Glany

master6x6

Słowianin
Dołączył
25 Lipiec 2007
Posty
6 636
Punkty reakcji
129
Miasto
Rzeszów
Mi podobają się, są wygodne. Latem w nich chłodno, na zimę zmieniam wkładkę filcową na grubą i jest mi w nich ciepło.
 

outremer

Fratres Militiae Templi
Dołączył
19 Listopad 2006
Posty
6 255
Punkty reakcji
165
Miasto
15
Ja tylko HD! I czarne! :D caly rok, chyba, ze lato strasznie upalne, wtedy nie. ;) Chociaz moje HD po 5 latach przechodza smierc kliniczna i sie zastanawiam nad kupnem nowych butow, ale mam watpliwosci co do jakosci HD, podobno firma zeszla na psy. Prawda to?
Ja przesiadłem ostatnio ze Steeli na HD i nie narzekam. A w Steelach dziurki mi ostatnio zerdzewiały, a w podeszwie po trzech latach wywaliło dziurę. Ale i tak najgorsze jakie mi się trafiły to Rangersy. Wodę żłopały strasznie.
To ja spytam z ciekawości ;) Co takiego jest fajnego w noszeniu glanów?? dlaczego wolicie je od obuwia sportowego czy kalsycznego?? Np. ja nie rozumiem jak można butowac w takim obuwi co jak niektórzy pisza jesy bliskei śmeirci, starsznie brzydko to wyglada, jak mi sie zuzyja to kupuje nowe choc wiadomo, że nie ma to tak wygodnie jak w starych butach ;D A ja np. mi sie nie podoba u dziewczyn, ze nosza takie obuwie w lecie a i zima tez. Ja tylko pytam bo nie interesuje mnei kto w czym chodzi, zeby była jasnosc ;)
Jak napisałem ja w lecie wolę amerykańskie buty pustynne. Lekkie, mocne, noga się nie poci. A do kopania są też skuteczne
( piszę to oczywiście teoretycznie).
 

krzywowlinie

Nowicjusz
Dołączył
11 Luty 2009
Posty
379
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Nowhere
Hm, nie mam. Kiedyś chciałem kupić, ale chyba dobrze zrobiłem, że się wstrzymałem, bo pewnie stałyby w szafie. Wydaje mi się, że te buty nie pasują do mnie i ubrań które noszę.
 

Biernat

Nowicjusz
Dołączył
24 Listopad 2006
Posty
952
Punkty reakcji
29
Wiek
32
Miasto
USA and Jamajka
ja glany nosze ale tylko na koncerty i na próby zespołu xD fajny klimat wtedy człowiek czuje jak ma je na nogach xD
 

goska13

Nowicjusz
Dołączył
11 Maj 2008
Posty
137
Punkty reakcji
0
Wiek
28
ja nosze;)
czarne, firmy Steel, 10 dziurek;p
nie roozstaje sie z nimi w ogóle xD
i bardzo wygodnie sie w nich chodzi...nawet z bieganiem nie mam problemów;]
a co do tego, czemu je nosze...nie wiem:p taka wewnętrzna potrzeba xD
pozdrawiam^^
 

yaiez

Yggdrasil
Dołączył
11 Listopad 2008
Posty
614
Punkty reakcji
4
Wiek
34
Miasto
Tam gdzie wiatr
Czarne, steel, 16 dziurek.
Doskonałe na błoto, śnieg - może troche mniej na lód. Wygodne przede wszystkim, idealnie leżą no i doskonałe do obrony własnej.
 

Kajtek194

Nowicjusz
Dołączył
7 Luty 2009
Posty
15
Punkty reakcji
0
Czarne od Wojasa (haha, nikt nie ma z tej firmy xD), 43, 15 dziurek. kupiłem w grudniu, niedawno się nauczyłem biegać... trochę źle zszyte, język schodzi na bok przy chodzeniu, musiałem dziurę zrobić :/ Ale je lubię :D
 

Anarchista

ni ma
Dołączył
28 Sierpień 2007
Posty
649
Punkty reakcji
1
:cenzura:a no miałem to samo z językiem :D i to były HD za 300zl , na początku doprowadzało mnie to do szału , potem się przyzwyczaiłem ,a ten język tak jakby znormalniał i aż tak nie schodzi.
 

Vozone.

Nowicjusz
Dołączył
1 Styczeń 2009
Posty
866
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Osw.x]
Nie noszę glanów.
Nie podobają mi się i nie wyobrażam sobie żebym w lecie w takich butach chodził.
 

Anarchista

ni ma
Dołączył
28 Sierpień 2007
Posty
649
Punkty reakcji
1
Słabą masz wyobraźnie kolego , widać mama za mało bajek czytała. A teraz dowiedz się , że w glanach jest chłodniej niż w adasiach , w końcu to tylko jedna cienka warstwa skóry.
Kolejny ignorant , który nie ma pojęcia o czym mówi i klepie byle klepać.
 

W.Redna

niegrzeczna dziewczynka
Dołączył
21 Listopad 2008
Posty
1 276
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Bydgoszcz
ja uwielbiam glany, ale wczoraj obtarły mi łydki ;( kiedyś nosiłam glany o wiele częściej i nic mi nie było, a teraz zaczęłam nosić po dłuższej przerwie i tu coś takiego :/ coż... jakoś trzeba to przeboleć i poszukać dłuższych skarpetek...
 

Anarchista

ni ma
Dołączył
28 Sierpień 2007
Posty
649
Punkty reakcji
1
Tylko, że jeśli rozmawiamy o lecie, to, może się nie znam, ale myślę, że sandałki są jeszcze przewiewniejsze... :p:D
oczywiście ,że przy upale 30 stopni to noga w glanie pływa :D ale w lecie jako takim można śmiało chodzić.
 

aikonosscire

Nowicjusz
Dołączył
5 Styczeń 2009
Posty
31
Punkty reakcji
0
Wiek
28
Miasto
WarSaw
Ostatnio w Warszawie zapachniało wiosną, i pomimo niskiej temperatury, było mi w glanach gorąco jak cholera.
Kłopot leżał w tym, że było duże nasłonecznienie i czarne glany się nagrzały dosyć mocno. Dla tego po powrocie do doma
zdjąłem i cisnąłem w kąt, stwierdzając że pier.do.lę je. Zbieram na 'adasie'.
 

outremer

Fratres Militiae Templi
Dołączył
19 Listopad 2006
Posty
6 255
Punkty reakcji
165
Miasto
15
Jak ktoś w lecie nie chce się pocić i buegać w sandałkach czy klapkach musi nazbierać kasę na obuwie z gore-texu. I problem z głowy. Jeśli nie chcecie kupować butów pustynnych US Marine Corps ( zdjęcie podałem wyżej) to kupcie adidasy z gore-texu.
 

Guma.

Nowicjusz
Dołączył
2 Marzec 2009
Posty
14
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Kalisz
uee tam, niewygodne i obcierają... Wolę się lansować w trampkach ^^
 

Safari

Nowicjusz
Dołączył
10 Październik 2008
Posty
776
Punkty reakcji
1
Ja noszę ale tylko zimą , i nie zamieniłbym na żadne inne buty , a kolor czarne firmy nie pamiętam
 
Do góry