Gothci

zetka

złośnica...:)
Dołączył
21 Lipiec 2005
Posty
681
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
spadłam z nieba... :)
słucham takiej muzyki. nie zawsze ubieram się na czarno, chociaż lubię. jeszcze nigdy nie spotkałam prawdziwej gothki, ten gatunek jest chyba na wymarciu, a szkoda. myślę, że mogłabym z taką osobą pogadać o czymś ciekawym ;)
 

ShAdiE

Dołączył
29 Maj 2006
Posty
3 621
Punkty reakcji
1
Wiek
30
Ja jestem raczej cos w tym stylu ^_^ czarne ciuchy itd... sama słucham gothyku (nie tylko NIGTWISHA :p)
ale też jakiś takich...mocniejszych :D
Kocham zamki... heh... w wakacje byłam w jurze krakowsko-częstkochwskiej i było bosko... w tym roku tez tam musze pojechać :D
 

Attachments

  • reszta.jpg
    reszta.jpg
    3,4 KB · Wyświetleń: 52

veleda

Nowicjusz
Dołączył
14 Listopad 2005
Posty
3 065
Punkty reakcji
1
Eee.. panią pseudopunk też słuchasz ?! (czyt. Avril) :/
 

ShAdiE

Dołączył
29 Maj 2006
Posty
3 621
Punkty reakcji
1
Wiek
30
Co do sukni... cudowne... W wakacje przy jakimś zamku spoktykali się gracze RPG i dziewczyny chodziły w takich rześlicznych sukniach ^_^ śliczne... (suknie, ja raczej bardziej interesuje sie chłopakami... :p )
W moim otoczniu raczej gothci powymierali <_< heh... a co do makijażu... ja mam naturalne ciemny blond (tiaa... gdzies sie tam znajdą pod farbkami :D ) miałam na czarno... ale raczej mi tak bardzo nie pasują do karmacji... a czarna kredka pasuje do wszystkiego :p ^_^

Kiedyś... 'już' mi przeszło :p

a Ty veleda jakiej muzyki słuchasz/? ^_^
 

Attachments

  • reszta.jpg
    reszta.jpg
    3,4 KB · Wyświetleń: 50
  • reszta.jpg
    reszta.jpg
    3,4 KB · Wyświetleń: 47
  • reszta.jpg
    reszta.jpg
    3,4 KB · Wyświetleń: 47

Berials

Ex Moderator / Ex użytkownik
Dołączył
21 Wrzesień 2005
Posty
7 372
Punkty reakcji
3
Veleda słucha mnie.

A odnośnie zamków, odwiedź Bolków, kiedyś był tam wspaniały festiwał Gotycki, teraz podobnież sami pozerzy się zjeżdzają :/

Nie wiem do końca ale wybiore się napewno, może potowarzyszysz?:p
 

ShAdiE

Dołączył
29 Maj 2006
Posty
3 621
Punkty reakcji
1
Wiek
30
Hahah... ja chętnie :D tylko nie wiem czy sie nie przestraszysz i czy nie zostawisz mnie w zameczku ^_^ :D
 

Attachments

  • reszta.jpg
    reszta.jpg
    3,4 KB · Wyświetleń: 57

Berials

Ex Moderator / Ex użytkownik
Dołączył
21 Wrzesień 2005
Posty
7 372
Punkty reakcji
3
Ja też nie wiem czy się nie przestraszysz i zostaniesz w zameczku - sama & martwa. :D

Ale aby nie robić offtopu :D

Jakiej muzy gotyckiej słuchasz? Bardziej symfonicznej, rockowej czy metalowej?

innymi słowy: wolisz Bacha (jego gra na organach to czysty gotyk jak na mój gust), Closterkeller (połowa ich kawałków mi się podoba, druga połowa jest dla nastolatek moim zdaniem), czy czegoś na granicy Black Metalu-Gothic Metalu a'la Vampiria?
 

ShAdiE

Dołączył
29 Maj 2006
Posty
3 621
Punkty reakcji
1
Wiek
30
najczęściej raczej czegoś na granicy Black Metalu-Gothic Metalu a'la Vampiria :D w tej chwili Lilith ^_^ :zamknijoczy:

A Ty? ^_^
 

Attachments

  • reszta.jpg
    reszta.jpg
    3,4 KB · Wyświetleń: 49
  • reszta.jpg
    reszta.jpg
    3,4 KB · Wyświetleń: 49

Berials

Ex Moderator / Ex użytkownik
Dołączył
21 Wrzesień 2005
Posty
7 372
Punkty reakcji
3
Vampiria! "I want come back, me and mine destination..." :D Mam ich jedną płytke (Wicked Charm się chyba zwie), świetna kapela.

A co do muzyki, to głównie Black/Death Metal i Gotyk w zależności od nastroju i wykonywanych czynności w pokoju.

A z kapel : Behemoth, Cradle of Filth,Opeth,Dream Theatre,Theatre of Tragedy,Satyricon, czasem In Flames, wspomniana Vampiria, Impaled Nazarene, Dimmu Borgir, Canibal Corps, Closterkeller, troche muzyki poważnej - Vivaldi i Bach mógłbym wymieniać i wymieniać :D.
 

ShAdiE

Dołączył
29 Maj 2006
Posty
3 621
Punkty reakcji
1
Wiek
30
ech... to co do muzyczki sie moglibymy dogadać :D ^_^
 

Attachments

  • reszta.jpg
    reszta.jpg
    3,4 KB · Wyświetleń: 47

ShAdiE

Dołączył
29 Maj 2006
Posty
3 621
Punkty reakcji
1
Wiek
30
Jejku jej... a do czego jeszcze? ^_^ cioo? :>
 

Attachments

  • reszta.jpg
    reszta.jpg
    3,4 KB · Wyświetleń: 46

Berials

Ex Moderator / Ex użytkownik
Dołączył
21 Wrzesień 2005
Posty
7 372
Punkty reakcji
3
A do czego jeszcze? No bo ja wiem to musielibyśmy już prywatnie uzgodnić :D.
 

ShAdiE

Dołączył
29 Maj 2006
Posty
3 621
Punkty reakcji
1
Wiek
30
No to dobra! :D jak Ci się będzie nudzić to do mnie na gadu zapraszam :p 4598310 ^_^
 

Attachments

  • reszta.jpg
    reszta.jpg
    3,4 KB · Wyświetleń: 50

veleda

Nowicjusz
Dołączył
14 Listopad 2005
Posty
3 065
Punkty reakcji
1
Haha :D Pan Filozof mnie upomina w innych tematach, a sam tworzy piękny offtopic :D
 

Berials

Ex Moderator / Ex użytkownik
Dołączył
21 Wrzesień 2005
Posty
7 372
Punkty reakcji
3
Veleda cicho :D Wiedziałem że albo Ty albo Carmen zaraz zaczniecie mieszać mi szyki :D.

A to nie jest offtopic, ja się tylko zapoznaje z nową koleżanką :D Z którą wszakże wybieramy się do zamku :D.

No ale dostałem numer GG więc może skończymy już ten offtop.
 

Gnoktra

Nowicjusz
Dołączył
22 Sierpień 2006
Posty
4
Punkty reakcji
0
Moim zdaniem gothów nie łączy zainteresowanie demonami, okultyzmem i wampirami, tylko raczej podobna muzyka i upodobania w kwestii ubioru. Ja sama ubieram sie na czarno (choć też nie zawsze, w końcu to nie jest jakiś przymus :) ), uwielbiam koronki, zachwycam się średniowiecznymi sukniami i fantastyką, słucham metalu i goth-metalu i... jestem gotką :) Wampiry, krew i okultyzm natomiast nie fascynują mnie w ogóle.
 

Berials

Ex Moderator / Ex użytkownik
Dołączył
21 Wrzesień 2005
Posty
7 372
Punkty reakcji
3
Wampiryzm to odzielny odłam kulturowy.

Okultyzm jest kojarzony z każdym kto lubi czarny kolor i ogólnie ma mroczny styl bycia, cóż stereotyp.

A krew...cóż j/w + stereotyp szatanistyczny.

Ja osobiście wampiry literackie lubie, tych realniejszych nienawidze, krew jest relatywna, zarówno ratuje jak i może pozbawić życia ludzkiego, podobno po wypiciu 0,5l krwii człowiek wymiotuje - musze spróbować :D. A okultyzm... :)
 

Madame Ewa

Nowicjusz
Dołączył
19 Czerwiec 2006
Posty
579
Punkty reakcji
0
To próbuj. Jak już będziesz wiedział to powiedz czy ci smakowało i czy było przyjemnie :kwasny: hehe
 
Do góry