Geje Na Forumowisku

Dołączył
13 Luty 2010
Posty
627
Punkty reakcji
38
Wiek
31
Miasto
There's a hole in the world like a great black pit
Nie mam pojęcia czy tolerowanie związków homoseksualnych może zaszkodzić młodemu pokoleniu. Myślę że nie, myślę również że homoseksualizm jest drobnym skrzywieniem (nie jest czymś normalnym) dlatego uważam że nie będzie miało to wpływu na dzieci, oczywiście jeśli dzieci są zdrowe. Z drugiej strony homoseksualizm występował już w starożytności, podobnie jak pedofilia, w tedy było czymś normalnym. Chłopak który stawał się mężczyzną musiał odbyć stosunek z własnym ojcem, chore, prawda? Na dzień dzisiejszy nie do przyjęcia, ja również tego nie toleruję.
Nie jestem przeciwny za wprowadzeniem małżeństw homoseksualnych, takie związki istnieją, ludzie mieszkają ze sobą i jak podkreślił Piróg, że to jest tylko głupi papier. Z drugiej strony jeśli oni uważają że ich poglądy są normalne nie rozumiem dlaczego afiszują się z tym, dlaczego urządzają parady? w tym temacie mam mieszane uczucia, nie ma sensu domyślać się. Jestem tylko przeciwny aby związki homoseksualne mogły mieć dzieci, myślę że jest to ogromna krzywda dla dziecka i ma bardzo niekorzystny wpływ na ich psychikę, wszyscy doskonale wiemy jakie są dzieci, jak traktują inność, jest to jeden z kilku powodów aby homoseksualiści nie mogli mieć dzieci.

Jestem osobą tolerancyjną, z pewnymi wyjątkami. Nie obchodzi mnie życie prywatne homoseksualistów, to jest ich życie i mogą robić z nim co tylko zechcą. Jak podkreśliłem wyżej, nie sądzę aby związki homoseksualne miały wpływ na młode pokolenie, oczywiście rodzice powinni rozmawiać o tym z dziećmi. Brak kontaktu z dziećmi, rozmowy, porozumienia również może mieć negatywne efekty.
Ja uważam, że będą miały zły wpływ, ponieważ:
1. Przyzwyczają ludzi do czegoś co nie jest normalne.
2. Homoseksualiści pójdą za zasadą "daj palec, a wezmą całą rękę" i będą domagać się pozwolenia na wychowywanie dzieci. Na dodatek sami damy im broń do ręki, ponieważ będą mieli argument, że: "Przecież jesteśmy legalnym małżeństwem, więc domagamy się takich samych praw jak inne małżeństwa."


"Zmienianie świata zacznij od siebie."



Bardzo dobre podsumowanie. Ludzie dopatrują się błędów w innych zapominając o własnych. Myślę że jest to nie możliwe. Biorąc pod uwagę ludzi starszych którzy mają wpojone własne zasady, do których nic z zewnątrz nie dociera, biorąc pod uwagę głupią młodzież, wyznawców JP i inne pokemony. Takie hasło tylko ładnie brzmi, podobnie jak "ludzie używajcie mózgu". NIE REALNE. niestety
Realne. Może nie u większości, ale realne. Tak było u mnie - zacząłem używać mózgu i kiedy zrozumiałem jaki okrutny jest ten świat, z dziecka o duszy altruisty zmieniłem się w obojętnego, wrednego chama.
 

mr7wws

Nowicjusz
Dołączył
8 Wrzesień 2010
Posty
416
Punkty reakcji
29
Na dodatek sami damy im broń do ręki, ponieważ będą mieli argument, że: "Przecież jesteśmy legalnym małżeństwem, więc domagamy się takich samych praw jak inne małżeństwa."

Faktycznie, przekonałeś mnie.
Z tego co się orientuję w państwach w których małżeństwa homoseksualne są zalegalizowane nie ma zakazów by takie pary mogły posiadać dzieci. Ostatnio słyszałem że znany piosenkarz (nie pamiętam nazwiska) w raz se swoim partnerem zaadoptował dziecko.
To jest tylko głupi papierek, kościół i tak nie zaakceptuje takiego związku więc nie rozumiem o co tyle szumu.

Przyzwyczają ludzi do czegoś co nie jest normalne.
Powiedzmy, jednak głównie chodzi o pedałów. Państwo nie może wprowadzić taryf ulgowych dla gejów i ograniczeń dla pedałów, niestety nie można ich rozdzielić. Każdy ma swoje poglądy, jednak myślę że pary homoseksualne jaki i heteroseksualny nie powinny pokazywać publicznie swej miłości, pary homoseksualne nie powinno pokazywać swej inności szczycąc się nią.

Realne. Może nie u większości, ale realne. Tak było u mnie - zacząłem używać mózgu i kiedy zrozumiałem jaki okrutny jest ten świat, z dziecka o duszy altruisty zmieniłem się w obojętnego, wrednego chama.

Poszczególne jednostki mogą, nie ma możliwości aby całe polskie społeczeństwo nagle zaczęło myśleć. Podałeś tylko swój przykład, spójrz na ludzi którzy otaczają Cię, w szkole, na ulicy, gdziekolwiek. Nie ma takiej możliwości, większość społeczeństwa bezgranicznie miłuje Boga, chwali się swą wiernością do niego zapominając o własnej hipokryzji.
Kilka lat temu również byłem pozytywnie nastawiony do świata, teraz ludzie uważają mnie za egoistę, chama i ignoranta. Tak zdecydowanie żyje się lepiej. Od czasu do czasu spotykam jeszcze ludzi, prawdziwych, z uczuciami, przede wszystkim ludzkich, niestety są to przeważnie starsze osoby.

Widzę duże błędy w edukacji, w szkole powinni uczyć myślenia a nie kłucia. Zamiast mądrości powinni kształcić inteligencję i wpajać dzieciom moralność. Jest coraz gorzej i w najbliższym czasie nie zapowiadają się poprawy.
 

miska19

Wyjadacz
Dołączył
26 Grudzień 2009
Posty
6 439
Punkty reakcji
484
Wiek
32
Ja w sumie rozumiem chec posiadania dzieci przez homo czy zawarcia malzenstwa, bo to jest calkiem naturalne, ze z kims kogo sie kocha chce sie miec slub i dzieci, lecz tez mam opory w tych kwestiach jak Wy i tez mam podejrzenia, ze zle to moze wpkynac na psychike dziecka. Poza tym nie mam obiekcji.
 

samotnawsieci93

Bywalec
Dołączył
10 Grudzień 2008
Posty
2 716
Punkty reakcji
82
Ja w sumie rozumiem chec posiadania dzieci przez homo czy zawarcia malzenstwa, bo to jest calkiem naturalne, ze z kims kogo sie kocha chce sie miec slub i dzieci, lecz tez mam opory w tych kwestiach jak Wy i tez mam podejrzenia, ze zle to moze wpkynac na psychike dziecka. Poza tym nie mam obiekcji.
Jednak dwóch mężczyzn nie spłodzi dziecka, jest to fizycznie nie możliwe. Potrzeba kobiety i mężczyzny, jajeczka i plemnika. O!
Nawet nie chodzi o to, że będą sami wpływać na psychikę dziecka. Trzeba wziąć pod uwagę, że nasze społeczeństwo jest jeszcze zacofane i nie dojrzało do pewnych spraw. Takie dziecko może być przedmiotem drwin i wyzwisk przez swoich rówieśników, wytykane palcami przez inne w przedszkolu/szkole tylko ze względu na to jakich ma rodziców.
 

Kijek

Nowicjusz
Dołączył
21 Lipiec 2005
Posty
486
Punkty reakcji
0
Miasto
Warszawa
Raz pewna lesbijka z Epsomu
zwabiła pedrylka do domu
Gdy się obnażyli
spytała po chwili:
"Kto zrobi co, czym oraz komu?"

I have nothing against homosexuals. You should f*ck whoever the f*ck you feel like fucking. (Eddie Murphy)
 

Kijek

Nowicjusz
Dołączył
21 Lipiec 2005
Posty
486
Punkty reakcji
0
Miasto
Warszawa
Więc facet robiący to z kobietą też jej nie szanuje? Może masz słabe pojęcie o seksie ;)

Po pierwsze, stwierdzenie, że ktoś ma słabe pojęcie o seksie jest równie wartościowe jak to, że ktoś nie ma pojęcia o jedzeniu (oczywiście nie mówimy tu o savoir vivre, jeśli wiesz o co chodzi).
Po drugie," facet robiący to z kobietą" zazwyczaj tego nie robi kiedy ją szanuje, chyba że sobie tego wyraźnie zażyczy (mam na myśli kobietę, żeby nie było żadnych nieporozumień).
 

Dromader

Nowicjusz
Dołączył
30 Maj 2011
Posty
5
Punkty reakcji
0
Dwadzieścia dwie strony dyskusji o gejach
mx52.gif


Normalnie to będzie wtedy, gdy nie będzie to zaden temat do dyskusji.
lv15.gif
 

ALAN06

Nowicjusz
Dołączył
10 Październik 2011
Posty
1 196
Punkty reakcji
18
To mam do was prośbę
Jestem bardzo tolerancyjny - ale proszę nie okazujcie "tego" w miejscach publicznych

Jedziecie pociągiem z chłopakiem, ja na przeciwko was a wy się patrzycie jak piz*a w słoneczko - do tego w połowie drogi się całujecie że ja muszę aż na korytarz wyjść

Proszę nie róbcie tego w miejscach publicznych, gdzie są ludzie którzy w większości przypadków nie znoszą takiego zachowania - powstrzymajcie się) - jak traficie na jakiegoś porytego homofoba to będzie jazda przez okienko na pogotowienko
sad.gif
A słyszałeś o czymś takim jak wolność jednostki?
smile.gif
Nie wiem o czym mówisz... Przecież to dobrze, gdy się ludzie kochają, a co ma do tego ich orientacja? ;). Niech się całują, jak mają ochotę, a kiedy ktoś im zwróci uwagę, to tylko to świadczy o ograniczeniu tej osoby. Nieważne czy Murzyn, czy zielony, czy homo... nie odbierajmy nikomu prawa do swobody, bo nikt nas do tego nie upoważnił.'
Mnie nie obrzydzają pocałunki gejów, a nawet mi się podobają, bo to coś niecodziennego, takie: "Wow, faceci się całują
biggrin.gif
", budzi to moją ciekawość.



Wystarczy odwrócić wzrok.


Aulelia,twoje poglądy są chore.A co byś powiedziała jakby obok tej całującej się pary siedział jakiś chłopak i zaczął jednocześnie walić konia na twoich oczach.Czy też byś powiedziała o wolności jednostki i wystarczyłoby odwrócenie wzroku.
Jak dla mnie ,nawet jak jest to chłopak i dziewczyna to obmacywanie się i całowanie w miejscach publicznych jest zwyczajnym chamstwem.

Nie mam nic przeciwko takim ludziom,ale niech to robią w zaciszu swoich mieszkań,a nie obnoszą się z tym publicznie.

Legalizacja takich związków; dla mnie absolutnie nie, jak nie mogą bez siebie żyć to niech siedzą na ,,kocią łapę''.

Adopcja dzieci; nigdy,to taka krzywda dla dziecka jak ta związana z pedofilią.

Wiem,że masz wielu zwolenników w swoich chorych poglądach.Chodzi mi min. o eurodeputowaną Joannę Senyszyn.Dla mnie ta baba to jakiś wcielony
szatan. :tongue:
 

dizelkowi

Nowicjusz
Dołączył
4 Październik 2009
Posty
175
Punkty reakcji
3
Wiek
32
Miasto
Bydgoszcz
Ja że pomimo jestem homoseksualistą jestem przeciwny temu, nie wyobrażam sobie, żeby geje bądź lesbijki ( przepraszam was ) mogli mieć dzieci, nie chodzi tutaj o to że byli by złymi rodzicami bo wiemy ze było by inaczej, ale chodzi o to ze nasze społeczeństwo jest tak zacofane że te dziecko było by gnębione przez swoich rówieśników i nie tylko, te dziecko by odczuło największy koszmar i ból swojego życia jak nikt inny ....
 

Mateo1902

Nowicjusz
Dołączył
21 Lipiec 2012
Posty
2
Punkty reakcji
0
Jeżeli jedna matka może dobrze wychować swoje dziecko, to dwie tym bardziej.

Uważam że geje są napewno lepszymi wychowawcami niż domy dziecka..
 

Hanadai

Nowicjusz
Dołączył
17 Kwiecień 2012
Posty
801
Punkty reakcji
15
Przyznam, że uwielbiam czytać mangi typu yaoi - a więc o związkach męsko-męskich... Naprawdę, nie wiem, czy to hormony czy coś innego, ale widok dwóch całujących się mężczyzn przyprawia mnie o... ciepły uśmiech?

Małżeństwom gejowskich i lesbijskim jestem przeciwna, bo niszczy ono jego definicję (związek mężczyzny z kobietą). Związki partnerskie są jak najbardziej okej. A teraz powiem coś, co na pewno nie spodoba się większości użytkowników - jestem za adopcją przez geje i lesbijki. O wiele lepiej, żeby taki chłopczyk wychowywał się u dwóch mamuś niż w domu dziecka... No i kiedy ludzie homoseksualni decydują się na adopcję, to przechodzą specjalne szkolenia i testy, dzięki którym można się upewnić, że będą dobrymi rodzicami (zresztą to dotyczy wszystkich takich par, również hetero). Pozostaje kwestia orientacji dziecka. Otóż na orientację dziecka nie ma wpływu orientacja rodziców. Gdyby tak było, nie byłoby homoseksualistów :)
 

Pain

Bydlak bez serca
Dołączył
15 Luty 2009
Posty
1 348
Punkty reakcji
131
hejka jak zwykle stary już całkiem po:cenzura:y gej musi znów zacząć piszcie wszyscy to strona o nas dla was i nie tabu opieprzajcie nas ,nawet mocno negujcie ,to jest ok my czekamy żadnej krytyki ni odrzucamy powiedzcie co o nas myślicie ja Kristoforo będę wdzięczny
biggrin.gif

Nie ma co myśleć o gejach, gdyż to są ludzie jak wszyscy. Inna sprawa, że uprawiasz namiętnie trolling. <_<
 

Lis Zwiadowca

Nowicjusz
Dołączył
6 Grudzień 2012
Posty
46
Punkty reakcji
0
Przyznam, że uwielbiam czytać mangi typu yaoi - a więc o związkach męsko-męskich... Naprawdę, nie wiem, czy to hormony czy coś innego, ale widok dwóch całujących się mężczyzn przyprawia mnie o... ciepły uśmiech?
I co ciekawe tego typu mangi są popularne głównie wśród kobiet i to heteroseksualnych :)

Jestem homo. Nie toleruje za bardzo innych homo ;D, to jest konkretnie tych którzy stylizują się w swoim zachowaniu i wyglądzie na tych takich bardzo zniewieściałych. Nikomu niczego nie bronie, bo nie mam prawa i nie chce, ale po prostu nie przepadam za takim stylem życia. Sam się od tego odcinam i ogólnie nie interesuję mnie środowisko homoseksualistów. Jestem szczęśliwy będąc takim jakim jestem i nie potrzebuję w tym kierunku niczego więcej.
Co do adopcji, tak, ja osobiście marzę o dziecku, ale raczej nie w tym kraju.
 

pandorra

Nowicjusz
Dołączył
13 Grudzień 2012
Posty
19
Punkty reakcji
0
Pozostaje kwestia orientacji dziecka.

Właściwie to nie tyle orientacji co jest jeszcze inna ważna sprawa. Przypuśćmy, że dwoje homosekualistów wychowuje chłopca, który okazuje się heteroseksualny. Należałoby się zastanowić, czy wychowywanie przez dwóch mężczyzn nie wpłynie w żadnym stopniu na możliwości poprawnego funkcjonowania z kobietą w związku? Z jednej strony, może być tak, że będzie to dla niego zupełnie nowe, fantastyczne odkrycie, ale może się też tak zdarzyć, że kontakt z kobietą będzie utrudniony z powodu braku pewnej oczywistej wiedzy na temat kobiety, którą uzyskuje się będąc wychowywanym w związku heteroseksualnym. Moim zdaniem sprawa jest dyskusyjna, ciekawe czy były na ten temat na świecie przeprowadzane jakieś głębsze analizy lub badania...
 
Do góry