ginekologia estetyczna

sunkiss

Nowicjusz
Dołączył
22 Maj 2016
Posty
83
Punkty reakcji
1
Wydaje mi się, ze obecnie takie zabiegi staja się powoli powszechne. Kiedyś kobietom wstyd było się przyznać do tego, ze po porodzie pochwa jest luźniejsza. A teraz- fajnie, ze coraz więcej babeczek decyduje sie na takie zabiegi :) Tez taki zrobiłam. I polecam- jest tak jak przed porodem, a nawet lepiej :) Niewielkim kosztem odzyskałam super życie seksualne, co mega mnie cieszy :)
 

AkashaAkasha

Nowicjusz
Dołączył
8 Sierpień 2017
Posty
12
Punkty reakcji
0
Po porodzie zewnetrzne tak nie cierpią jak wewnętrzne i wtedy właśnie odczucia podczas seksu żeby się facet dwoił i troił a my żebyśmy się starały jak nigdy dotąd to i tak nie będzie tak samo. Dobrze, jak kobieta ma dostęp do wysokiej jakości opieki, gorzej jak się wybiera na zabieg do gościa w stylu ręce które leczą :D
 

suszimaster

Nowicjusz
Dołączył
14 Lipiec 2016
Posty
61
Punkty reakcji
1
ha ręce które leczą też są spoko :D masaż te sprawy :D a o dobrą klinikę to trudno, dlatego ja bym w życiu się nie zdecydowała.
 

Potiomkin

Nowicjusz
Dołączył
13 Lipiec 2016
Posty
58
Punkty reakcji
0
Miasto
Częstochowa
Może i trudno ale to nie jest tak, że ich przecież nie ma. Sama zdecydowałam się na zabieg kilka miesięcy temu choć nie po porodzie, ale podkręcenie sobie libido i doznań nigdy nie uznałabym za niewłaściwe ;)
 

AkashaAkasha

Nowicjusz
Dołączył
8 Sierpień 2017
Posty
12
Punkty reakcji
0
Ja też jestem po zabiegu obkurczania w klinice Efecta w Częstochowie. Na początku się mocno bałam i wstydziłam, bo nie mam w nawyku jednak się obnażać gdzie popadnie :p ale mega profesjonalne i z wyczuciem podejście pani doktor mnie uspokoiło. Sam zabieg bardzo spokojny, bez jakichś traumatycznych doznań. Może dlatego, że to już naprawdę zaawansowana technologia laserem. A o dziwo cena nie zwala z nóg. Od tamtej pory przestałam tak krytycznie patrzeć na medycynę estetyczną. Czasem nie jest zupełnie wyrazem próżności a potrzeby.
 

ama_deo

Nowicjusz
Dołączył
4 Wrzesień 2015
Posty
34
Punkty reakcji
1
Uważam, ze takie zabiegi sa potrzebne i trzeba on tym mowic, zbey kobiety sie nie wstydziliy. Mozliwosci trochę jest, ale trzeb atez znalezc zaufanego lekarza
 

KAIRA

Nowicjusz
Dołączył
22 Wrzesień 2015
Posty
6
Punkty reakcji
0
Ostatnio natknelam sie na lkinike, ktora orbi takie spotkania z ginekologie, gdzie mowi o tych zabiegach i problemach. Takie mini warsztaty, przygotowania do zabiegow.
 

armat00r

Nowicjusz
Dołączył
9 Październik 2015
Posty
7
Punkty reakcji
0
Jest bardzo duzo mozliwosci. Teraz tez sobie zbaiegi thermi. Nie tylko laser, bo tego sie troche bałam
 

apaczko

Nowicjusz
Dołączył
25 Sierpień 2015
Posty
23
Punkty reakcji
0
Ginekologiczny zabieg w ogole nazywa się thermia Va. To jest podgrzewanie, fale radiowe. Zabieg jets bezpieczny i skuteczny.
 

mrrowing

Nowicjusz
Dołączył
28 Wrzesień 2015
Posty
25
Punkty reakcji
0
Wiem, ze wysiłkowe nietrzymanie moczu, dyskunkcja orgazmu i dolegliwosci związane z miejscami intymnymi
 

jastarnyk

Nowicjusz
Dołączył
28 Sierpień 2015
Posty
31
Punkty reakcji
0
Zabiegi ginekologi estetycznej zaczynają się od 400 złotych. Wszystko zależy od powtórzeń, dolegliwości, częstotliwości wykonywania tych zabiegów itp.
 

langolo

Nowicjusz
Dołączył
14 Wrzesień 2015
Posty
10
Punkty reakcji
0
Thermi Va to koszt ok. 2000 złotych za zbaieg, ale w vesunie jest dużo taniej jeśli decydujey się na pakiet zabiegów.
 

langolo

Nowicjusz
Dołączył
14 Wrzesień 2015
Posty
10
Punkty reakcji
0
tutaj masz cennikvesuna .pl/cennik/. Oni mają 2 salony, w tym jeden nowy, otwrty bnuedawno więcej mają często jakies promocje :)
 

Toola

Nowicjusz
Dołączył
11 Kwiecień 2011
Posty
216
Punkty reakcji
2
Leczenie wysiłkowego nietrzymania moczu można wykonać w Warszawie w Szpitalu Mazovia, są to zazwyczaj zabiegi z zastowananiem taśmy TOT, TVT, IVS. Ostrzyknięcia botoxem się również stosuje w takich przypadkach, w zależności od zaawansowania i diagnozy jaką wyda lekarz w konkretnym przypadku.
 

aniam19872

Nowicjusz
Dołączył
13 Maj 2012
Posty
16
Punkty reakcji
0
To się ładnie nazywa laserowa rewitalizacja pochwy zabieg jaki ja miałam. Na to uczucie luzu i rozciągnięcia po porodzie. Różnica bardzo duża na plus oczywiście, mąż też zauważył. W Warszawie w szpitalu Medicover miałam, robią różne zabiegi z zakresu ginekologii estetycznej, dyskretnie, komfortowo się u nich czułam mimo że temat wstydliwy.
 

Gajka88

Nowicjusz
Dołączył
21 Marzec 2020
Posty
20
Punkty reakcji
0
Ja miałam problemy natury ginekologicznej i lekarz polecił mi vagiwell, długo trwało powracanie do sprawności ale udało sie
 
Do góry