Glany

kundzia_14

Nowicjusz
Dołączył
8 Luty 2008
Posty
2 418
Punkty reakcji
3
Wiek
30
Miasto
nibylandia
Moja siostra nosi, ja mam zamiar się w nie zaopatrzyć. Oczywiście klasyczne czarne :p
 

xscarlettx

gingercore
Dołączył
30 Styczeń 2009
Posty
794
Punkty reakcji
1
Wiek
36
Ja nosiłam, teraz też czasami zakładam, jak jest plucha, albo jak o 5 rano idę na dworzec. Łaciate, czarno-bordowe, bezfirmowe, z rynku, nieskórzane BB) Mają 8 lat i ciągle są dobre:)
 

sound_wave

Nowicjusz
Dołączył
26 Styczeń 2009
Posty
418
Punkty reakcji
5
Wiek
35
Miasto
NS
nie, nigdy w życiu nie miałem na nogach :p I pewnie nie będę mieć, chociaż kto tam :p

ładnie musi boleć jak się dostanie buta z takiego glana xD
 

Sopat94

Nowicjusz
Dołączył
20 Grudzień 2008
Posty
62
Punkty reakcji
0
Jak bym mial zamiar kupywac buty to bym z pewnością chcial glany :). A w jakiej cenie stoją te buty takie najtańsze :) ?
 

upa

Nowicjusz
Dołączył
19 Czerwiec 2008
Posty
602
Punkty reakcji
0
Wiek
115
Miasto
z piekła.
Taak, postrach sieją. To jeden z powodów, dla których je kocham.

Steel, numer 40. Podobne do tych, tylko że 15 dziurek.

Mogę wrzucić fotkę swoich, jeśli będzie taka potrzeba ;)
 

master6x6

Słowianin
Dołączył
25 Lipiec 2007
Posty
6 636
Punkty reakcji
129
Miasto
Rzeszów
Jak bym mial zamiar kupywac buty to bym z pewnością chcial glany :). A w jakiej cenie stoją te buty takie najtańsze :) ?

Ok. 160zł.

Ja mam jakieś nie firmowe glany, 10 dziurkowe czarne- jak kogoś to interesuje.
Ale chyba to bardziej kogoś zainteresuje: podobny temat jest chyba w styl i coś tam, a glany nie mają za wiele wspólnego z subkulturami. W sumie tyle co skarpetki czy slipy :p
 

aikonosscire

Nowicjusz
Dołączył
5 Styczeń 2009
Posty
31
Punkty reakcji
0
Wiek
28
Miasto
WarSaw
Do Woolcibor - mają. Mają dużo. Ale nie z subkulturą metalową. Choć ja słucham heavy, wożę się w glanach (ciągle składam na białe adidaski). Ale przyznam, że kilkakrotnie uratowały mi dupsko. I mam do nich sentyment :)
 

master6x6

Słowianin
Dołączył
25 Lipiec 2007
Posty
6 636
Punkty reakcji
129
Miasto
Rzeszów
Do Woolcibor - mają. Mają dużo. Ale nie z subkulturą metalową. Choć ja słucham heavy, wożę się w glanach (ciągle składam na białe adidaski). Ale przyznam, że kilkakrotnie uratowały mi dupsko. I mam do nich sentyment :)

Owszem mają trochę wspólnego, ale nie przesadzajmy, bardziej nadają się do działu z modą.
 

outremer

Fratres Militiae Templi
Dołączył
19 Listopad 2006
Posty
6 255
Punkty reakcji
165
Miasto
15
W zimie i na wiosnę czarne HD, a w lecie lekkie US Desert Wellco.
 

Lestat

Nowicjusz
Dołączył
11 Czerwiec 2007
Posty
2 195
Punkty reakcji
22
Miasto
Szeol
Ja tylko HD! I czarne! :D caly rok, chyba, ze lato strasznie upalne, wtedy nie. ;) Chociaz moje HD po 5 latach przechodza smierc kliniczna i sie zastanawiam nad kupnem nowych butow, ale mam watpliwosci co do jakosci HD, podobno firma zeszla na psy. Prawda to?
 

niemamnikogo

Nowicjusz
Dołączył
23 Luty 2009
Posty
124
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Warszawa
Ja tylko HD! I czarne! :D caly rok, chyba, ze lato strasznie upalne, wtedy nie. ;) Chociaz moje HD po 5 latach przechodza smierc kliniczna i sie zastanawiam nad kupnem nowych butow, ale mam watpliwosci co do jakosci HD, podobno firma zeszla na psy. Prawda to?

ja mam czarne glany HD. na poczatku mi skrzypialy a po reklamacji juz ok. nie radze z HD kupować...
a moj kolega ostatnio kupil czarne steela i podeszwa mu sie oderwala...
 

Szklista

niekonwencjonalna
Dołączył
14 Marzec 2006
Posty
1 704
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
wieje wiatr?
ja mam czarne steele, 41, 15 dziurek, 4 lata śmigam. kosztowały chyba 200. ale warto było, bo są trwałe.
a ile koncertów przeskakały ze mną... i ile żeber połamały... :D
ah, moje glaniuchy
 

Dawid_speed87

Nowicjusz
Dołączył
22 Luty 2008
Posty
210
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Kraków
To ja spytam z ciekawości ;) Co takiego jest fajnego w noszeniu glanów?? dlaczego wolicie je od obuwia sportowego czy kalsycznego?? Np. ja nie rozumiem jak można butowac w takim obuwi co jak niektórzy pisza jesy bliskei śmeirci, starsznie brzydko to wyglada, jak mi sie zuzyja to kupuje nowe choc wiadomo, że nie ma to tak wygodnie jak w starych butach ;D A ja np. mi sie nie podoba u dziewczyn, ze nosza takie obuwie w lecie a i zima tez. Ja tylko pytam bo nie interesuje mnei kto w czym chodzi, zeby była jasnosc ;)
 
Do góry