Gdzie z dziećmi jechać na wakacje?

myszkamiki3103

Nowicjusz
Dołączył
4 Styczeń 2010
Posty
358
Punkty reakcji
1
Może i do wakacji jeszcze trochę czasu zostało ja już zajęłam się planowaniem wspólnego, rodzinnego wyjazdu. Przeglądałam oferty różnych miejsc i biur podróży i zauważyłam, że Hotel Primavera ma bardzo fajną i ciekawą ofertę wakacyjną. Można miło spędzić czas na wieczorze hawajskim i dla maluchów się znajdzie jakaś rozrywka. A poza tym nasze polskie morze jest cudownym miejscem na wypoczynek. Ale zanim się zdecyduję na ten wyjazd chciałam was zapytać, czy ktoś może był już w Jastrzębiej Górze w hotelu Primavera i może się podzielić swoimi opiniami. Będę wdzięczna;)
 

jovvinka

Nowicjusz
Dołączył
4 Marzec 2009
Posty
55
Punkty reakcji
0
Może i do wakacji jeszcze trochę czasu zostało ja już zajęłam się planowaniem wspólnego, rodzinnego wyjazdu. Przeglądałam oferty różnych miejsc i biur podróży i zauważyłam, że Hotel Primavera ma bardzo fajną i ciekawą ofertę wakacyjną. Można miło spędzić czas na wieczorze hawajskim i dla maluchów się znajdzie jakaś rozrywka. A poza tym nasze polskie morze jest cudownym miejscem na wypoczynek. Ale zanim się zdecyduję na ten wyjazd chciałam was zapytać, czy ktoś może był już w Jastrzębiej Górze w hotelu Primavera i może się podzielić swoimi opiniami. Będę wdzięczna;)


ja niestety w tym hotelu nie byłam, ale w Jastrzębiej Górze byłam. no i niestety, wrażenia nie były najlepsze - może to dlatego, że jak nad polskim morzem jest trochę gorsza pogoda to już w ogóle nie ma co robić, a i tak sporo kasy się wyda. a w samej Jastrzębiej G. raczej nie ma co robić poza leżeniem plackiem na plaży. moim zdaniem lepiej zainwestować kaskę w jakąś fajną zagraniczną wycieczkę. ja w tym roku planuję z całą rodzinką wyskoczyc ze scan holiday na Kretę :)
 

arwen

Nowicjusz
Dołączył
17 Sierpień 2007
Posty
81
Punkty reakcji
0
scan holiday ma rewelacyjne reklamy :)
mówiąc szczerze to rozważam to biuro podróży na wakacje.
a dokąd to jeszcze nie wiem dokładnie, ale albo Teneryfa, albo Cypr :)
 

zegars

Nowicjusz
Dołączył
13 Marzec 2007
Posty
321
Punkty reakcji
0
Miasto
wawa
Potwierdzam, reklamy scan holiday dają radę:) moja kuzynka jedzie w maju ze swoim 2 letnim synkiem i mężem do Tunezji. dam znać jak wrócą:)
 

Val

Nowicjusz
Dołączył
12 Styczeń 2010
Posty
405
Punkty reakcji
1
Ja byłam w tym hotelu Primavera SPA w Jastrzębiej Górze i przyznam, że jest naprawdę fajnie. Jeśli szukasz miejsca na wczasy z rodziną to będzie ono idealne bo oferują bardzo dużo rozrywek dla dzieci. Są organizowane kids party, jest basenik ze zjeżdżalnią i plac zabaw, małpi gaj, pokój z takimi małymi piłeczkami. Masa rozrywek. No i dla starszych też coś się znajdzie. Nam zorganizowali wieczór z zespołem muzycznym przy ognisku, wieczór hawajski i noc z sambą! ekstra :D
 

Werka600

Nowicjusz
Dołączył
2 Luty 2011
Posty
157
Punkty reakcji
2
Obecnie z dziećmi można już pojechać praktycznie wszędzie - nie musząc obawiać się o to, czy na miejscu dzieci będą miały co robić. Nawet malutkie dzieci nie sa przecież przeszkodą w tym, żeby wyjechać na zasłużony urlop - zwłaszcza, że w ich towarzystwie też może być naprawdę udany.
 

Paula198

Nowicjusz
Dołączył
7 Lipiec 2011
Posty
2
Punkty reakcji
0
Zgadzam się z Wami! Ja już byłam z moim synkiem nad morzem a teraz lecimy za granicę.Mały świetnie znosi podróże. Trzeba tylko pamiętać, żeby zabrać wszystko co może być potrzebne dla dziecka, żeby się potem nie martwić i nie szukać czegoś w sklepach w obcym mieście. Znalazłam listę potrzebnych rzeczy na www.dzieciennik.pl/wakacje-z-niemowlakiem/.
 

kbk88

Nowicjusz
Dołączył
26 Lipiec 2011
Posty
3
Punkty reakcji
0
Wiek
48
Miasto
Warszawa
Ja kiedyś widziałem rodziców którzy śmigali ze swoimi malcami po Jurze Krakowsko Częstochowskiej :) Wygodne nosidełko i można małego nawet w ekstremalne miejsca zabrać ;)
 

Berney-Toys

Nowicjusz
Dołączył
1 Lipiec 2011
Posty
45
Punkty reakcji
0
W zasadzie to jest wiele miejsc w które można zabrać dziecko na wakacje,jednym z nich mogą być góry lub morze. Wiem,że dzieci świetnie się tam czują. Oczywiście wszystko zależy od wieku w jakim jest nasza pociecha.
 

katja22

...
Dołączył
29 Październik 2008
Posty
2 434
Punkty reakcji
68
Miasto
far far away... Jurassic Park
Ja kiedyś widziałem rodziców którzy śmigali ze swoimi malcami po Jurze Krakowsko Częstochowskiej :) Wygodne nosidełko i można małego nawet w ekstremalne miejsca zabrać ;)
Bo Jura to świetna miejscówka na wakacje z dziećmi ;) Dzieciaki są bardzo aktywne, lubią kiedy coś się dzieje a Jura zapewnia wiele różnorodnych atrakcji! Myślę, że warto :)
 

Berney-Toys

Nowicjusz
Dołączył
1 Lipiec 2011
Posty
45
Punkty reakcji
0
No jeżeli ktoś ma ochotę na bardziej aktywne wakacje i spędzanie czasu,to z pewnością lepszym rozwiązaniem byłby także wyjazd z dziećmi w góry.
 
Do góry