Gniezno - szukam przyjaciela

samotna_14

Nowicjusz
Dołączył
30 Sierpień 2012
Posty
1
Punkty reakcji
0
Cześć Wam :) Nazywam się Agata, mam 14 lat i mieszkam w Gnieźnie (woj. wielkopolskie). Od 2 lat zmagam się z anoreksją...jestem już na bardzo dalekiej drodze i śmiało mogę powiedzieć, że najgorsze już za mną : ) Jednak przez swoją chorobę straciłam wielu przyjaciół, znajomych....i tych bliższych i tych nieco mniej... Zostałam sama i często płaczę, bo nie mam komu szczerze się wygadać i wypłakać. Nie mam osoby, do której zawsze mogę przybiec z każdym problemem... Pewnie, że są rodzice ale nawet oni nie zastąpią prawdziwego przyjaciela. Wiem, że pewnie większość z Was potraktuje to jak coś w stylu" propozycji matrymonialnej ", czy coś w tym rodzaju...ale ja naprawdę jestem otwarta i spotkam się bardzo chętnie z kimś, kto tak jak ja potrzebuje przyjaźni i będzie ją odwzajemniać... Pozdrawiam i dziękuję za przeczytanie :) Agata.

PS: Mój email agatafor@wp.pl - jeśli chcesz napisać to śmiało :) Nawet email z pozytywną wiadomością może czasem uszczęśliwić człowieka :), a jeśli chcesz wiedzieć więcej o mnie i moich zainteresowaniach to pytaj śmiało :D Hmmm...a może interesuje nas to samo...?
 
Do góry