Głodówka jako oczyszczenie organizmu?

oemapazdrowia

Nowicjusz
Dołączył
26 Maj 2015
Posty
1
Punkty reakcji
0
Witam! Głodówka nie jest dobrym rozwiązaniem, bowiem pomaga krótkotrwale. Lepszym rozwiązaniem w procesie oczyszczania organizmu ze złogów i toksyn jest sięgnięcie po Błonnik Witalny. Jego skład to naturalne w 100% składniki: nieprzetworzone łuski babki płesznik oraz nasiona babki jajowatej. Jego stosowanie pomoże usunąć problemy trawienne (wzdęcia, zaparcia), przyspieszy metabolizm czy wpłynie pozytywnie na układ krwionośny poprzez obniżenie poziomu złego cholesterolu.
Pozdrawiam serdecznie
Jolanta Piwowarczyk
 

alma1

Nowicjusz
Dołączył
28 Lipiec 2011
Posty
15
Punkty reakcji
0
W moim przypadku bardzo sprawdziła się głodówka, choć to co stosowałam to coś dosyć teraz popularnego. Chodzi o post Dr Ewy Dąbrowskiej. Jest to post leczniczy. Muszę przyznać, że lepiej się czuję po jego przejściu. Nie mam wzdęć, które miewałam
wcześniej, przyspieszył mi (czyli polepszył się) metabolizm. Także ja uważam, że metody gdzie głodówka nie jest przesadzona i jest to
przeprowadzane w jakiś sensowny sposób są jak najbardziej dobre.
 

Mr Papuga

Nowicjusz
Dołączył
7 Maj 2017
Posty
237
Punkty reakcji
5
Miasto
Warsaw
Na ogół głodówki nie są zalecane, ale od czasu do czasu i uwaga KRÓTKOTRWALE, może się sprawdzić. Nie szalałbym jednak z tym bez konstultacji z lekarzem na dłuższą mete.
 

alma1

Nowicjusz
Dołączył
28 Lipiec 2011
Posty
15
Punkty reakcji
0
To prawda i niestety biorą się często ludzie za to bez pojęcia. Kupią książkę jakąś albo gdzieś coś usłyszą i próbują takich głodówek.
Tymczasem tego typu diety mają całą masę przeciwwskazań. Wystarczy poczytać: postleczniczy.pl/przeciwwskazania
To właśnie dotyczy postu dr. Dąbrowskiej.
 
Do góry