Gotujący samochód

madziulek1985

Nowicjusz
Dołączył
5 Listopad 2011
Posty
244
Punkty reakcji
0
Wiecie coś na temat tego gotującego samochodu Electroluxa?? Widziałam fotkę na instagramie i tak mnie zaciekawił.
 

dbx

Nowicjusz
Dołączył
12 Grudzień 2012
Posty
156
Punkty reakcji
6
Wiek
40
Miasto
WLKP
...a nie chodzi przypadkiem o tzw. Engine Cooking?
 

madziulek1985

Nowicjusz
Dołączył
5 Listopad 2011
Posty
244
Punkty reakcji
0
Nie, nie już wiem, widziałam w ddwakacje. Chodzi mi o food trucka. Auto jest wyposażone w ich firmowe sprzęty takie jak choćby piekarnik parowy :) Pokazują tam sposoby i przepisy na zdrowe przygotowanie potraw, zaproszeni goście pokazują swój tajemniczy składnik, wszystko oczywiście fit.
 

nierannyptaszek

Nowicjusz
Dołączył
1 Wrzesień 2013
Posty
213
Punkty reakcji
0
Nie słyszałem jeszcze o czymś takim jak samochód electroluxa, gotujący samochód. Jak taki wygląda?
 

madziulek1985

Nowicjusz
Dołączył
5 Listopad 2011
Posty
244
Punkty reakcji
0
Oglądnij sobie dd wakacje tam będą pokazywać nawet jak gotują :) To taka hmm mobilna kuchnia, w której gotują zdrową żywność, między innymi w piekarniku parowym i jeżdżą po całej Polsce.
 

nierannyptaszek

Nowicjusz
Dołączył
1 Wrzesień 2013
Posty
213
Punkty reakcji
0
O, dzięki za linka. Jak będę miał czas to pewnie się "spotkamy" z nim, że tak powiem ; ) w dużej ilości miast jest z tego co widzę.
 

samba_mamba

Nowicjusz
Dołączył
22 Marzec 2011
Posty
1 021
Punkty reakcji
17
Miasto
Oświęcim
Będziesz brał udział w konkursie? :) Wystarczy fotkę zrobić i wrzucić na insta, oznaczając odpowiednio. :)
 
D

Dorka123

Guest
Co? Konkurs czy food track? Konkurs jest na instagramie, robisz zdjęcie food tracka i wstawiasz z odpowiednim hashtagiem.
A food track po prostu, jeździ po miastach i gotuje, u nas już był i odjechał, a szkoda, ale przynajmniej fotę udało się strzelić ;)
 
Do góry