Geje Na Forumowisku

B

Billy Eliot

Guest
Ankton, jeśli coś nie jest zgodne z prawami natury, to jest dewiacją.
A to ciekawe hmmm <_< W takim razie co ukształtowało człowieka na przestrzeni kilku milionów lat ewolucji?? Nie natura? Skoro natura wykształciła w niektórych z nas skłonności homoseksualne, to jak moze to nie być zgodne z prawami natury. A co do zwrotu "dewiacja" - w skrócie, jest to raczej odstępstwo od pewnej ustalonej normy a nie coś nie zgodnego z prawami natury.
PS. Ankton, po co te nerwy?? :) Kolega poprostu nie wie o czym pisze.
 

Ankton

Nowicjusz
Dołączył
21 Kwiecień 2007
Posty
474
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Miasto
Ruda Śląska
Ja się w ogóle nie denerwuje. Ja tylko spadłem z krzesła, jak to czytałem ;)

To właśnie. Jeśli wszystko co stworzył człowiek, jest przecież niezgodne z naturą bo ją niszczy, to... ee, daremna mowa.
 

zbyszek1111

Nowicjusz
Dołączył
6 Marzec 2008
Posty
1
Punkty reakcji
0
hejka jak zwykle stary już całkiem po:cenzura:y gej musi znów zacząć piszcie wszyscy to strona o nas dla was i nie tabu opieprzajcie nas ,nawet mocno negujcie ,to jest ok my czekamy żadnej krytyki ni odrzucamy powiedzcie co o nas myślicie ja Kristoforo będę wdzięczny :D
ja też jestem tu nowy jak maszchęć to napisz lub zadzwoń pięć jeden osiem,dwa zero pięć,jeden siedem pięć.możesz dać mój numer innym.zbyszek
 

piecia330

Łał! butiq
Dołączył
21 Kwiecień 2007
Posty
4 445
Punkty reakcji
24
Wiek
32
Miasto
Gołdap

neptun

Nowicjusz
Dołączył
12 Czerwiec 2008
Posty
7
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Ok cały temacik przeczytany i ja dorzucę swoje 3 grosze.

Co do tradycji... Mało ludzi pamięta o tym, że w przeszłości Polska była jednym z najbardziej tolerancyjnych krajów Europy. Zastanówcie się ile słów naszego języka to zapożyczenia.

Co do religii... No cóż, ja na ten przykład katolikiem nie jestem (najbliżej mi chyba do buddysty) - państwo powinno być laickie (przynajmniej według mnie) i podejrzewam, że większość się z tym zgodzi.

Co do "praw natury" itp... przytoczę tutaj przypadek pary homoseksualnych pingwinów, która "adoptowała" pisklę, którego rodzice zginęli. To pisklę wychowało się na heteroseksualnego pingwina i założyło własną rodzinę. Ten przypadek był namiętnie badany przez biologów, którzy wystosowali obecnie najpopularniejszą teorię będącą odpowiedzią na pytanie "po co naturze homoseksualiści?". Otóż najprawdopodobniej istnieją oni właśnie po to aby dzieci, których rodzice zginęli miały szansę przeżyć.

Do "nieznających żadnego geja/lesbijki" i ludzi opierających się na stereotypie cioty... całkiem niedawno w pewnym lokalu widziałem całującą i obściskującą się parę szalikowców (no nie powiem, dla mnie ten obrazek też był szokujący). Ja sam ubieram sie na czarno i mam włosy do ramion. Istnieje również stereotyp inteligentnego i wykształconego geja - cóż, znam parę osób, które z trudem ukończyły zawodówkę.


Na koniec dodam, że z homofobicznym nastawieniem społeczeństwa sami jesteśmy sobie trochę winni - niektórzy z nas bez przerwy karmią obraz cioty w różowej bluzeczce oddającą życie na platformie z tęczową prezerwatywą.

Pozdrawiam
 

czerwonytulipan

Nowicjusz
Dołączył
23 Czerwiec 2008
Posty
2
Punkty reakcji
0
teroche nieladnie z mojej strony ale za posrednicwem tego topiku wysyłam do Was moja prosbe....Studiuję psychologię.Przeprowadzam badanie do pracy magisterkiej. Jest ono skierowane do mężczyzn o orientacji homoseksualnej. Gdyby któryś z Panów chciał przyczynić sie dla nauki;) i znalazł czas bardzo proszę o jej wypełnienie.
Pozdrawiam. oto link do sronki:
http://www.ankietka.pl/survey/show/id/11369/ badanie-jakosci-zycia-polakow-i-przynaleznosciscipolecznejdo mniejszosci-seksualnych.html
Z góry bardzo dziękuję

ups, moze teraz bedzie lepiej:p
http://www.ankietka.pl/survey/show/id/1136...eksualnych.html
 

Kijek

Nowicjusz
Dołączył
21 Lipiec 2005
Posty
486
Punkty reakcji
0
Miasto
Warszawa
Nie wiem jak się zachowasz,jek będziesz miał syna i on jak dorośnie przyjdzie do ciebie i powie tata ja jestem gejem zabijesz,wyrzucisz z domu czy może zrozumiesz,że są to ludzie tacy sami jak ty tylko różni ich od ciebie to,że kochają inaczej.

Określenie "kochający inaczej" jest wyjątkowo obraźliwe, sprowadzając całą miłość do kopulacji. Bo w jakiż to inny sposób - wyłączając wyżej wspomnianą czynność - homoseksualista kocha innego homoseksualistę?
 

homik87

Nowicjusz
Dołączył
13 Sierpień 2008
Posty
460
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Istnieje również stereotyp inteligentnego i wykształconego geja - cóż, znam parę osób, które z trudem ukończyły zawodówkę.

Z tym stwierdzeniem sie nie zgodzę. Ja ukończyłem liceum i studiuję i całkiem nieźle mi to idzie :) Mam też przyjaciół - gejów - którzy również studiują lub przynajmniej zdali maturę. Tak wiec myślę że wśród gejów są też ludzie wykształceni :)
 

bureczek

Nowicjusz
Dołączył
2 Marzec 2009
Posty
39
Punkty reakcji
0
Mam kliku znajomych gejów i absolutnie fantstycznie się z nimi dogaduję, są wykształceni i 'obyci'. Ludzi homoskssulanych traktuję jak heteroseksualnych i nie znoszę podziału ludzi według orientaci skesulanej. <_<
 

gocha999

Nowicjusz
Dołączył
2 Marzec 2009
Posty
38
Punkty reakcji
0
mnie to też baaaardoz wścieka jak przedstawiają w jakiś filmach stereotyp geja jako tego innego, a przerysowanych ruchach, dziwnym gołsie i kurde piesku na rekach widzialam w trailerze Wilczaka grajacego w nowym filmie taka postac i mnie goraczka wizela z msiesca!
 

Eleasse

Nowicjusz
Dołączył
21 Marzec 2009
Posty
31
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Kraków ;)
Gejów wyśmiewają głównie "macho". A prawda jest taka, że zawsze to gej może być wspaniałym przyjacielem dla kobiety ;)
 

TED69

Nowicjusz
Dołączył
1 Kwiecień 2009
Posty
204
Punkty reakcji
0
Jakby mi ktoś zrobił z dupy jesień średniowiecza to też bym się kumplował z kobietami :D
 

avir

Nowicjusz
Dołączył
9 Kwiecień 2009
Posty
2
Punkty reakcji
0
o, ja nie polecam kobiet! z nimi się nigdy nie można dogadać :) ale to moje własne, stronnicze stanowisko...
 

niesia87

Anioł ;)
Dołączył
26 Sierpień 2009
Posty
942
Punkty reakcji
21
Wiek
37
Miasto
Łódź
Nigdy nie miałam nic przeciwko homoseksualistą. Człowiek to człowiek i tak powinno sie go traktować a nie wytykać palcami za odmienność. Jak dla mnie ta odmienność to odwaga i sprzeciwstawienie się pryzmatą i regułą które niby są dobre a jak jestes inny to jesteś zły. Heh.... zawsze chciałam mieć przyjaciela geja, zreszta w swoim otoczeniu mam kilku kolegów o odmiennej orientacji, ale w czym to niby przeszkadza?? Bo mi w niczym, choć mój chłopak jest homofobem ale nie robi niepotrzebnych afer z tego powodu i uczy się tolerancji :)
 
N

Nieprzenikniona

Guest
Nie miałam styczności z żadnym gejem, toteż nie mam jasno sprecyzowanej opinii. Z leksza przereklamowany temat, mnie preferencje seksualne innych nie interesują.
 

Pani Kszaczek

Nowicjusz
Dołączył
9 Marzec 2006
Posty
116
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
Łódź
Wcześniej był poruszony temat, że kobiety homoseksualne, bardziej pociągają niż faceci. Niestety się nie zgodzę. Przynajmniej co do polskich lesbijek, nie obrażając nikogo, nie wszystkich. Dwie meliniary, bramówy, nie dbające o siebie, babochłopy. Tragedia!!! Dziewczyny, co to za różnica komu macie się podobać!!! Dbajcie o siebie. To, że były lesbijkami z niczego ich nie zwalnia. To był konkretny przykład, ale byłam przerażona!!! No co z tego, że jesteś lesbijką, że się buntujesz?? Im lepiej będziesz wyglądać tym lepiej się czujesz. Powinny wziąć przykład z homoseksualnych mężczyzn, którzy mają wiecej kosmetyków niż ja... no może nie do końca więcej...
Byłam już kilka razy we Włoszech i pomijając brak afery i zainteresowania takimi ludzmi, normalnymi zreszta, to są oni zadbani dla siebie nawzajem.
A wogóle to są to ludzie, z którymi są najlepsze imprezy do rana i rewelacyjni przyjaciele, bo zazwyczaj są bardziej wrażliwi i wyrozumiali niż większość moich znajomych, którzy widzą tylko czubek własnego nosa. A całujący się faceci to piękny widok, zwłaszcza jak uczucie jest szczere.
 

Ankton

Nowicjusz
Dołączył
21 Kwiecień 2007
Posty
474
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Miasto
Ruda Śląska
O, zgadzam się z przedmówczynią ;)
Jednak ludzie, homofobii, mają o tym swój, nie zawsze poparty faktami argument.
 
Do góry