Geje Na Forumowisku

Pain

Bydlak bez serca
Dołączył
15 Luty 2009
Posty
1 348
Punkty reakcji
131
Oboje macie trochę racji. Walczyć o jakieś prawa trzeba zawsze, ale nie za pomocą afiszowania się i jakichś parad <_<
 

Walencja

Nowicjusz
Dołączył
30 Maj 2007
Posty
484
Punkty reakcji
4
Wiek
40
Miasto
miasto moje
A mnie zawsze rozbawia pojecie "normalności", przecież każdy postrzega świat inaczej, dla każdego normalność to inna wartość. Skoro od wieków istnieje w przyrodzie procent osobników o orientacji homoseksualnej to jest to naturalne. Cywilizacja, społeczność lubi szufladki. Ja nie jestem szczęśliwa jeśli na moich oczach widzę parę osób macających się lub robiących badania gardła partnera czy partnerki. Obojętnie czy jest to para tej samej płci czy też dwóch różnych. Za to zupełnie nie przeszkadza mi, jeśli widzę pary obejmujące się, przekazujące sobie ciepłe gesty.
 
Dołączył
13 Luty 2010
Posty
627
Punkty reakcji
38
Wiek
31
Miasto
There's a hole in the world like a great black pit
A mnie zawsze rozbawia pojecie "normalności", przecież każdy postrzega świat inaczej, dla każdego normalność to inna wartość. Skoro od wieków istnieje w przyrodzie procent osobników o orientacji homoseksualnej to jest to naturalne. Cywilizacja, społeczność lubi szufladki. Ja nie jestem szczęśliwa jeśli na moich oczach widzę parę osób macających się lub robiących badania gardła partnera czy partnerki. Obojętnie czy jest to para tej samej płci czy też dwóch różnych. Za to zupełnie nie przeszkadza mi, jeśli widzę pary obejmujące się, przekazujące sobie ciepłe gesty.
W przyrodzie od zawsze jest także jakiś procent ludzi ze schorzeniem zwanym "psychopatia" - czy to oznacza, że uznamy ich zachowania za normalne i pozwolimy im na robienie wszystkiego czego zapragną?
 
A

Aulelia

Guest
Ja już nie będę o tym dyskutować, skoro uważasz homoseksualistów za wariatów, a ja za osoby normalne, choć z innymi upodobaniami, to chyba dalsza dyskusja nie ma sensu, bo nigdy nie dojdziemy ze sobą do ładu.
 
Dołączył
13 Luty 2010
Posty
627
Punkty reakcji
38
Wiek
31
Miasto
There's a hole in the world like a great black pit
Ja już nie będę o tym dyskutować, skoro uważasz homoseksualistów za wariatów, a ja za osoby normalne, choć z innymi upodobaniami, to chyba dalsza dyskusja nie ma sensu, bo nigdy nie dojdziemy ze sobą do ładu.
Nie za wariatów, lecz za ludzi ze skrzywieniem psychicznym :)

Ależ droga Aulelio, właśnie na tym polegała dyskusja, aby rozstrzygnąć, czy właśnie są oni skrzywieni, czy moze po prostu mają inne upodobania. Dobrze wiedzieć, że już nie masz argumentów :)
 
A

Aulelia

Guest
To czy to jest skrzywienie psychiczne, czy nie, powinni uzgodnić odpowiedni do tego ludzie. Co mi po argumentach, skoro nie zbadamy tego, a nasze widzi mi się może być różne, choć to nie zmienia faktu, że są to pobieżne opinie.
 
Dołączył
13 Luty 2010
Posty
627
Punkty reakcji
38
Wiek
31
Miasto
There's a hole in the world like a great black pit
To czy to jest skrzywienie psychiczne, czy nie, powinni uzgodnić odpowiedni do tego ludzie. Co mi po argumentach, skoro nie zbadamy tego, a nasze widzi mi się może być różne, choć to nie zmienia faktu, że są to pobieżne opinie.
Na badania patrzeć nie można, ponieważ organizacje, które się tym zajmują są bardzo podatne na manipulacje i ich wyniki są po prostu nieadekwatne.
 

mr7wws

Nowicjusz
Dołączył
8 Wrzesień 2010
Posty
416
Punkty reakcji
29
Geje Na Forumowisku geje i ich problemy
lepsze geje na forum niż pedofile :D

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=ROZIC7iCsFE[/youtube]

a ja wam na to

Ależ droga Aulelio, właśnie na tym polegała dyskusja, aby rozstrzygnąć, czy właśnie są oni skrzywieni, czy moze po prostu mają inne upodobania. Dobrze wiedzieć, że już nie masz argumentów :)

zapewniam że tego nie rozstrzygniecie :D
jeżeli chcecie dowiedzieć się czego konkretnego porozmawiajcie z psychologiem, psychiatrą, z osobą która zajmuje się takimi przypadkami

jestem osobą tolerancyjną, dopóki do mnie się nie dobierają nie mam nic przeciwko gejom :D
 

miska19

Wyjadacz
Dołączył
26 Grudzień 2009
Posty
6 439
Punkty reakcji
484
Wiek
32
W przyrodzie od zawsze jest także jakiś procent ludzi ze schorzeniem zwanym "psychopatia" - czy to oznacza, że uznamy ich zachowania za normalne i pozwolimy im na robienie wszystkiego czego zapragną?

Juz tlumaczylam Ci, ze jest tu roznica, bo oni okazujac sobie uczucie nikogo nie krzywdza.
 
A

Aulelia

Guest
Niektórzy mają takie a nie inne poglądy, choć są homofobami i nic na to się nie poradzi.
 
Dołączył
13 Luty 2010
Posty
627
Punkty reakcji
38
Wiek
31
Miasto
There's a hole in the world like a great black pit
Juz tlumaczylam Ci, ze jest tu roznica, bo oni okazujac sobie uczucie nikogo nie krzywdza.
A znasz zasadę: "Daj palec, a wezmą całą rękę."? Jeżeli się pozwoli na te drobne rzeczy (które moim zdaniem są szkodliwe - przyzwyczajanie nieletnich do widoku dewiacji) , to później będą żądać całej reszty, jak np: małżeństwa, opieka nad dziećmi itp, które są albo szkodliwe, albo zwyczajnie się im nie należą.

Prooponuję się również zastanowić nad pewnym zagadnieniem:
Weźmy HIPOTETYCZNĄ sytuację, że za jakiś czas ludzie wytworzą sztuczną inteligencję i wyprodukują ogromną liczbę robotów. To co wtedy? Nadamy im równe prawa z prawami ludźmi?


Niektórzy mają takie a nie inne poglądy, choć są homofobami i nic na to się nie poradzi.
Fobia oznacza strach przed czymś, więc homofob będzie to człowiek bojący się homoseksualistów. Otóż droga Aulelio, ja homoseksualistów się NIE boję. Ja się ich zwyczajnie brzydzę. :)
 

Gressil

®
Administrator
Dołączył
17 Kwiecień 2009
Posty
6 075
Punkty reakcji
561
1250085079_by_malinblue_500.jpg
 
A

Aulelia

Guest
Biorąc pod uwagę słownik języka polskiego słowo "homofob" znaczy tyle co "osoba przejawiająca niechęć do homoseksualistów".
 

miska19

Wyjadacz
Dołączył
26 Grudzień 2009
Posty
6 439
Punkty reakcji
484
Wiek
32
No wlasnie.. to nie oznacza doslownie fobia, czyli strach przed homo tylko po prostu jakas taska nienawisc do nich, niechec.

Tak , Znam to przyslowie i moze sama sie troche tego boje, lecz warto nakreslic jasne granice, zeby nie bylo takich sytuacji i po sprawie. :]
 
Dołączył
13 Luty 2010
Posty
627
Punkty reakcji
38
Wiek
31
Miasto
There's a hole in the world like a great black pit
Biorąc pod uwagę słownik języka polskiego słowo "homofob" znaczy tyle co "osoba przejawiająca niechęć do homoseksualistów".
Specjalnie dla Ciebie otworzyłem słownik języka polskiego (po raz pierwszy od wielu lat) i sprawdziłem. Otóż okazuje się, że w słowniku tym nie ma takiego słowa jak "homofob".

"Homofob" to słowo wymyślone przez ludzi, którzy propagują dewiację zwaną homoseksualizmem jakoś coś poprawnego. Utworzyli to słowo po to, aby uderzyć w ludzi przeciwnych promowaniu (zaznaczam - PROMOWANIU) homoseksualizmu jako coś naturalnego i wmówieniu pokazaniu ich w negatywnym świetle.


P.S.
Żeby nie było - skorzystałem z tego słownika:
 

Attachments

  • 12070.jpg
    12070.jpg
    13,1 KB · Wyświetleń: 22
A

Aulelia

Guest
A ja korzystam ze strony www.sjp.pl a tutaj masz definicję tego słowa: http://www.sjp.pl/homofob . Internet nigdy nie zawodzi. :p Chyba mamy ten sam słownik, ale Ty masz nowsze wydanie.
 
Dołączył
13 Luty 2010
Posty
627
Punkty reakcji
38
Wiek
31
Miasto
There's a hole in the world like a great black pit
A ja korzystam ze strony www.sjp.pl a tutaj masz definicję tego słowa: http://www.sjp.pl/homofob . Internet nigdy nie zawodzi. :p Chyba mamy ten sam słownik, ale Ty masz nowsze wydanie.

Słownik SJP.pl

Słownik ortograficzny, języka polskiego, wyrazów obcych i słownik do gier w jednym.
Zastosowania: sprawdzanie poprawności słów, znaczeń i dopuszczalności w grach słownych.

więcej o słowniku +

Słownik jest rozwijany z myślą o trzech głównych zastosowaniach:

* do sprawdzania pisowni w programach open-source (Firefox, OpenOffice)
* do gier słownych (w szczególności literaki)
* do użytku przez WWW jako kilka rodzajów słowników w jednym.

Redakcją słownika zajmują się hobbyści pod okiem internautów udzielających się w komentarzach.

Znaczenia słów są wprowadzane jak na stronach wiki (trzeba być zalogowanym).

Słownik jest udostępniany na licencjach: GPL i CC SA, a w wersji do sprawdzania pisowni (aspell/ispell/myspell) dodatkowo LGPL i MPL.

Pierwsza wersja słownika (słownik alternatywny) powstała na bazie dawnego słownika do ispella.

Kontakt w sprawach technicznych: Marek Futrega, futrega@gmail.com
Tyle w temacie słownika...
 

mr7wws

Nowicjusz
Dołączył
8 Wrzesień 2010
Posty
416
Punkty reakcji
29
Homofobia (przedrostek homo- "taki sam, podobny, analogicznej budowy" z greki ὁμόιος homoios "jednakowy, tożsamy, podobny"[1] i sufiks -fob "w złożeniach: osoba odczuwająca uprzedzenie, niechęć" z nowołac. phobia "stany lęku u neuropatów", od gr. φόβος phóbos "strach", patrz: fobia[2]) – postawa społeczna charakteryzująca się uprzedzeniem, nienawiścią[3] i wrogością wobec przedstawicieli mniejszości seksualnych[4], dyskryminowaniem ich[5][6][7][8]. Niektórzy łączą też pojęcie heteroseksizmu i heteronormatywności z postawą homofobiczną[3].

Wikipedia

Homofobia (od słów "homoseksualizm" i "fobia") - lęk przed zetknięciem się z osobami o orientacji homoseksualnej, wstręt, niechęć, nienawiść wobec osób o orientacji homoseksualnej lub potępianie takich osób.

serwis psychologicznie zakręcony

Wy na poważnie? temat jest o gejach a nie o poprawności definicji znajdującej się w słownikach.

SNOWDOG jeśli geje aż tak bardzo przeszkadzają Ci mogę wnioskować że jesteś również rasistą? nie obawiasz się że na nasz kraj napłynie fala czarnoskórych ludzi i z czasem przejmą nad nim kontrolę?

Oglądałeś filmik który wstawiłem w poście poprzednim? jeśli nie to zobacz i dopowiedz mi na pytanie co byś zrobił gdyby twoje dzieci w przyszłości okazały się homoseksualne.

Ja również nie potrafię sobie wyobrazić związku z facetem, współżycia. Jestem przeciwny aby związki homoseksualne posiadały dzieci, myślę że dla dzieci jest to bardzo krzywdzące. Jednak każdy ma własne życie i nim powinien się zajmować, dopóki oni nie ingerują w moje życie nie mam nic przeciwko nim. Rusz troszkę głową i zastanów się czy twoja homofobia jest uzasadniona.

Różnica pomiędzy gejem a pedałem jest znacząca, myślę że nie muszę jej wyjaśniać.
Pedały irytują mnie, choćby swoim zachowaniem, ubiorem i chęciom bycia innym, chęciom wyróżniania się w społeczeństwa. Jest to tylko i wyłącznie ich wybór, ich życie więc nie rozumiem dlaczego wszyscy koniecznie chcą w nie ingerować. Irytuje mnie również dużo innych rzeczy, choćby chamstwo panujące w polskim społeczeństw, przemoc na ulicach, kompletny brak poczucia humoru i dystansu a przede wszystkim ludzka głupota(wszechobecna). Polskie społeczeństwo w większości skalda się z rasistów, homofobów i katolików(pseudo katolików).

mam bardzo dobre podsumowanie

"używajcie państwo mózgu"
 
Dołączył
13 Luty 2010
Posty
627
Punkty reakcji
38
Wiek
31
Miasto
There's a hole in the world like a great black pit
Homofobia (przedrostek homo- "taki sam, podobny, analogicznej budowy" z greki ὁμόιος homoios "jednakowy, tożsamy, podobny"[1] i sufiks -fob "w złożeniach: osoba odczuwająca uprzedzenie, niechęć" z nowołac. phobia "stany lęku u neuropatów", od gr. φόβος phóbos "strach", patrz: fobia[2]) – postawa społeczna charakteryzująca się uprzedzeniem, nienawiścią[3] i wrogością wobec przedstawicieli mniejszości seksualnych[4], dyskryminowaniem ich[5][6][7][8]. Niektórzy łączą też pojęcie heteroseksizmu i heteronormatywności z postawą homofobiczną[3].
Wikipedia

Homofobia (od słów "homoseksualizm" i "fobia") - lęk przed zetknięciem się z osobami o orientacji homoseksualnej, wstręt, niechęć, nienawiść wobec osób o orientacji homoseksualnej lub potępianie takich osób.
serwis psychologicznie zakręcony
Podane serwisy tworzone są przez użytkowników. W każdym razie, nie zaprzeczysz, że słowo jest błędnie złożone, ponieważ fobia, jest to odczuwanie stanów lękowych, więc odczuwanie wstrętu do homoseksualizmu nie ma z fobią nic wspólnego.


Wy na poważnie? temat jest o gejach a nie o poprawności definicji znajdującej się w słownikach.
Słowo jest wynikiem propagandy homoseksualnej, więc jednak ma coś do tematu.


SNOWDOG jeśli geje aż tak bardzo przeszkadzają Ci mogę wnioskować że jesteś również rasistą? nie obawiasz się że na nasz kraj napłynie fala czarnoskórych ludzi i z czasem przejmą nad nim kontrolę?
Otóż rasistą nie jestem. Nie ma zupełnie nic przeciwko jakimkolwiek rodzajom skóry, wyznaniom, narodowościom itp. Wedle mnie to niech sobie czarni przejmują władzę, o ile tylko będę rządzić lepiej od obecnego rządu.


Oglądałeś filmik który wstawiłem w poście poprzednim? jeśli nie to zobacz i dopowiedz mi na pytanie co byś zrobił gdyby twoje dzieci w przyszłości okazały się homoseksualne.
Oglądałem. Jakby były homoseksualne, to tak samo kochałbym je, wspierał w życiu i nie zaglądał do sypialni - to co tam robią to ich sprawa.


Ja również nie potrafię sobie wyobrazić związku z facetem, współżycia. Jestem przeciwny aby związki homoseksualne posiadały dzieci, myślę że dla dzieci jest to bardzo krzywdzące. Jednak każdy ma własne życie i nim powinien się zajmować, dopóki oni nie ingerują w moje życie nie mam nic przeciwko nim.
No ja się zgadzam, z tym że rozszerzam to szkodzenie na również inne osoby, nie tylko na mnie (np: na dzieci).


Rusz troszkę głową i zastanów się czy twoja homofobia jest uzasadniona.
Ruszyłem główką i doszedłem do wniosku, że nadal się ich nie boję, tylko brzydzę.


Różnica pomiędzy gejem a pedałem jest znacząca, myślę że nie muszę jej wyjaśniać.
Pedały irytują mnie, choćby swoim zachowaniem, ubiorem i chęciom bycia innym, chęciom wyróżniania się w społeczeństwa.
Zgadzam się.


Jest to tylko i wyłącznie ich wybór, ich życie więc nie rozumiem dlaczego wszyscy koniecznie chcą w nie ingerować.
Jak to zostawią dla siebie, nie będą urządzać tych idiotycznych parad i nie będą domagać się równouprawnienia, to nie będę w ich życie ingerował (jak już mówiłem - to co robią w sypialni mi wisi).


Irytuje mnie również dużo innych rzeczy, choćby chamstwo panujące w polskim społeczeństw, przemoc na ulicach, kompletny brak poczucia humoru i dystansu a przede wszystkim ludzka głupota(wszechobecna).
Mnie również.


Polskie społeczeństwo w większości skalda się z rasistów, homofobów i katolików(pseudo katolików).
Rasistą nie jestem.
Homoseksualistów się nie boję, tylko brzydzę.
Jestem deistą.


mam bardzo dobre podsumowanie

"używajcie państwo mózgu"
Całkowicie się zgadzam. I mam jeszcze lepsze podsumowanie: "Zmienianie świata zacznij od siebie."
 

mr7wws

Nowicjusz
Dołączył
8 Wrzesień 2010
Posty
416
Punkty reakcji
29
Nie głupie.

Ale my dalej o pierdołach, fobia oznacza strach, według polskiego społeczeństwa słowo homofobia przyjęło się jako niechęć do gejów. Myśląc logicznie homo + fobia oznacza strach przed homoseksualistami. Słowo to jest jednak inaczej odbierane, nie znam określenia które mówiło by o wstręcie do homoseksualistów, dlatego pod nazwę homofobia podczepili więcej określeń. Masz rację, Twój stołownik nie kłamie.

Nie mam pojęcia czy tolerowanie związków homoseksualnych może zaszkodzić młodemu pokoleniu. Myślę że nie, myślę również że homoseksualizm jest drobnym skrzywieniem (nie jest czymś normalnym) dlatego uważam że nie będzie miało to wpływu na dzieci, oczywiście jeśli dzieci są zdrowe. Z drugiej strony homoseksualizm występował już w starożytności, podobnie jak pedofilia, w tedy było czymś normalnym. Chłopak który stawał się mężczyzną musiał odbyć stosunek z własnym ojcem, chore, prawda? Na dzień dzisiejszy nie do przyjęcia, ja również tego nie toleruję.
Nie jestem przeciwny za wprowadzeniem małżeństw homoseksualnych, takie związki istnieją, ludzie mieszkają ze sobą i jak podkreślił Piróg, że to jest tylko głupi papier. Z drugiej strony jeśli oni uważają że ich poglądy są normalne nie rozumiem dlaczego afiszują się z tym, dlaczego urządzają parady? w tym temacie mam mieszane uczucia, nie ma sensu domyślać się. Jestem tylko przeciwny aby związki homoseksualne mogły mieć dzieci, myślę że jest to ogromna krzywda dla dziecka i ma bardzo niekorzystny wpływ na ich psychikę, wszyscy doskonale wiemy jakie są dzieci, jak traktują inność, jest to jeden z kilku powodów aby homoseksualiści nie mogli mieć dzieci.

Jestem osobą tolerancyjną, z pewnymi wyjątkami. Nie obchodzi mnie życie prywatne homoseksualistów, to jest ich życie i mogą robić z nim co tylko zechcą. Jak podkreśliłem wyżej, nie sądzę aby związki homoseksualne miały wpływ na młode pokolenie, oczywiście rodzice powinni rozmawiać o tym z dziećmi. Brak kontaktu z dziećmi, rozmowy, porozumienia również może mieć negatywne efekty.

"Zmienianie świata zacznij od siebie."

Bardzo dobre podsumowanie. Ludzie dopatrują się błędów w innych zapominając o własnych. Myślę że jest to nie możliwe. Biorąc pod uwagę ludzi starszych którzy mają wpojone własne zasady, do których nic z zewnątrz nie dociera, biorąc pod uwagę głupią młodzież, wyznawców JP i inne pokemony. Takie hasło tylko ładnie brzmi, podobnie jak "ludzie używajcie mózgu". NIE REALNE. niestety
 
Do góry