Geje Na Forumowisku

dizelkowi

Nowicjusz
Dołączył
4 Październik 2009
Posty
175
Punkty reakcji
3
Wiek
32
Miasto
Bydgoszcz
Osoby homoseksualne nie są nim by chcą, czy tez co innego, ale tak jak ja i inne osoby są.
Kiedyś czytałem fajną książkę medyczną i po tym zajrzałem do neta bo coś mi się nie chciało wierzyć w to co przeczytałem.
więc jeśli urodziłeś się wcześniakiem to jest normalne że jesteś teraz gejem, a to dlatego że Twoje jak i moje geny żeńskie opanowały męskie i przez pierwsze kilka lat życia, geny męskie walczą z tym, ale jeśli jest więcej żeńskich to zostaniesz gejem.
Ja nie jestem nim z wyboru, ale urodziłem się, gdy miałem 6 miesięcy i 13 dni i na dzień dzisiejszy wiem czemu jestem homoseksualistą.

Jesteśmy najlepszymi przyjaciela mi kobiet bo jesteśmy tacy sami jak one.
A filmik, który został dodany do tematu mnie rozśmieszył i odpuszczam sobie komentarza na temat filmiku... :D
 

shakal007

Nowicjusz
Dołączył
5 Grudzień 2009
Posty
35
Punkty reakcji
0
A ja powiem w ten sposób, geje jak i z resztą lesbijki nie były nigdy dla mnie niczym dziwnym, strasznym, okropnym itd itp.
Zawsze do homoseksualistów podchodziłem jak do normalnych ludzi bo nimi właśnie są. Nie rozumiem odrzucenia tej grupy od społeczeństwa za bycie innym, niestandardowym.
To też nie należy do wyboru, tylko po prostu tak jest jak się człowiek rodzi, więc gdzie jest ta 'miłość do bliźniego' o której tak się mówi w naszym katolickim państwie?

Swoją drogą, to zazwyczaj geje dobrze się ubierają, mają dobry gust, styl, to mi się podoba ;)
 

gijorg

Nowicjusz
Dołączył
12 Lipiec 2009
Posty
83
Punkty reakcji
1
Wiek
28
Miasto
Gdańsk
nie rozumiem jednej rzeczy: dlaczego w Polsce lesbijki są tematem tabu? O gejach mówi się coraz normalniej, a o nas cisza. Ten temat też ma w tytule słowo "gej", a nie "homoseksualista". Ludzie, kobiety o innej orientacji też istnieją!
 

priest

Nowicjusz
Dołączył
7 Kwiecień 2010
Posty
141
Punkty reakcji
3
Zawsze do homoseksualistów podchodziłem jak do normalnych ludzi bo nimi właśnie są.

no jak dla Ciebie normalne jest wkładać cos gdzieś komuś w pupę to ja nie mam więcej pytań. Widać ja musze być w takim razie nienormalny xD

Ja również nie dyskryminuje ani gejów ani les bo prawdę mówiąc mało mnie oni obchodzą i mi nie przeszkadzają, ale mówienie, że to normalni ludzie to lekka przesada xD
 

Ankton

Nowicjusz
Dołączył
21 Kwiecień 2007
Posty
474
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Miasto
Ruda Śląska
gijorg - Tu troszkę źle napisałaś. Lesbijki są bardziej tolerowane (spójrzmy na zdania facetów), a geje to nadal "zło wcielone". Dlatego mówiąc "homoseksualista" mamy zazwyczaj na myśli geja.


P R I E S T
- Jakby hetero tego nie robili. No i pod jakim względem nienormalni? Jedzą, piją, oddychają, wydalają, czują jak hetero. Nie widzę argumentu.
 

Cox_

Nowicjusz
Dołączył
11 Czerwiec 2010
Posty
31
Punkty reakcji
0
P R I E S T, oni są normalnymi ludźmi o odmiennej orientacji seksualnej [ jak to niektórzy lubią nazywać, nienormalnej ]

Zasadniczo jestem tolerancyjny, chociaż denerwuje mnie czasami brak dystansu do ich własnej orientacji w środowiskach homoseksualnych.
 

chlopak2

Nowicjusz
Dołączył
8 Sierpień 2010
Posty
7
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Lublin/wrocław
Sam jestem gejem i szczerze mówiąc to "elita" może zrażać do siebie, właśnie tymi paradami,sposobem bycia i samoprowadzeniem się. Zresztą mówimy o tolerancji a geje sami wobec siebie nie są tolerancyjni. Z drugiej strony jednak Polsce dużo brakuję (pod każdym względem) żeby dorównać rozwiniętym krajom zachodu więc nie ma co oczekiwać tolerancji czy nawet akceptacji ze strony hetero którzy plują na homoseksualistów tak jakby sami nie zauważali swoich wad. Oczywiście, prawda jest taka, że większość gei nastawiona jest na seks, niewylansowana i ogólnie zdemoralizowana, ale są też osoby szukające związku, ja się do takich zaliczam więc czuję się dziwnie jak geje, czy 'pedały' jak to niektórzy wolą są tacy to a tacy...

Co do posta dizelkowi, dużo książek o tym napisano jednak nikt nie przedstawił przekonywujących dowodów, dlaczego tak jest i jak to się dokładnie dzieje bo przecież nie wszyscy wcześniacy są homo a co z osobami bi?

I uwierzcie że życie geja w Polsce nie jest takie kolorowe jak by wam się wszystkim wydawało!
 

fagin

Nowicjusz
Dołączył
9 Grudzień 2009
Posty
184
Punkty reakcji
9
Geje jeszcze ujdą, pedałów wysłałbym na Sybir. Ten demotywator dobrze to określa:

`
gallery-81449079-500x500.jpg
 

Ahmed Sala Bum

Nowicjusz
Dołączył
13 Sierpień 2010
Posty
11
Punkty reakcji
0
Miasto
Coventry/Zagranica
Hmm ja nic nie mam do Geji ;p lecz nie podoba mi się adoptowanie dzieci przez Geji myślę że dziecko powinno mieć matke i ojca a nie ojca i ojca a tak to nie żywię żadnej nienawiści w kierunku do was :)
 
G

GangMoherowychBeretów

Guest
Ja uważam że do gazu . Ale pewnie dostanę bana. Po prostu wyrażam swoją opinię.

to jest chore...
 

albo_albo

Pan i Władca
Dołączył
20 Marzec 2009
Posty
2 757
Punkty reakcji
78
Wiek
43
Miasto
SKM Kraków
Geje jeszcze ujdą, pedałów wysłałbym na Sybir. Ten demotywator dobrze to określa:

`
gallery-81449079-500x500.jpg

błąd ten demotywator jest bez sensu jak już coś to jest różnica między homosiami czyli ludźmi skrzywionymi seksualnie ale robiących to w zaciszu domowym co jest ICH prywatną i tylko ICH sprawą oraz gejami czyli lewicowymi bandami aktywistów niekoniecznie osób homoseksualnych, którzy próbują zniszczyć obecny system wartości społeczeństwa pod pozorem walki z nietolerancją żądają akceptacji.
 
G

GangMoherowychBeretów

Guest
błąd ten demotywator jest bez sensu jak już coś to jest różnica między homosiami czyli ludźmi skrzywionymi seksualnie ale robiących to w zaciszu domowym co jest ICH prywatną i tylko ICH sprawą oraz gejami czyli lewicowymi bandami aktywistów niekoniecznie osób homoseksualnych, którzy próbują zniszczyć obecny system wartości społeczeństwa pod pozorem walki z nietolerancją żądają akceptacji.

Ok . Ale wszyscy geje się z tym obnoszą i się do tego przyznają. Gdybym ich spotkał to bym im wpierd_lił . Ogólnie to wypier z tego forum.
Rozumiem że forum ogólno tematyczne. Ale forumowisko schodzi na psy. Takie tematy powinny być usuwane.
 

fagin

Nowicjusz
Dołączył
9 Grudzień 2009
Posty
184
Punkty reakcji
9
Okej, ale ja definiuje to tak:

jest różnica między homosiami czyli ludźmi skrzywionymi seksualnie ale robiących to w zaciszu domowym co jest ICH prywatną i tylko ICH sprawą

To są geje. Upraszczając - ludzie, którzy w swoim wyglądzie nie sugerują w żaden sposób, że są homoseksualni.


gejami czyli lewicowymi bandami aktywistów niekoniecznie osób homoseksualnych, którzy próbują zniszczyć obecny system wartości społeczeństwa pod pozorem walki z nietolerancją żądają akceptacji.

I to są pedały.
 
G

GangMoherowychBeretów

Guest
gejami czyli lewicowymi bandami aktywistów niekoniecznie osób homoseksualnych, którzy próbują zniszczyć obecny system wartości społeczeństwa pod pozorem walki z nietolerancją żądają akceptacji.
Ok . zt tym się zgodzę . Ich powinno się do gazu.

Ale nie oszukujmy się . Jeżeli chodzi o gejów to też nie jest to do końca normalne.
Wpierw odpowiedz sobie na pytanie . Czy chciałbyś mnieć geja za męza.
 

fagin

Nowicjusz
Dołączył
9 Grudzień 2009
Posty
184
Punkty reakcji
9
To w ogóle nie jest normalne. Ale dopóki trzymają się z dala ode mnie, niech se żyją (mowa o gejach, pedałów ukamienować).


Czy chciałbyś mnieć geja za męza.

Ogólnie to przeszkadzało by mi choćby to że mam męża ;p
 

FilthyGorgeous

Nowicjusz
Dołączył
21 Wrzesień 2010
Posty
7
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Wroc<3
Winniśmy respektować inny styl bycia, własne czasami nawet krzykliwe sposoby na wyrażanie siebie. Geje okazują się być bardziej wyrozumiali, tolerancyjni, przyjaźni i co najważniejsze wrażliwi dzięki czemu znajdują wysoko opłacane etaty w mediach, bądź dziedzinach sztuki. Jako społeczność jesteśmy cenionymi konsumentami, szanowanymi obywatelami, oraz niezastąpionymi przyjaciółmi o czym z pewnośćią nie jedna kobieta się przekonała! Przy okazji pozdrawiam Cię Magdaleno - normalnie napisałbym w zdrobnieniu Madziu, ale dmucham na zimno uprzedzając możliwe homofobiczne komentarze na temat ciotowatości hehe Bless You people!
 

renia_22

Nowicjusz
Dołączył
28 Wrzesień 2010
Posty
2
Punkty reakcji
0
a kto dał heteroseksualistom monopol na szczęście? dlaczego wszyscy tak bardzo się rzucają na gejów? przeciez my wam do łóżek nie wchodzimy więc Wy też nasze sprawy zostawcie nam. nie postrzegajcie nas tez jako maszynek do seksu, niestety większość ludzi na hasło "gej" od razu ma przed oczami dwóch uprawiających seks mężczyzn. stop ze stereotypami. zapewne każdy z Was (hetero) ma w swoim otoczeniu jakiegos geja, jakąś lesbiję, moze o tym wiecie moze nie. ale myślę że tak jest sam się przekonałem o tym kiedy swoim coming-outem zainspirowałem moich znajomych o których nie wiedziałem do wyjścia z szafy. tez był to dla mnie szok. wniosek jest jeden albo jest nas tak dużo albo tylko ja mieszkam w zagłębiu gdzie gejów ci u nas dostatek. kazdy ma prawo do własnych opini i przekonań, jeśli nie tolerujecie gejów i lesbijek to spoko, kazdy ma do tego prawo, ale pamiętajcie że dyskryminowanie nas głośno w towarzystwie moze zranić niejedne uczucia, moze nawet któregoś z waszych przyjaciół, znajomych kogoś z rodziny moze się poczuc przez to dotkniętym. nawet nie wiecie ile w Polsce jest przypadków samobójstw gejów i lesbijek z powodu nietolerancji, prześladowan i nieakceptacji ze strony najbliższego otoczenia. wiem bo sam z tego powodu straciłem dwóch kolegów.:( przeczytałem przed chwilą wypowiedź odnośnie adopcji dzieci. ktoś napisał "Rodzą się gejowskie i lesbijskie dzieci, wychowywane są przez dwóch tatusiów, dwie mamusie, na zmianę przez dwie mamusie, dwóch tatusiów, na raz przez dwie mamusie i dwóch tatusiów". taa jasne, jakby to w rodzinach hetero rodzili się tylko hetero. chyba musze przycisnąć do ściany moich rodziców i u wydusić które z nich jest homo. ja jeszcze nie mam ukształtowanego stanowiska co do dzieci, mam zaledwie 22 lata, trochę chyba za wcześnie jak dla mnie posiadanie potomstwa. na to trzeba być gotowym a przede wszystkim odpowiedzialnym. z jednej strony prawda, dziecko ze związku pary homoseksualnej miałoby w tym kraju dosłownie przesrane, wszystko właśnie dzięki mentalności homofobów. uwazam jednak że niejedna taka para potrafilaby zapewnić swojemu dziecku więcej miłości, czułości i wsparcia niz rodziny hetero. zastanówcie się sami, ile razy poczuliście się niedoceniani przez waszych rodziców, ile razy płakaliście przez nich bo nie mieli dla was czasu, aż w końcu ile razy pomyśleliście że żałujecie iż macie takich rodziców jakich macie. wiem, nie wszyscy ale na pewno się tacy znajdą. a tym co mieli wspaniałe dzieciństwo, gratuluję i zazdroszczę. co do małżeństw, tu znowu ludzie mają błędne pojęcie "po co?". legalizacja związków homo ma na celu ustabilizowanie życia partnerów i partnerek. zapewnienie bezpieczeństwa. dziedziczenia. to nie jest zabawa w dom w męża i żonę. często gdy mówię ludziom ze jestem gejem od razu się pytają "jestes mężem czy żoną?". zawsze wybucham śmiechem, ten żart nigdy mi się nie znudzi. to jest jeden wielki mit wykreowany przez media ukazujące gejów jako przegięte wypacykowane laleczki. uwierzcie mi większość gejów takich nie jest, to są normalni, niczym niewyróżniający się ludzie. prawda zdarzają się geje u których przewagę wziął pierwiastek zeński lub kobiety nazbyt męskie, ale to jest mała garstka w porównaniu z ogółem środowiska. no ale najlepiej się zapamiętuje to co najbardziej razi w oczy.

dobra więcej napiszę następnym razem. mam tylko nadzieję że niektórzy z Was zmienią sposób postrzegania niektórych spraw. choćby jedna osoba, to już sukces. pozdrawiam :)
 

Gressil

®
Administrator
Dołączył
17 Kwiecień 2009
Posty
6 075
Punkty reakcji
561
Nic nie mam go gejów. Zmniejszają mi konkurencję ;)
A tak na poważnie, że uważam ok niech sobie tam tworzą związek ale sprawa adopcji dziecka to już trochę cięższa sprawa. Kto wie jak zachowa się dzieciak gdy dorośnie i wszyscy koledzy będą mieli ojca i matkę a on jedyny dwóch ojców ? Wydaje mi się, że adopcja w związku homoseksualnym to nie jest najlepszy pomysł...
 

szdd

Nowicjusz
Dołączył
2 Styczeń 2011
Posty
30
Punkty reakcji
3
Miasto
POLSKA
Witam:)
Jak każdy trzeźwo myślący człowiek jestem za Związkami Homoseksualnymi znam takie pary i co? Gdyby nie to że mieszkaja razem to bym nie wiedział.
W pełni jestem ZA chłopki tylko bez przesadzania, zachowujcie sie jak przystoi:) i bedzie Gites. Może w końcu w Polsce ludzie zaczną akceptować ;)
 
Do góry