Glany

patryk92

Nowicjusz
Dołączył
6 Listopad 2010
Posty
27
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
blisko Ciebie.
zima/jesień można założyć - firma to najlepiej steel, choć ja osobiście nosze zwykłe z rynku.
Podziwiam Punków którzy noszą je cały czas lub typowych rasowych metali, "gothicow".
 

wikop

Nowicjusz
Dołączył
30 Kwiecień 2007
Posty
367
Punkty reakcji
0
Miasto
Zakopane :D
Chciałbym zakupić glany w Krakowie, gdzie najlepiej, gdzie polecacie ? Zwykłe, nie jakieś super ultra, tanie, i zeby byly wieksze rozmiary (>46). Znacie jakieś sprawdzone sklepy obuwnicze lub tematyczne ?

Wiem, kawałek niżej podobny temat, beznadziejny błąd, że założyłem... Nie zauważyłem że dyskusja się już toczy.
 

Rotek

(nie)ciekawy
Dołączył
10 Kwiecień 2007
Posty
3 004
Punkty reakcji
55
Wiek
33
Miasto
Spod Mostu
Chciałbym zakupić glany w Krakowie, gdzie najlepiej, gdzie polecacie ? Zwykłe, nie jakieś super ultra, tanie, i zeby byly wieksze rozmiary (>46). Znacie jakieś sprawdzone sklepy obuwnicze lub tematyczne ?

Wiem, kawałek niżej podobny temat, beznadziejny błąd, że założyłem... Nie zauważyłem że dyskusja się już toczy.

Ebola na Floriańskiej, dr. Martens na Szewskiej
 

wikop

Nowicjusz
Dołączył
30 Kwiecień 2007
Posty
367
Punkty reakcji
0
Miasto
Zakopane :D
Jak tylko tyle co na e-sklepie w eboli, to strasznie drogo... Martensa nie sprawdziłem... jutro podejdę...

Dzięki.
 

Rotek

(nie)ciekawy
Dołączył
10 Kwiecień 2007
Posty
3 004
Punkty reakcji
55
Wiek
33
Miasto
Spod Mostu
ok 400zł to jak dla mnie normalna cena za porządną parę glanów

taniej to jedynie steele i HD no i może truck boots ale te chyba z 300+ też stoją
 

acidation

Nowicjusz
Dołączył
27 Listopad 2010
Posty
65
Punkty reakcji
1
4 stówy za glany? dżizas. Za moich czasów kupowałem sobie za 150zł i było tyle frajdy, że głowa mała ;-)
 

fraucymer

Nowicjusz
Dołączył
2 Grudzień 2010
Posty
1
Punkty reakcji
0
Wiek
76
A wiecie może jakiej firmy są te glany?
glaniki.jpg
 

blacklover

Nowicjusz
Dołączył
7 Grudzień 2010
Posty
7
Punkty reakcji
0
kupiłam stosunkowo nie dawno :p . ale teraz dopiero w nich chodzę, bo tak to mnie obcierały .
jak się je rozchodzi to są świetne! :D
 

Qua

Nowicjusz
Dołączył
5 Maj 2008
Posty
126
Punkty reakcji
3
Jakiś czas temu kupiłem chyba najtańsze glany na Allegro (na inne nie miałem kasy) i wszystko pięknie, obcierają jak sam skur****n, blacha się wbija w palce, ale da się chodzić i to się liczy. Tylko po ok. miesiącu podeszwa mi się rozkleiła i to tak konkretnie. Odesłałem buty do sprzedawcy, elegancko, nie robił problemów, trochę musiałem poczekać, ale buty wróciły naprawione. Tylko wczoraj na koncercie znowu podeszwa się rozkleiła, jednak tym razem, żeby było fajnie w drugim bucie. Mógłbym znów wysłać je na gwarancję, ale średnio mi się widzi odsyłanie tych glanów co miesiąc, bo już totalnie zbankrutuję. Poza tym w taką pogodę jak teraz nie będę zasuwał w halówkach, więc perspektywa czekania iluś tam dni, aż mi je odeślą trochę mnie przeraża (poza tym idą święta, zanim te buty dojdą do nich, naprawią i odeślą to będzie pewnie połowa stycznia).

No. To opowiedziałem fascynującą historię i teraz moje pytanie - czym spróbować skleić tą podeszwę? Ktoś ma już doświadczenie w klejeniu glanów?
 
M

molurikpl

Guest
Jakiś czas temu kupiłem chyba najtańsze glany na Allegro (na inne nie miałem kasy) i wszystko pięknie, obcierają jak sam skur****n, blacha się wbija w palce, ale da się chodzić i to się liczy. Tylko po ok. miesiącu podeszwa mi się rozkleiła i to tak konkretnie. Odesłałem buty do sprzedawcy, elegancko, nie robił problemów, trochę musiałem poczekać, ale buty wróciły naprawione. Tylko wczoraj na koncercie znowu podeszwa się rozkleiła, jednak tym razem, żeby było fajnie w drugim bucie. Mógłbym znów wysłać je na gwarancję, ale średnio mi się widzi odsyłanie tych glanów co miesiąc, bo już totalnie zbankrutuję. Poza tym w taką pogodę jak teraz nie będę zasuwał w halówkach, więc perspektywa czekania iluś tam dni, aż mi je odeślą trochę mnie przeraża (poza tym idą święta, zanim te buty dojdą do nich, naprawią i odeślą to będzie pewnie połowa stycznia).

No. To opowiedziałem fascynującą historię i teraz moje pytanie - czym spróbować skleić tą podeszwę? Ktoś ma już doświadczenie w klejeniu glanów?

glany XD eh to jzu nie modne :p i niezbyt wygladaja ale jak chcesz czyms skleij to poprostu kropelka super glu albo cos wtym stylu jelsi mas zgumowa podeszwe to zlapie i nie pusci :)
 

Qua

Nowicjusz
Dołączył
5 Maj 2008
Posty
126
Punkty reakcji
3
A kiedyś były modne :p ? Tak czy siak są praktyczne, jak się je rozchodzi to są wygodne, no i jest lans. Kropelka wątpię, że dałaby radę, kiedyś pamiętam, że kleiłem coś podobnego i po jakimś czasie zaczęła puszczać. No chyba że ktoś miał jakieś pomyślne doświadczenia z tego typu klejami to może zaryzykuję :p
 

Qua

Nowicjusz
Dołączył
5 Maj 2008
Posty
126
Punkty reakcji
3
To powiedz jakiej firmy są te glany, sam chętnie kupię jak takie wytrzymałe :D
 

master6x6

Słowianin
Dołączył
25 Lipiec 2007
Posty
6 636
Punkty reakcji
129
Miasto
Rzeszów
glany XD eh to jzu nie modne :p i niezbyt wygladaja ale jak chcesz czyms skleij to poprostu kropelka super glu albo cos wtym stylu jelsi mas zgumowa podeszwe to zlapie i nie pusci :)

Modne czy nie modne, palce chronią na koncercie w pogo i to się liczy!

Moim zdaniem lepiej butaprenem kleić.
 

jacobbs

Pan Demonium
Dołączył
11 Sierpień 2007
Posty
6 077
Punkty reakcji
31
Miasto
Paradise
Kropelki nie polecam, bo klei na twardo, a poszczególne elementy buta muszą "pracować" i nie mogą być sklejone na sztywno. W sklepie obuwniczym, albo chemicznym bez problemu dostaniesz specjalny klej do butów, ale i tak zapewne sam nic nie zdziałasz. Żeby taki klej dobrze złapał potrzeba mocnego ścisku, chyba, że w imadło wkręcisz. Ja parę razy kleiłem glany sam, a potem zaniosłem do szewca. Po którymś tam razie naprawiał mi je za darmo, bo nie dawał gwarancji, że wytrzymają z racji tego, że właśnie nie miał maszyny, którą mógłby odpowiednio mocno ścisnąć glany.
 
Do góry