Gitara elektryczna

Tirel

Nowicjusz
Dołączył
25 Sierpień 2008
Posty
34
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Obecnie Luboń, za max. 9 lat - Tokyo/Kioto ;>

Czapek

Lokalny Filozof
Dołączył
3 Lipiec 2006
Posty
571
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Lublin
temat z gitarami już jest, z kupnem elektrycznej pamiętam, że też. Mogłeś tam zapytać a nie robisz nowy.
Po drugie - wiesz że ta gitara ma 80cm?
Po trzecie nawet gdyby miała normalny rozmiar to dziadostwo i bym tego za darmo nie chciał
 

Biernat

Nowicjusz
Dołączył
24 Listopad 2006
Posty
952
Punkty reakcji
29
Wiek
32
Miasto
USA and Jamajka
sam na takim sprzecie zaczynalem :p wiec jak na poczatek moze byc tylko pamietaj ze jak juz to kupisz i nagle ta gitara nie bedzie miala dzwiekow jakie ty chciales miec do gitar jest jeszcze duzo innych gadzetow jak naprzyklad multiefekt to on daje przerozne dziweki xD
 

jacobbs

Pan Demonium
Dołączył
11 Sierpień 2007
Posty
6 077
Punkty reakcji
31
Miasto
Paradise
Tylko, że do 80-centymetrowej gitary za 200 zł firmy Harleu Benton (tego producenta to ja tylko czasem kostki kupuje, bo w miarę przyzwoite), nie ma sensu kupować multiefektu, który będzie kosztował dwa razy tyle co ona. Poza tym po co komu multiefekt do nauki gry i kto zaczyna grać od gitary elektrycznej? Mam wielu znajomych, którzy zaczynali grać mniej więcej w tym samym czasie co ja, z tym, że ja jeden na klasyku, wszyscy polecieli na elektryki. I teraz widzę jak oni ledwo męczą te gitary, bo podczas gdy ja już jako tako plumkałem oni walczyli z pooranymi od metalowych strun palcami. Nie ma co się od razu rzucać na głęboką wodę.
 
Do góry