Gothci

Eark

Nowicjusz
Dołączył
3 Maj 2008
Posty
8
Punkty reakcji
0
terzba pamietać o tym że Nightwish to nie gothic tylko power metal

A gotyk publicznie jest na wymarciu , ale we pewnych klubach widac coś innego ;>
ja sam ubieram sie na czarno [nosze tylko czarne ubrania], hmm słucham muzyki typu punk[Stray punk i malo tego] /metal/gothic/rock[stary bo teraz niema prawdziwego rocka]
ogułem lubie gotyckie klimaty[bardzo durzo sie w tym obracam] ale za gota sie nieuwarzam ;>
 

jacobbs

Pan Demonium
Dołączył
11 Sierpień 2007
Posty
6 077
Punkty reakcji
31
Miasto
Paradise
A mi się styl gotycki nigdy nie podobał i nigdy się nie spodoba. Taka maskarada.
 

Lestat

Nowicjusz
Dołączył
11 Czerwiec 2007
Posty
2 195
Punkty reakcji
22
Miasto
Szeol
Eark, Nightwish to taki styl muzyki jaka gazeta ktora opisuje ten zespol. Okreslen jest setki, od gothic po fantazy metal. To tak na marginesie. ;)

Gothic to raczej nie wymarla sub-kultura, lecz bardzo zamknieta i nierzucajaca sie w oczy, ukryta. Jest kilka festow na ktorych jest tylko gothic i masa ludzi na nich jest, ale kazdy podkresla, ze na codzien nie chodza tak jakby tego chcieli, bo albo praca, albo szkola lub brak tolerancji. Ktos uwazal, ze tez letnie upaly im szkodza :D

Gothci, przeciez to to samo co EMO, tyle ze jeszcze bardziej kretynscy!
 

MałaMi17

Nowicjusz
Dołączył
3 Kwiecień 2007
Posty
1 383
Punkty reakcji
0
Wiek
17
A mi się styl gotycki nigdy nie podobał i nigdy się nie spodoba. Taka maskarada.
a mi wręcz przeciwnie. koronki, falbanki i inne takie są obłędne. wszystko w granicach dobrego smaku, no chyba, że ktoś chce zrobić z siebie pajaca. a takich tam nie brakuje.

miałam okazję wybrać się na castle party. ludzie pewnie ciekawi ale industrial, elektro i inne badziewie budzą we mnie agresję.
 

Eark

Nowicjusz
Dołączył
3 Maj 2008
Posty
8
Punkty reakcji
0
Gothci, przeciez to to samo co EMO, tyle ze jeszcze bardziej kretynscy!

Czlowieku spotkaj prawdziwego EMO i Gota, to nie powiesz ze to samo , wogule inne światy.....

Goci to nie to samo co EMO zapewniam cie.....
 

jacobbs

Pan Demonium
Dołączył
11 Sierpień 2007
Posty
6 077
Punkty reakcji
31
Miasto
Paradise
Nie chodziło o to, że to to samo, tylko o to, że i jedni i drudzy robią wszystko, żeby wyglądać jak najmroczniej i pokazywać światu jaki to mhrok w nich siedzi.
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
nigdy nie lubiłem tych wielce mhrocznych wypier****

terzba pamietać o tym że Nightwish to nie gothic tylko power metal

A gotyk publicznie jest na wymarciu , ale we pewnych klubach widac coś innego ;>
ja sam ubieram sie na czarno [nosze tylko czarne ubrania], hmm słucham muzyki typu punk[Stray punk i malo tego] /metal/gothic/rock[stary bo teraz niema prawdziwego rocka]
ogułem lubie gotyckie klimaty[bardzo durzo sie w tym obracam] ale za gota sie nieuwarzam ;>
grabisz sobie dziecko twierdząc że Nightwish to power metal, tymi słowami obraziłeś mnie
 

Lestat

Nowicjusz
Dołączył
11 Czerwiec 2007
Posty
2 195
Punkty reakcji
22
Miasto
Szeol
Nie chodziło o to, że to to samo, tylko o to, że i jedni i drudzy robią wszystko, żeby wyglądać jak najmroczniej i pokazywać światu jaki to mhrok w nich siedzi.

:D Otoz to!!! ;)

Mala Mi, mi sie tez podoba ten klimat, na castel party moze sie tez wybiore, w zeszlym roku bylem, Ale tamci ludzie nie nosza sie jak EMO i wszystko jest w granicach smaku.

A Gotow widzialem Eark, i wygladali identycznie jak EMO, Jocobbs chyba kiedys wspominalem o tym jak w Szwajcarii? Widzialem gotow i Ty wtedy tez cos wspomniales na ten temat.
 

jacobbs

Pan Demonium
Dołączył
11 Sierpień 2007
Posty
6 077
Punkty reakcji
31
Miasto
Paradise
Coś takiego było, ale nie pamiętam gdzie i o co konkretnie chodziło.
 

master6x6

Słowianin
Dołączył
25 Lipiec 2007
Posty
6 636
Punkty reakcji
129
Miasto
Rzeszów
Czlowieku spotkaj prawdziwego EMO i Gota, to nie powiesz ze to samo , wogule inne światy.....

Goci to nie to samo co EMO zapewniam cie.....

po części zgodzę się, w odróżnieniu od emo można z nimi czasem porozmawiać o prawdziwym metalu- mają tam jakieś pojęcie i nieco słuchają różnych odmian metalu a nie jak emo tego czegoś zwanego metalcore...

Nie chodziło o to, że to to samo, tylko o to, że i jedni i drudzy robią wszystko, żeby wyglądać jak najmroczniej i pokazywać światu jaki to mhrok w nich siedzi.

ale co do tego to masz świętą racje... Wkurza mnie jak ktoś próbuje być mhroczny... Ja mam większy mrok w :cenzura:e...
 

Eark

Nowicjusz
Dołączył
3 Maj 2008
Posty
8
Punkty reakcji
0
Nie chodziło o to, że to to samo, tylko o to, że i jedni i drudzy robią wszystko, żeby wyglądać jak najmroczniej i pokazywać światu jaki to mhrok w nich siedzi.

Mrok... eh...

Goci są mroczni [bo są poprostu gotami i lubia takie zeczy] bo taka ich natura
A EMO prubuje być mrocze i chce tak pokazać swoja orginalność przes strucznu mrok
emo ubiera sie tak oburzajonco ze dlamnie Dlamnie tyen pesudo mrok emo to sith i oni prubują być jak najmroczniejsci by pokazć swą orginlność [wiem powtarzam się] A goci terz niemuszą jak [jak wyrzej napisne w cytacie] robić wszystkiego by tylko pokazac jakie to mroczne bo karzdy wie ze goci są mroczni
 

jacobbs

Pan Demonium
Dołączył
11 Sierpień 2007
Posty
6 077
Punkty reakcji
31
Miasto
Paradise
Mrok... eh...

Goci są mroczni [bo są poprostu gotami i lubia takie zeczy] bo taka ich natura
A EMO prubuje być mrocze i chce tak pokazać swoja orginalność przes strucznu mrok
emo ubiera sie tak oburzajonco ze dlamnie Dlamnie tyen pesudo mrok emo to sith i oni prubują być jak najmroczniejsci by pokazć swą orginlność [wiem powtarzam się] A goci terz niemuszą jak [jak wyrzej napisne w cytacie] robić wszystkiego by tylko pokazac jakie to mroczne bo karzdy wie ze goci są mroczni
Cholera chłopie, ja rozumiem, że polska mowa być trudna mowa, ale bez przesady, przynajmniej literki w kolejności układaj i nie powtarzaj wyrazów. Nie obchodzi mnie, czy goci mają taką naturę. Wiem, że dla mnie ten ich cały mrok to żenada, żeby pokazać całemu światu, patrz jestem gotem, nie mam w organizmie połowy krwi i dlatego jestem taki blady.
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
Mrok... eh...

Goci są mroczni [bo są poprostu gotami i lubia takie zeczy] bo taka ich natura
A EMO prubuje być mrocze i chce tak pokazać swoja orginalność przes strucznu mrok
emo ubiera sie tak oburzajonco ze dlamnie Dlamnie tyen pesudo mrok emo to sith i oni prubują być jak najmroczniejsci by pokazć swą orginlność [wiem powtarzam się] A goci terz niemuszą jak [jak wyrzej napisne w cytacie] robić wszystkiego by tylko pokazac jakie to mroczne bo karzdy wie ze goci są mroczni
mam pytanie, skąd nazwa goci? jaki związek ma gotyk, gotyckość, albo lud gotów z mrokiem i subkulturą gotycką?
Żaden, okres gotycki wbrew pozorom nie był okresem mroku i ciemnoty, a nauka była rozwinięta, budowle Gotyckie nie były mroczne ale wyniosłe, piękne, a nie paskudne jak goci. a co do Gotów, to oni yli prymitywnym barbarzyńskim ludem, który starał się więdzę pobierać od innych będąc w tyle, o mrocznej poezji im się nie śniło. jak widać nazwa Gothci czy jak tych wypierdków nazywać do nich nie pasuje.
 

master6x6

Słowianin
Dołączył
25 Lipiec 2007
Posty
6 636
Punkty reakcji
129
Miasto
Rzeszów
może od gry komputerowej :D Vard rzeczywiście ciekawe skąd to się wzięło :)
 

Abnormal

Nowicjusz
Dołączył
17 Grudzień 2007
Posty
134
Punkty reakcji
0
Nie obrażajmy gry mojego dzieciństwa, którą przeszedłem na wszystkie możliwe sposoby xd

Gothy, takie same pedalstwo jak emo, wg. mnie. Taki mrok, że aż śmiech P: Gotyckie panny latem FTW! Masochistki?

BB)
 

jacobbs

Pan Demonium
Dołączył
11 Sierpień 2007
Posty
6 077
Punkty reakcji
31
Miasto
Paradise
mam pytanie, skąd nazwa goci? jaki związek ma gotyk, gotyckość, albo lud gotów z mrokiem i subkulturą gotycką?
Taki sam jak heavy metalowiec z metalurgią. Żaden ;)
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
Taki sam jak heavy metalowiec z metalurgią. Żaden ;)
tu nazwa jest już uzasadniona ;]
pochodzenie nazwy heavy metal - istnieje tu kilka wersji. Według jednej z nich pierwszy raz użyto jej w artykule opublikowanym w 1967 roku w piśmie "Rolling Stone" na temat muzyki Jimiego Hendrixa, w którym autor opisywał brzmienie gitarzysty jako (…) heavy metal falling from the sky. Inne źródła odnoszą do opowiadania Williama S. Burroughsa "The Heavy Metal Kid". Wreszcie inni skłonni są wywodzić termin z tekstu piosenki grupy Steppenwolf "Born to Be Wild" (z filmu "Easy Rider"), w którym pojawia się fraza heavy metal thunder, w odniesieniu do dźwięku pędzących motocykli. Należy tutaj nadmienić, że w slangu motocyklistów amerykańskich "heavy metal" jest określeniem na ciężki motocykl Harley-Davidson
 
Do góry