Gdzie znaleźć coś takiego?

zgrzana

Nowicjusz
Dołączył
27 Maj 2013
Posty
34
Punkty reakcji
0
Wpadłam na pomysł żeby w ogrodzie zrobić taką ścieżkę. Gdzie można kupić taki drewniany klocek? Chociaż podobno to jest z betonu, ale jakoś trudno mi w to uwierzyć.
 

Attachments

  • sciezka.jpg
    sciezka.jpg
    8,2 KB · Wyświetleń: 19

gumbat

Nowicjusz
Dołączył
10 Kwiecień 2013
Posty
29
Punkty reakcji
0
Widziałem w jakimś katalogu o takim materiale na zewnętrzne nawierzchnie, poszukaj może w internecie pod nazwą drewno realit, bo to jakoś w ten sposób się to nazywało. Tego kształtu nie pamiętam, ale wiem, że były tam na zdjęciach płyty betonowe na kształt zwyczajnych desek prostokątnych czy kwadratowych
 

trogo

Nowicjusz
Dołączył
20 Czerwiec 2012
Posty
11
Punkty reakcji
0
internet będzie najlatwiejszym sposobem - spróbuj wymyślić nazwę którą by nadal temu producent, a potem spytaj googla ;)
 

zgrzana

Nowicjusz
Dołączył
27 Maj 2013
Posty
34
Punkty reakcji
0
gumbat napisał:
Widziałem w jakimś katalogu o takim materiale na zewnętrzne nawierzchnie, poszukaj może w internecie pod nazwą drewno realit, bo to jakoś w ten sposób się to nazywało. Tego kształtu nie pamiętam, ale wiem, że były tam na zdjęciach płyty betonowe na kształt zwyczajnych desek prostokątnych czy kwadratowych
Wpisałam drewno realit, drewno beton i wyskoczyło. Dzięki, nie wiedziałam jak to się nazywa. Okazuje się, że jest to beton, a wygląda zupełnie jak drewno, myślicie, że to jest fajny, ciekawy pomysł do ogrodu? Bo mnie się podoba bardzo!
 

gumbat

Nowicjusz
Dołączył
10 Kwiecień 2013
Posty
29
Punkty reakcji
0
Z tego co wiem, to ten okrągły beton to nie jest jedyna opcja takiego drewna. Są jeszcze inne kształty, więc można trochę poszaleć wymyślając projekt.
 
Do góry