Głuchy telefon

seba211

Stały bywalec
Dołączył
2 Lipiec 2010
Posty
331
Punkty reakcji
219
Wiki powinna być poważnie ukarana, bo jest na forum, a jej się opisu nie chce zrobić. :przewraca:
 
W

wiki9969

Guest
1. Opis został wysłany.
2. Proszę mnie nie brać pod uwagę w następnych rundach.
 

Amber

zjadłabym coś..
Dołączył
16 Czerwiec 2009
Posty
942
Punkty reakcji
419
to strzelam: kolejarz, konduktor czy tam inny pan, pracujący na kolei? :wry:
 
W

wiki9969

Guest
Trener
Lub sędzia

Choć ta ręka narysowana przez Empega wyglądała jak miecz wbity w głowę tego człowieka i przeszywający połowę jego ciała.
 

a3z4

Grandmaster
Dołączył
18 Lipiec 2008
Posty
1 605
Punkty reakcji
451
Miasto
Środek świata
1. a3z4

Uwaga, uwaga! Hasło do tej edycji głuchego telefonu brzmi:

ciemna pała <szuka>

Powodzenia. <crazy>
2. Jendrula

palk2apng_swpqsxe.png


3. Pinceka

Cześć Króliczku!

Może najpierw usiądź zanim zaczniesz czytać bo to co mam do napisania może Cię bardzo zszokować! Jendrula od jakiegoś czasu przysyła mi różne zdjęcia i obrazki. Ale to co wczoraj wysłał, trochę mnie przestraszyło albo zaintrygowało sama nie wiem <:(< Nie wiem o co mu chodziło z tym obrazkiem. Może opiszę Ci go. Będzie mi lżej na duszy. Wysłać Ci nie wyślę bo się wstydzę.
Na obrazku jest pan ubrany w granatowy mundur. Pan patrzy się w lewo albo w prawo. Chyba jednak lewa. Patrzy się o tam <---- ( to tak dla pewności) <crazy> W pysku znaczy się w ustach ma czarny gwizdek. Ma też założone okulary przeciwsłoneczne. Na głowie czapkę w tym samym kolorze co mundur. Na czapce jest jakiś napis na siedem liter.
Jest to popiersie ale jedna ręka jest uniesiona w górę. Prawa albo lewa. Ale raczej lewa, a może prawa? Hmm... Nie! Na 100 % lewa ręka. Ta prawa albo lewa ręka jest uniesiona w górę po prawej stronie jego głowy. Ten pies, znaczy się pan trzyma w ręce jakąś pałę. Kolor pały ni to czarny ni to szary, jakiś ciemny. Tło jest szare.

Uff, aż mi lepiej. Dzięki za wysłuchanie mnie!

<crazy>
4. Empeg
pKeeawq.jpg



5. wiki

a obrazku znajduje się osoba. Prawdopodobnie chłopak.
Ma duże buty, a u prawego ma rozwiązane sznurówki.
Jest ubrany w spodnie i niebieską koszulkę.
Jest zwrócony w swoją prawą stronę. W ustach ma gwizdek. Lewa ręka jest uniesienia do góry, a prawa swobodnie zwisa. W uniesionej ręce trzyma jakiś biały przedmiot w czarne paski. Przedmiot ten jest tak szeroki jak jego ręka, jest on podłużny i na końcu zaokrąglony. Przedmiot jest zwrócony ku górze.
Na głowie ma coś w kształcie irokeza, ale prawdopodobnie nie fryzura.
Ponadto na głowie chyba ma opaskę na oko, ale ręki za to nie dam sobie uciąć. <:(>
Tło obrazka jest szare.
Powodzenia.

6. Amber

kolejarz, konduktor czy tam inny pan, pracujący na kolei?
 
Do góry