Gra "Alien shooter 2" - niewidoczne pomieszczenia

Szunaj85

Nowicjusz
Dołączył
15 Lipiec 2010
Posty
65
Punkty reakcji
1
Witam,
Wiem, że gra "Alien shooter 2" ma już parę ładnych lat, ale jeśli ktoś w nią kiedyś grał na pewno będzie wiedział o co chodzi.
Czasami powracam do tego tytułu i ogólnie nie mam problemów z samą grą.
Jednak mam problem z sąsiadującymi pomieszczeniami, które na początku są zupełnie czarne.
Na załączonym poniżej filmiku przykładowo od 0:40-1:00 tego typu pomieszczenia odkrywają swój kształt oraz zawartość.
U mnie mimo, że można do nich wejść nadal pozostają czarne.
Nie widzę wtedy ani przeciwników, ani przeszkód, a w ten sposób nie da się grać zwłaszcza na wyższych poziomach.

Dlaczego na filmiku te pomieszczenia stają się widoczne a u mnie nie?
Czy to ja coś źle robię, a może wersja gry, którą posiadam ma takie ograniczenia?

http://www.youtube.com/watch?v=3uCDSWsoCHY
 

Cosmateus

Nowicjusz
Dołączył
26 Wrzesień 2012
Posty
88
Punkty reakcji
2
Spróbuj może pobrać grę spod tego linku - oficjalna darmowa, pełna wersja gry co najważniejsze w pełni legalna. Sprawdź jak działa. może problem zniknie

www.instalki.pl/gry/download/strzelanki/Alien_Shooter_2.html
 

Szunaj85

Nowicjusz
Dołączył
15 Lipiec 2010
Posty
65
Punkty reakcji
1
Cosmateus napisał:
Spróbuj może pobrać grę spod tego linku - oficjalna darmowa, pełna wersja gry co najważniejsze w pełni legalna. Sprawdź jak działa. może problem zniknie

www.instalki.pl/gry/download/strzelanki/Alien_Shooter_2.html
Dzięki za link, ale osobiście nie polecam tej wersji gry. Jest to wersja "Alien shooter 2: Reloaded" nastawiona na reklamę jakiejś strony z drobnymi grami.

A wracając do tematu. Okazało się, że problem, który na początku opisałem był spowodowany niedopracowaniem gry przez twórców.
Wersja, którą ja posiadałem miała błedy, stąd takie zachowanie. Po instalacji patcha wszystko zaczęło działać poprawnie.
Gdybym wiedział, że to jakieś bugi pewnie nie zakładałbym tego tematu. Jednak ja myślałem, że tak ma być,
a pomieszczenia nie są widoczne ponieważ nie posiadam czegoś w ekwipunku czy coś w tym stylu.
 
Do góry