Gdzie złomować samochód w krakowie ?

MARIUSZKRK

Nowicjusz
Dołączył
3 Maj 2011
Posty
1
Punkty reakcji
0
Witam serdecznie . Drodzy forumowicze mam problem taki , mianowicie , mam samochodzik , autko sędziwe marki ford mondeo z 1994 r , niestety, brak ubezpieczenia oc , przegląd się skończył już dawno . Dodatkowo silnik chodzi jak traktorek , a raczej kosiarka po lekkim tuningu , Karoseria zgnita, rogów brak , auto nadaje się tylko na złom . Rozumiem ze trzeba go legalnie skasować , i teraz panowie , czy znacie jakąś stację demontażu pojazdów , która zabierze mój samochodzik i wyda zaświadczenie o demontażu pojazdów stosowne do wydziału komunikacji i ubezpieczyciela , a przy okazji dadzą jakąś gotówkę , zaznaczam iż od poniedziałku - soboty właściwie jestem od godziny 7 rano do 16 po południu wyłączony . Bo znalazłem kilka firm niestety nie odbierają po południu. Jedynie pan z www.autozlomek.pl powiedział ze może to zemną załatwić po godz 16 lecz powiedział mi on że zaświadczenie o kasacji będzie mógł wydać mi dopiero po tym jak samochód odbierze ode mnie i dowiezie do stacji demontażu pojazdów. Czy myślicie że to jest bezpieczna opcja.
Pozdrawiam Serdecznie .
 

Sparkly

Nowicjusz
Dołączył
4 Styczeń 2024
Posty
31
Punkty reakcji
0
Nie kojarzę żadnego miejsca w Twoim mieście, ale jeżeli ktoś szukałby sprawdzonej firmy na terenie woj. kujawsko-pomorskiego, która zajmie się autokasacją albo kupi samochód na złom to polecam https://maro-zlom.pl/ To sprawdzeni fachowcy, którzy działają w branży już od 20 lat. Bez problemu zajmą się starymi autami - wszystko z zachowaniem bezpieczeństwa i dbałością o środowisko. Ogromny plus to kilka lokalizacji firmy - Toruń, Bydgoszcz, Inowrocław, Ciechocinek, Aleksandrów Kujawski i Gniewkowo. Warto sprawdzić ofertę i skorzystać z ich usług
 
Do góry