gdzie zakupy z dostawą do domu?

Caraoka

Nowicjusz
Dołączył
29 Styczeń 2017
Posty
237
Punkty reakcji
7
Też się chętnie dowiem który supermarket on line wybieracie na zakupy? Chciałabym zacząć zamawiać, bo jednak to duża wygoda i nie tracę czasu. Czy ktoś może zamawiał z Barbora? Patrzyłam, że mają niezły zasięg, fajne ceny i promocje różne.
 

lissica

Nowicjusz
Dołączył
4 Grudzień 2015
Posty
89
Punkty reakcji
4
testowałam kilka sklepów i najbardziej odpowiada mi barbora.pl, zamawiać można przez stronę albo przez aplikację, szybko i sprawnie
 

Bagietka

Nowicjusz
Dołączył
25 Luty 2022
Posty
31
Punkty reakcji
0
Zamawiałam i jak dla mnie świetny sklep. Mają dużo promocji, jest darmowa dostawa i można dostać kupony na kolejne zakupy. Do tego kontrolujesz dzięki temu wydatki. Kierowca zawsze bardzo miły, a produkty są ekologicznie dostarczone w papierowych torbach.
 

Caraoka

Nowicjusz
Dołączył
29 Styczeń 2017
Posty
237
Punkty reakcji
7
Zrobiłam na Barbora większe testy, bo dostałam kod rabatowy na pierwsze zakupy :) Teraz już zamawiamy systematycznie mniej więcej raz w tygodniu. Fajne jest to, że mają dużo promocyjnych produktów. Bez problemu też dostawy tego samego dnia albo kolejnego i można sobie wybrać zakres godzin dostawy.
 

Bagietka

Nowicjusz
Dołączył
25 Luty 2022
Posty
31
Punkty reakcji
0
Ja na Barbora od tamtego czasu zamawiam cyklicznie praktycznie co tydzień. Na sms dostaję kody rabatowe więc dodatkowa oszczędność. Zawsze też sprawdzam zakładkę z promocjami. Podoba mi się, że zapisują mi się zamówione produkty i mogę je łatwiej znaleźć w zakładce ulubione.
 
Do góry