniej 27 $ ;] I sobie wyplacilem ;]
 

Mythios

Nowicjusz
Dołączył
9 Listopad 2007
Posty
61
Punkty reakcji
0
Ja w ciągu tygodnia na Forexie zarobiłem 5000$, wypróbowałem Turbo Forex System. Niestety na wirtualnych pieniądzach, ale jak zobaczyłem że to działa to zaczytam grać na prawdziwe niedługo.
 

gregor_n

Nowicjusz
Dołączył
7 Sierpień 2008
Posty
25
Punkty reakcji
0
fajnie ze dajecie linki ;)) ale miałbym jeszcze prośbe czy możecie polecic kilka pozycji książkowych, które mogłyby sprawić że nawet taka symulacja gry mi wyjdzie ?? wiem że murph'ego 'analiza techniczna rynków finansowych ' to podstawa -> ma ktos może link do wersji internetowej ?? pozdrawiam!!!
 

andrzej2

Nowicjusz
Dołączył
2 Październik 2008
Posty
1
Punkty reakcji
0
Jeszcze grafinansowa.pl co prawda punkty a nie wirtualne pieniądze ale za to można wygrywać prawdziwą kase

Andrzej.
 

Rondziu

Nowicjusz
Dołączył
23 Październik 2008
Posty
7
Punkty reakcji
0
www.bankier.pl - tam też znajdziecie gre gieldowa, wedlug mnie nie ma na dzien dzisiejszy zadnej gry gieldowej ktora na serio oddalaby przynajmniej troche zasad panujacych na gierldzie (na [prawdziwej gieldzie musimy znalezc sprzedawce akcji lub kupca) a w grze mamy chcianych akcji pod dostatkiem tak samo mozemy sprzedac kazda ilosc akcji kiedy chcemy << taki przykladzik
 
Do góry