Golarka BaByliss, czy warto?

tomtomektom99

Nowicjusz
Dołączył
15 Marzec 2017
Posty
9
Punkty reakcji
3
Mam pytanko do facetów, ale babeczki też w sumie chętnie wysłucham :D Postanowiłem mieć brodę, nie jakąś długą, jak to teraz nosi się do rurek, ale normalną, tylko żeby była zadbana. No i przymierzam się do kupna golarki babyliss sh510. Trochę kosztuje, ale lubię mieć porządny sprzęt. Pytanie brzmi, czy ktoś tego używa, żeby powiedzieć mi jakie są jego wrażenia?
 

jestemZpisu

Nowicjusz
Dołączył
8 Wrzesień 2017
Posty
58
Punkty reakcji
4
Wiek
74
Miasto
Warszawskie Szmulki
Rurki?? Ciężko powiedzieć czy golarka będzie dobra bo nie wiadomo w którym miejscu chcesz mieć zadbaną bródkę. Na twarzy czy na cipce?? No wiesz. Wspomniałeś o rurkach więc się głęboko zastanawiam czy oby przypadkiem nie boisz się że rurki ścisną bródkę gdy będzie za długa.
Jeśli chodzi o jakość to za dobrze nie będzie. Firma pochodzi z Bergamo (Italia). Nie mają tam nawet WWW tak dobrze idą. Sprzęt składany w Italii ale w całości China. To to samo co tablety NTT, Kiano i Lark. Niby made in Poland a szajs z nie tej ziemii czyli Chin. Szkoda kasy. Szukaj Braun, Philips i podobnych.
 
T

TomaszTomasz

Guest
tomtomektom99 napisał:
a czy ktoś może dorzucić jakieś wskazówki bez filozofowania i obrażania?
Golarka, to golarka. Ja swoją brodę jak już chce mi się ją podgolić, to podgalam zwykłą golarką do golenia głowy, też tak można. Nie przejmuj się tym tak bardzo.
 

jestemZpisu

Nowicjusz
Dołączył
8 Wrzesień 2017
Posty
58
Punkty reakcji
4
Wiek
74
Miasto
Warszawskie Szmulki
Ja mam Philipsa. Mam go od 5lat. Płaciłem coś koło 150zł. Gdy go kupiłem nauczyłem się nie chodzić do fryzjera. Na początku goliłem glacę wszędzie na 3,4mm. Potem nauczyłem się cieniować boki i tył. Teraz robię to na czuja.
Fryzurki jak od fryzjera. Czas cięcia około 10 min. Dlatego wspomniałem o prawdziwych facetach i o rurkach bo jeśli prawdziwy facet musi radzić się drugiego jak i czym ciąć brodęęę to sorry.
Taka jest prawda i należy o tym głośnio mówić bo za 20 lat faceci będą śmigać w rajstopkach i kieckach.

PS. Nie sugerujcie się avatarem. To mój sąsiad Henio trzaśnięty fotką gdy przyszedł pierwszy raz w życiu oddać 20zł :) :) Czyn ten zasłużył na uwiecznienie.
 

wojtuch

Nowicjusz
Dołączył
8 Kwiecień 2017
Posty
7
Punkty reakcji
0
ja mam trymer z babyliss i świetnie robi swoją robotę, łatwo zadbać o brodę, nic nie szarpie, nie ciągnie, też długo trzyma bateria, chociaz już troche używam tego trymera to ostrza jak nowe
 

WandaKamecka

Nowicjusz
Dołączył
15 Marzec 2017
Posty
115
Punkty reakcji
11
Ja już wspominałam na tym forum, że mąż goli się babylisem i jest zadowolony. Ale fakt, golarka to golarka, nie żadna technologia kosmiczna. Grunt to solidny sprzęt, który się nie psuje :)
 

marcydarcy

Nowicjusz
Dołączył
22 Maj 2017
Posty
83
Punkty reakcji
2
Babyliss robi bardzo dobry sprzęt, bardziej profesjonalny ale na pewno też z przystępną cenę. Ja wychodzę z założenia że lepiej wydać raz trochę więcej niż się złościć że coś się szybko popsuło.
 

Mollbook_pl

Nowicjusz
Dołączył
26 Październik 2017
Posty
8
Punkty reakcji
1
Zgadzam się akurat Babyliss ma bardzo dobre sprzęty jeżeli chodzi o jakość oraz wytrzymałość, więc zakup jednego z ich modelu golarki jest dobrą opcją. Jaki budżet generalnie możesz przeznaczyć na ten cel? Teraz w sklepach internetowych możesz znaleźć kilka promocji.
 

WandaKamecka

Nowicjusz
Dołączył
15 Marzec 2017
Posty
115
Punkty reakcji
11
Mollbook_pl napisał:
Zgadzam się akurat Babyliss ma bardzo dobre sprzęty jeżeli chodzi o jakość oraz wytrzymałość, więc zakup jednego z ich modelu golarki jest dobrą opcją. Jaki budżet generalnie możesz przeznaczyć na ten cel? Teraz w sklepach internetowych możesz znaleźć kilka promocji.
Promocje to jedno, ale ta marka ma też duży rozstrzał cenowy i bez promocji. Po prostu mają golarki i trymery w różnych segmentach, a w każdym ten sprzęt jest bardzo solidny.
 

tomtomektom99

Nowicjusz
Dołączył
15 Marzec 2017
Posty
9
Punkty reakcji
3
Dzięki za pomoc :) Chyba jeszcze poczekam kilka dni, bo bliżej świąt znając życie będą promocje i ustrzelę jakiś trymerek sporo taniej niż normalnie. No, zobaczymy ;)
 

uncle_sailor

Nowicjusz
Dołączył
23 Listopad 2017
Posty
39
Punkty reakcji
2
Kupiłeś ten trymer? Mam beard designera od paru miesięcy, spoko sprawa. Uzywam pod prysznicem, bateria bardzo długo trzyma, długości do wyboru masz bardzo dużo i taki krótki 3-dniowy zarost możesz zrobić i dłuższy, nic nie szarpie, nie ciągnie. Może jutro na black friday będą jakieś promocje.
 

tomtomektom99

Nowicjusz
Dołączył
15 Marzec 2017
Posty
9
Punkty reakcji
3
uncle_sailor napisał:
Kupiłeś ten trymer? Mam beard designera od paru miesięcy, spoko sprawa. Uzywam pod prysznicem, bateria bardzo długo trzyma, długości do wyboru masz bardzo dużo i taki krótki 3-dniowy zarost możesz zrobić i dłuższy, nic nie szarpie, nie ciągnie. Może jutro na black friday będą jakieś promocje.
Kupiłem ;) Mam od trzech czy czterech dni, więc o baterii za dużo nie powiem, bo na razie działa cały czas bez ładowania :p Ostry jest. Co jeszcze mogę dodać? Nie zostawia pojedynczych włosków. Szybko się czyści. Dla mnie bomba :)
 

Menua_pl

Nowicjusz
Dołączył
27 Listopad 2017
Posty
18
Punkty reakcji
0
Dzięki za opinię i daj też znać za jakiś czas jak kwestia baterii, bo dla wielu uosób to też dosyć istotna sprawa :) O samym trymerze tej firmy można spotkać przeważnie pozytywne opinie.
 

tomtomektom99

Nowicjusz
Dołączył
15 Marzec 2017
Posty
9
Punkty reakcji
3
No na razie działa bez ładowania :) Co prawda nie golę się codziennie, ale młodemu przycinałem włosy, bo on lubi na bardzo krótko, więc to z pół godzinki trwało. Bez zacinek i gładko.
 

leonia

Nowicjusz
Dołączył
18 Październik 2017
Posty
9
Punkty reakcji
2
mam sprzecik babyliss, bateria wg mnie działa długo, szybko sie też ładuje, zgadzam się że robią dobrej jakości rzeczy, zresztą dają długą gwarancję wiec coś musi być na rzeczy
 

WandaKamecka

Nowicjusz
Dołączył
15 Marzec 2017
Posty
115
Punkty reakcji
11
leonia napisał:
mam sprzecik babyliss, bateria wg mnie działa długo, szybko sie też ładuje, zgadzam się że robią dobrej jakości rzeczy, zresztą dają długą gwarancję wiec coś musi być na rzeczy
Mi też to się podoba, że na trymer czy suszarkę jest długa gwarancja. To znaczy, że nie liczą na to, że kupisz, zepsuje się i zaraz będziesz musieć szukać czegoś innego, tylko po prostu robią dobry sprzęt i już.
 
Do góry