Glany

W.Redna

niegrzeczna dziewczynka
Dołączył
21 Listopad 2008
Posty
1 276
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Bydgoszcz
Czarne, 10-dziurkowe, za jakieś 150 zeta, z ciemno-fioletowymi sznurówkami, noszę je już drugi rok i nie narzekam :) A firma jakaś na "R", Rascal czy coś. I osobiście uważam, że to świetne, praktyczne i klasyczne obuwie.
kiedyś też miałam Rascal i były spoko, ale w końcu musiałam się z nimi pożegnać bo w środku zdarł się materiał pod blachą i mi w mig dziurawiły wszystkie skarpetki :/ ale kosztowały ciut więcej niż Twoje- 175, ale to było daaaaaawno...
teraz mam jakieś takie niefajne za jedynie 120 zł, szkoda, że je kupiłam, trzeba było dorzucić trochę więcej kasy i kupić lepsze.
 

Rzabcia

Nowicjusz
Dołączył
16 Maj 2008
Posty
147
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Japan :)
Mój znajomy kupował ostatnio w tym samym sklepie cio ja glany, ale była obniżka i kupił ja za połowę ceny :/ Uuuuch, miał fuksa :) Mi się moje buciki podobają, ale chciałabym teraz zainwestować w ciut dłuższe, najlepiej białe.
 

yaiez

Yggdrasil
Dołączył
11 Listopad 2008
Posty
614
Punkty reakcji
4
Wiek
34
Miasto
Tam gdzie wiatr
Mój znajomy kupował ostatnio w tym samym sklepie cio ja glany, ale była obniżka i kupił ja za połowę ceny :/ Uuuuch, miał fuksa :) Mi się moje buciki podobają, ale chciałabym teraz zainwestować w ciut dłuższe, najlepiej białe.

No nie wiem, wg mnie białe glany to zbrodnia - zresztą brudzą się niemiłosiernie, jak tu je piwem karmić i krwią niewinnych jeśli ślady zostaną?
 

Rzabcia

Nowicjusz
Dołączył
16 Maj 2008
Posty
147
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Japan :)
Białe albo czarne- bo przeciwieństwa są najlepsze :)
brudzą się niemiłosiernie, jak tu je piwem karmić i krwią niewinnych jeśli ślady zostaną?
Hmmmm... Będę inwestowała w tanie wina, a zamiast krwi niewinnych... Coś się wymyśli :)
 

jacobbs

Pan Demonium
Dołączył
11 Sierpień 2007
Posty
6 077
Punkty reakcji
31
Miasto
Paradise
Nie podobają mi się ani białe glany ani Martensy. A co tu dopiero mówić o białych Martensach...
 

jacobbs

Pan Demonium
Dołączył
11 Sierpień 2007
Posty
6 077
Punkty reakcji
31
Miasto
Paradise
Nie polecam wywijać. W lecie zawsze wywijałem cholewki i strasznie niszczy się skóra. I o ile na czarnej nie było tego aż tak widać, to na białych będzie to tragicznie wyglądać ;)
 

niecodzienna

Nowicjusz
Dołączył
22 Marzec 2009
Posty
33
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Wąbrzeźno
Owszem, noszę glany od kilku lat. Mam drugą parę, 15dziurkowych czarnych glanów, firmy nijakiej, takie mi się podobają. Chodź przy następnym zakupie myślę, że skuszę się na Martensy. :)
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
białe? herezja XD co się dzieje, kolorowe glany, kolorowe kostki? jak kolorów Wam trzeba to sobie kredki kupujcie :)
 

ne-ko

Nowicjusz
Dołączył
16 Marzec 2009
Posty
196
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Między Krakowem a Zakopanem
Nie polecam wywijać. W lecie zawsze wywijałem cholewki i strasznie niszczy się skóra. I o ile na czarnej nie było tego aż tak widać, to na białych będzie to tragicznie wyglądać ;)
to tragicznie wyglada jak potem juz sie nie chce wywijac tylko zawiazac do konca ja wywijam cał czas wiec mi tam ta pomarszczona i troche popekana skorka nie przeszkadza bo i tak jej nie widac x]]
 

chorrendalna_

Nowicjusz
Dołączył
30 Listopad 2007
Posty
503
Punkty reakcji
0
Wiek
15
Miasto
k-ce
zapewne, poza tym zamsz nie jest twardy aż tak więc w sumie nie nadaje się na glany, no ale cóż
 

ReDi

Nowicjusz
Dołączył
18 Styczeń 2008
Posty
71
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
,że znowu ?
Glany mają swój urok, wytrzymałe, nie raz brudne, ale to są dalej kochane paro letnie buty, które pamiętają nie jedną przygodę. Cóż, tyle na ten temat :p

Peace ;]
 
Do góry