Glany

Guma.

Nowicjusz
Dołączył
2 Marzec 2009
Posty
14
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Kalisz
ano strasznie dziwne, ja wydałem ponad stówe na glany i leżą do tej pory w szafie bo po tygodniu noszenia mi pęcherze wyszły cudowne ^^
 

outremer

Fratres Militiae Templi
Dołączył
19 Listopad 2006
Posty
6 255
Punkty reakcji
165
Miasto
15
Co Ty masz za nogi ? Albo glany jakieś niedorobione.
 

meefiiu

Nowicjusz
Dołączył
3 Marzec 2009
Posty
18
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
Warszawa
Nie wiem czy to fake, ale podobno koledze mojej koleżanki ucięło palce w lewej nodze, bo jakiś metal tak się odgiął, że aż odstrzelił. Czy to możliwe? osobiście nie nosze bo nie lubię, są wg mnie brzydkie i nie wygodne.
 

yaiez

Yggdrasil
Dołączył
11 Listopad 2008
Posty
614
Punkty reakcji
4
Wiek
34
Miasto
Tam gdzie wiatr
Jak produkt gówniany to wszystko możliwe Mateo, rozumiem że atrakcyjność wizualna to temat subiektywny ale raczej wygoda to co innego, o tym można powiedzieć obiektywnie a glany akurat leżą doskonale. Trochę czasu trzeba, aby się przyzwyczaić ale potem jest super.
 

Caleb

VIP
VIP
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
8 989
Punkty reakcji
206
Nie wiem czy to fake, ale podobno koledze mojej koleżanki ucięło palce w lewej nodze, bo jakiś metal tak się odgiął, że aż odstrzelił. Czy to możliwe? osobiście nie nosze bo nie lubię, są wg mnie brzydkie i nie wygodne.
Sam z siebie się nie wygiął. Pewnie kit. Ewentualnie coś ciężkiego przycisnęło but (w nosku masz blachę, która mogła się zgiąć pod wpływem ciężaru).
 

meefiiu

Nowicjusz
Dołączył
3 Marzec 2009
Posty
18
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
Warszawa
No tak tak, coś spadło, czy ktoś tam stanął, już nie pamiętam.
Ja lubię adidaski, leciutkie, przewiewne, i to mnie kręci :D Co cenie w glanach, to, że ładnie można kogoś przekopać ;)
 

master6x6

Słowianin
Dołączył
25 Lipiec 2007
Posty
6 636
Punkty reakcji
129
Miasto
Rzeszów
ja glany nosze ale tylko na koncerty i na próby zespołu xD fajny klimat wtedy człowiek czuje jak ma je na nogach xD

Chyba "fajny lans" <_< Pewnie jakby wkładka była ponabijana 1cm gwoździkami to też byś zakładał dla lansu...
No, ale nie zaprzeczam na koncertach do pogo przydają się, przynajmniej po koncercie są całe palce :D

Czarne od Wojasa (haha, nikt nie ma z tej firmy xD), 43, 15 dziurek. kupiłem w grudniu, niedawno się nauczyłem biegać... trochę źle zszyte, język schodzi na bok przy chodzeniu, musiałem dziurę zrobić :/ Ale je lubię :D

Wojas szyje glany?! :D Nie uwierzę jak nie zobaczę buta wyższego od półbuta :D

Nie noszę glanów.
Nie podobają mi się i nie wyobrażam sobie żebym w lecie w takich butach chodził.

No to coś koledze opowiem. Ostatniego lata byłem na wycieczce szkolnej we Wrocławiu w glanach, temperatura ponad 30 st. C. Jak to na wycieczce, dużo łażenia przez cały dzień. Ja chodziłem w glanach, inni w adaśkach:D Już w czasie wycieczki koledzy wiszczeli, że gorąco im w stopy itd. , na koniec dnia zdjąłem buta, zero odparzeń, odcisków itd. Co niektórym kolegom, którzy chodzili w adidasach porobiły się odciski.

ano strasznie dziwne, ja wydałem ponad stówe na glany i leżą do tej pory w szafie bo po tygodniu noszenia mi pęcherze wyszły cudowne ^^

No bo tak stoją, od ok. 150 w górę do chyba 450zł.
 

damroka

the local freak with the twisted mind
Dołączył
7 Sierpień 2008
Posty
1 175
Punkty reakcji
3
Wiek
31
Miasto
się biorą dzieci?
oczywiście ,że przy upale 30 stopni to noga w glanie pływa :D ale w lecie jako takim można śmiało chodzić.
No tak, ja też nie mam na myśli kilkunastu stopni w górach, ale jak słyszę, że mój dorosły, trzydziestoletni, żonaty kuzyn wybrał się na plażę w glanach to generalnie pomysł noszenia ich dłużej niż cztery miesiące w roku (jesienno-zimowe) mnie przeraża :D Ale co kto lubi, jednym w glanuchach wygodnie, innym nie. Zresztą lekarz mi zabronił nosić glany, bo cośtam mi robią ze stawami, teraz jeszcze ponoszę do wiosny, a za rok kupuję jakieś inne butki :)
 

jacobbs

Pan Demonium
Dołączył
11 Sierpień 2007
Posty
6 077
Punkty reakcji
31
Miasto
Paradise
ano strasznie dziwne, ja wydałem ponad stówe na glany i leżą do tej pory w szafie bo po tygodniu noszenia mi pęcherze wyszły cudowne ^^
Szczerze? A czego się spodziewałeś po glanach za 100 zł? Poza tym glany zawsze na początku obcierają, dopóki but się nie uformuje i nie rozchodzi.
 

meefiiu

Nowicjusz
Dołączył
3 Marzec 2009
Posty
18
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
Warszawa
Nie chce obrazić co nie których, ale nie którzy na prawdę przesadzają, np dzisiaj rano, jadę tramwajem i wchodzi ruda dziewczyna (z 17 lat), wielkie czarne glany, na lewym bucie różowe sznurówki, a na prawym zielone, spodnie wpuszczone w glany i myśli, że jest fajna :bag:
 

Anarchista

ni ma
Dołączył
28 Sierpień 2007
Posty
649
Punkty reakcji
1
heh , wiem mam takie w szkole . Pozerstwo i tyle , tacy bravobuntownicy.
 

Guma.

Nowicjusz
Dołączył
2 Marzec 2009
Posty
14
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Kalisz
Szczerze? A czego się spodziewałeś po glanach za 100 zł? Poza tym glany zawsze na początku obcierają, dopóki but się nie uformuje i nie rozchodzi.

100 zł to nie, coś w okolicach 160. No ale dla mnie i tak niewygodne i uważam, że zakup glanów był błędem.
 

xscarlettx

gingercore
Dołączył
30 Styczeń 2009
Posty
794
Punkty reakcji
1
Wiek
36
Moje kosztowały 80 zł, ale ile musiałam się nabiegać, żeby znaleźć nieskórzane...
 

master6x6

Słowianin
Dołączył
25 Lipiec 2007
Posty
6 636
Punkty reakcji
129
Miasto
Rzeszów
Co do chodzenia w upały w glanach, to jedyne co mnie śmieszy latem jak coś czarnego w glanach zapiernicza po plaży :D Na plażę są klapki, a nie glany :)

Szczerze? A czego się spodziewałeś po glanach za 100 zł? Poza tym glany zawsze na początku obcierają, dopóki but się nie uformuje i nie rozchodzi.

O tutaj z kolegą zgodzę się, jak kupiłem glany, to na początku tez nie lubiałem za bardzo w nich chodzić, bo dziwnie się formowały, tak że prawy but gniótł mnie w kostkę, po przejściu 2km miało się dość. Ale z czasem skóra wyrobiła się i już nie narzekam :)

Moje kosztowały 80 zł, ale ile musiałam się nabiegać, żeby znaleźć nieskórzane...

W takim razie to nie glany.
 

xscarlettx

gingercore
Dołączył
30 Styczeń 2009
Posty
794
Punkty reakcji
1
Wiek
36
W takim razie to nie glany.
A kto tak powiedział? Po prostu są to glany ze skóry ekologicznej. Nie każdy może z czystym sumieniem nosić skórę zwierzaka na nogach.
 

master6x6

Słowianin
Dołączył
25 Lipiec 2007
Posty
6 636
Punkty reakcji
129
Miasto
Rzeszów
A kto tak powiedział? Po prostu są to glany ze skóry ekologicznej. Nie każdy może z czystym sumieniem nosić skórę zwierzaka na nogach.

Tylko powiedz mi, czy to, że ty kupisz ekologiczne uratuje jednego cielaka czy z czego ta jest skóra?
Nie są, ponieważ prawdziwy glan powinien być zrobiony ze skóry. Bez przesady, ale nie nazywajmy tych ekologicznych czy robionych z zamszu glanami.
 

xscarlettx

gingercore
Dołączył
30 Styczeń 2009
Posty
794
Punkty reakcji
1
Wiek
36
Tylko powiedz mi, czy to, że ty kupisz ekologiczne uratuje jednego cielaka czy z czego ta jest skóra?
Myślenie na zasadzie: po co wyrzucać peta do śmietnika, skoro inni rzucają gdzie popadnie? Czy to sprawi, że ziemia będzie czystsza?
Nigdzie nie jest powiedziane, że glany ze skóry ekologicznej to nie glany. To jest tylko Twoje zdanie.
 
Do góry