Gitary

Na jakiej gitarze grasz?

  • Gitara klasyczna

    Votes: 13 44,8%
  • Gitara akustyczna

    Votes: 10 34,5%
  • Gitara elektryczna

    Votes: 10 34,5%
  • Gitara basowa

    Votes: 6 20,7%

  • Total voters
    29

Adamoss

Nowicjusz
Dołączył
12 Kwiecień 2007
Posty
428
Punkty reakcji
2
Ja gram na klasyku tzn. gram to za dużo powiedziane trochę się uczę :D Tylko mam problem. Gitare mi się rozstroiła, znalazłem stroik i ściągnąłem, jednak mikrofon nie wyłapuje dźwięków gitary... dopiero gdy w niego dmuchnę lub uderzę pojawia się na wykresie :( pomóżcie...!
 

jacobbs

Pan Demonium
Dołączył
11 Sierpień 2007
Posty
6 077
Punkty reakcji
31
Miasto
Paradise
W ustawieniach dźwięku powinieneś mieć opcję "wzmocnij mikrofon" czy coś takiego. A jak to nie pomoże to kombinuj coś, wsadź mikrofon do pudła rezonansowego na przykład ;)
 

SteveHarrisOwen

Nowicjusz
Dołączył
17 Listopad 2008
Posty
207
Punkty reakcji
4
Wiek
32
Miasto
Kraków
Steve Harris plays off course on the bass guitar ;)

Adamoss masz pewnie mikrofon do 0 ściszony. Sprawdź w panelu strerowania-> dźwięki i urządzenia audio -> audio -> tam jest taki mikrofon i głośność ;) Z tym że nie polecam takiego strojenia, chyba, że struny E, jeśli nie rozróżniasz tonacji, a resztę poprostu do niej dostroić. Słuch się fajnie szybko wyrabia :)
 

Adamoss

Nowicjusz
Dołączył
12 Kwiecień 2007
Posty
428
Punkty reakcji
2
Podłączyłem inny mikrofon, nic nie grzebałem w ustawieniach i działa :D Na początku stroiłem wszystkie struny ale będę się starał stroić tylko e a resztę już na jej podstawie :D
 

hanex93

Nowicjusz
Dołączył
16 Wrzesień 2007
Posty
26
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Mam klasyke od kilku tygodni, umiem pare chwytów i zagrać `Krótką piosenkę o miłości ` ale kompletnie nieumiem bić. W `krótkiej...` wychodzi mi to marnie. ;/
 

Espresso

Nowicjusz
Dołączył
11 Styczeń 2009
Posty
89
Punkty reakcji
0
Ja klasyk/elektryk, ale w sondzie powinna być możliwość zaznaczania większej liczby opcji.
 

sound_wave

Nowicjusz
Dołączył
26 Styczeń 2009
Posty
418
Punkty reakcji
5
Wiek
35
Miasto
NS
Na klasyku ofc, chociaż miałem również przygody z gitarą elektryczną
 

Confusion

Zbanowany
Dołączył
15 Styczeń 2009
Posty
452
Punkty reakcji
5
Ja gram na klasycznej :)
Ale nie długo sobie kupuję elektryczną ;]
 

FL8

Black Dynamite!
Dołączył
4 Styczeń 2009
Posty
2 469
Punkty reakcji
8
Wiek
33
Ja mam i klasyka i akustyka, ale klasyk to stara, wymęczona gitarka, a akustyk to cudnownie brzmąca gitara Musimy :p
 

Dj-Camil

Nowicjusz
Dołączył
5 Marzec 2009
Posty
6
Punkty reakcji
0
Ja gram na klasyku, arkustyku, elektryku i na basie... Jeśli chodzi o gitary to tyle ale to jeszcze nie cała lista moich instrumentów...:p
 

Kirma

Nowicjusz
Dołączył
15 Styczeń 2007
Posty
292
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Obecnie elektrrryk :p
A wcześniej klasyk i akustyk :p
 
Do góry