Gitary

Na jakiej gitarze grasz?

  • Gitara klasyczna

    Votes: 13 44,8%
  • Gitara akustyczna

    Votes: 10 34,5%
  • Gitara elektryczna

    Votes: 10 34,5%
  • Gitara basowa

    Votes: 6 20,7%

  • Total voters
    29

sancz

Nowicjusz
Dołączył
7 Sierpień 2009
Posty
15
Punkty reakcji
0
Ja gram na Klasyku i Elektryku - marzenie gitara basowa... ale chyba tylko marzenie <_<
 

Biernat

Nowicjusz
Dołączył
24 Listopad 2006
Posty
952
Punkty reakcji
29
Wiek
32
Miasto
USA and Jamajka
Ja gram na Klasyku i Elektryku - marzenie gitara basowa... ale chyba tylko marzenie <_<

Ja tez gralem na Elektryku i Klasyku ale chcialem grac na basie i mysalem ze to tylko moje marzenie az tu nagle ojciec kupil mi w prezencie o to wlasnie ta gitare ;) zakochalem sie w niej i gram do teraz i nihdy nie przestane ;) mmm bass... xD
 

Misuzu

Nowicjusz
Dołączył
23 Czerwiec 2009
Posty
55
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Ja gram na klasyku :)

Ktos wczesniej napisał, ze gra na klasyku, ale uczy sie grac na elektryku. CZy do gry na elektryku trzeba sie od nowa uczyć? To nie jest tak, ze jak umiesz grac na klasyku to potem opanowanie elektryka zalezy tylko od cwiczeń? Albo inaczej. Czy jesli gram na klasycznej i kupie sobie elektryczną to nauczę się poprzez internet opanowac tego elektryka? Bo z samych tabów sie wszystkiego pewnie nie da nauczyć :p
 

Troll

obcesowy
Dołączył
10 Luty 2007
Posty
9 932
Punkty reakcji
158
Miasto
upper silesia
Zupelnie inny instrument, dynamika grania i brzemenie. Ale zapewne da sie przerzucic, to kwestia czwiczen, wszytsko w muzyce to kwestia czwiczen :)

A uczyc sie najlepiej z nut a nie tabow :D i pod okiem fachowca.
 

Misuzu

Nowicjusz
Dołączył
23 Czerwiec 2009
Posty
55
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Zupelnie inny instrument, dynamika grania i brzemenie. - Tyle to ja tez wiem :p

No wiem, ze z nut jest lepiej i tak sie powinno, ale coverów nie zagram z nut, bo niegdzie nut nie ma :p hehe

Troll, a jesli w poblizu nie ma fachowca od gitary elektrycznej? Trzeba poprostu samemu sie uczyć :p Myślę, ze jesli wczesniej chodziło sie do fachowca na klasyka to z elektrykiem powinno sie samemu dac radę. Ale to jest moja opina i nie jest pewna, bo elektryka jeszcze nie mam :p
 

Troll

obcesowy
Dołączył
10 Luty 2007
Posty
9 932
Punkty reakcji
158
Miasto
upper silesia
Moze i sie da rade samemu ale nie w pelni. Fachowiec ktory gra i ma doswiadczenie zna te "tricki" i kruczki do ktorych sie samemu nie dojdzie wiec cenne sa rady takiego czlowieka, wiem po sobie. Czasem jakas subtelna porada techniczna zupelnie ciebie odblokowuje i sprowadza na inne tory a sam to bys sie kisil dalej we wlasnym sosie :)

Wsumie to nie jestem gitarzysta tylko basista ale mysle ze mozna sie z klasyka przerzuic na elektryka, kwestia cwiczen i przyzwyczajenia pewnie. To tak jak kontrabasisi bez problemu sie przerzucaja na gitare basowa :D
 

Misuzu

Nowicjusz
Dołączył
23 Czerwiec 2009
Posty
55
Punkty reakcji
0
Wiek
29
A ty na początku tez grałeś na klasycznej czy od razu uczyłeś się na basie?
 

Spryciara

Nowicjusz
Dołączył
26 Grudzień 2009
Posty
15
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Narazie klasyk ( 5 miesięcy już ). W planach kupno elektrycznej :) Wtedy to się będzie grać :D
 

hanya

Nowicjusz
Dołączył
6 Luty 2009
Posty
101
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
tuż za rogiem ;)
uczę się grać na klasycznej ;) od 6 miesięcy. w wakacje miałam dużo wolnego czasu, całymi dniami ćwiczyłam granie :D taka uparta byłam! :) a teraz to mniej gram. czasu jakos brakuje. myślę żeby kupić gitarę akustyczną ;) pozdrawiam!
 

Kuba14

Nowicjusz
Dołączył
27 Styczeń 2008
Posty
95
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Żary
A ja gram na moim basie <3 Widzę że wiele osób wypowiadających się w tym temacie chociaż lubi tą gitarę:D
 

dudu66

Nowicjusz
Dołączył
24 Styczeń 2010
Posty
80
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Z przed monitora
Ja Gram na Elektryku,

Co do basu to zawsze sprawiał wrażenie jakiegoś elitarnego instrumentu, bez niego żaden utwór nie brzmiał by tak jak powinien,

więc vouch dla wszystkich basistów !
 

shkopek

Nowicjusz
Dołączył
2 Marzec 2010
Posty
293
Punkty reakcji
23
Wiek
30
A ja gram na starym,popękanym Defilu i dobrze mi się gra :)
 

CoveryMuzyczne

Nowicjusz
Dołączył
14 Czerwiec 2013
Posty
9
Punkty reakcji
2
Elektryczna i klasyczna najlepsze! Chociaż najlepiej zacząć od klasycznej bo szybciej potem łapie się inne :)
 

Hailie

Bywalec
Dołączył
17 Wrzesień 2010
Posty
475
Punkty reakcji
118
A ja zaczynałam na akustyku, teraz gram też na elektryku. Kocham mojego marnego Squiera.
 
Do góry