Ginekolog - polecam, poszukuję

casey

Nowicjusz
Dołączył
25 Luty 2012
Posty
2
Punkty reakcji
0
Może któraś z forumowiczek będzie w stanie polecić mi jakiegoś dobrego i w miarę taniego gina w Warszawie - chodzi tylko o pierwsze przepisanie tabletek...
 

Mangolia

Nowicjusz
Dołączył
12 Marzec 2011
Posty
281
Punkty reakcji
4
Może ktoś zna dobrego, godnego polecenia ginekologa-endokrynologa w Krakowie, który ma doświadczenie w leczeniu policystycznych jajników? Leczę się od trzech lat i nie ma poprawy, więc muszę skonsultować się z lekarzem z prawdziwego zdarzenia.
Pomóżcie!
 
Dołączył
14 Luty 2008
Posty
2 390
Punkty reakcji
91
Wiek
37
Miejsce dla osób poszukujących dobrych lekarzy bądź też polecających specjalistów.
 

modliszka23

specjalista
Dołączył
22 Kwiecień 2010
Posty
1 167
Punkty reakcji
6
Wiek
36
Miasto
tam gdzie moje miejsce
Polecam dr Jacka Kostrzewę w Warszawie. Lekarz przyjmuje na Pl. Konstytucji 3 m. 60 (wchodzi się od Śniadeckich).
Moim zdaniem jeden z lepszych specjalistów. Do tego wcale nie trzeba płacić nie wiadomo jakiej ceny za badanie i inne zabiegi.
 

modliszka23

specjalista
Dołączył
22 Kwiecień 2010
Posty
1 167
Punkty reakcji
6
Wiek
36
Miasto
tam gdzie moje miejsce
Wiesz , wpisz sobie po prostu w wyszukiwarkę to wyskoczy Tobie to co najbardziej Ciebie interesuje jesli chodzi własnie miedzy innymi o dobrego ginekologa.
 

katja22

...
Dołączył
29 Październik 2008
Posty
2 434
Punkty reakcji
68
Miasto
far far away... Jurassic Park
Niestety nie mogę się wypowiedzieć na temat lekarzy ginekologów w tych miastach, ale możecie zajrzeć na tę stronę >> http://www.znanylekarz.pl/ może pomoże Wam dokonać wyboru odpowiedniego specjalisty :)
 

Kulka987

Nowicjusz
Dołączył
2 Sierpień 2012
Posty
19
Punkty reakcji
1
Wiek
43
Miasto
Kraków
Magnolia ja znam dobrego lekarza ginekologa-endokrynologa: dr Tomasz Milewicz, przyjmuje w Krk na ul. Sadowej - prywatnie, a poza tym pracuje w Uniwersyteckim na Kopernika.
 

Bezowa

Nowicjusz
Dołączył
27 Listopad 2012
Posty
39
Punkty reakcji
0
Miasto
Warszawa
W Lux Med polecam Dr. Kuś (bardzo cierpliwa kobietka, odpowiada na pytania, delikatnie bada, przepisuje badania dodatkowe) Przyjmuje na Domaniewskiej.
W NFZ Pani Dr. Podsiadły w MediCenter na Wołoskiej - starsza Pani Dr., ale bardzo życiowa i życzliwa, moje branie tabletek bardzo popierała i dbała bym co roku robiła cytologie i badania krwi.
 

Mangolia

Nowicjusz
Dołączył
12 Marzec 2011
Posty
281
Punkty reakcji
4
Właśnie u Tomasza Milewicza się leczyłam bez skutku. Nie polecam. Po tym jak zasnął na wizycie (!!!) (prywatnej zresztą) moja noga w jego gabinecie już nie stanie!
 

Patyszka

Nowicjusz
Dołączył
28 Październik 2014
Posty
149
Punkty reakcji
0
W Lux Medzie na Borowieckiej moge polecić Piotra Steca - świetny lekarz :)
 
Do góry