Gdzie wystawić auto na sprzedaż?

Esterella

Nowicjusz
Dołączył
2 Wrzesień 2010
Posty
136
Punkty reakcji
1
Wybór dobrego serwisu z ogłoszeniami moto, to nie wszystsko. Kiedy mamy już upatrzony serwis, warto zastanowic się nas tym jak to ogołoszenie ma wyglądać, o czym napisać, jakie zrobić zdjęcia, żeby samochód szybko sie sprzedał. Dlatego jesli w niedalekiej przyszłości planujecie sprzedać samochód szukajcie w sieci poradników o tym jak sprzedać auto przez internet.
 

Isen1822

Ten najgorszy.
Dołączył
3 Maj 2012
Posty
1 115
Punkty reakcji
106
Wiek
30
Miasto
Polska ;)
Jeżeli samochód jest sprawny, to nie trzeba cudownych zdjęć i niesamowitych opisów, by go szybko sprzedać. A ja jeżeli ewidentnie był bity, albo ma inne poważne usterki, to i photoshop i kilometry opisów nic nie dadzą, bo ktoś kto chociaż troszkę zna się na samochodach zaraz oceni przy zakupie, czy to się nadaje do jazdy czy nie.
 

szybkistaszek

Nowicjusz
Dołączył
22 Styczeń 2016
Posty
8
Punkty reakcji
0
Nie mam pojęcia kto wchodzi na ogłoszenia w stylu gazeta, motogratka itp... Tzn jeżeli sprzedajesz auto o wartości poniżej 4tys. zł to rzeczywiście OLX itp ma sens bo nikt nie będzie wydawał 10% wartości auta na paliwo aby jechać i go oglądać - wtedy szuka i kupuje się lokalnie. Natomiast, jeżeli masz na sprzedaż normalny samochód o znacznej wartości to nie wyobrażam sobie oferty gdziekolwiek indziej niż otomoto/allegro.
 

Kaspian0

Nowicjusz
Dołączył
26 Kwiecień 2016
Posty
2
Punkty reakcji
0
Do listy, którą kolega stworzył na poprzedniej stronie dopisałbym jeszcze portal auto-gielda.info. Niedawno na niego wpadłem, gdy szukałem serwisów, gdzie można umieścić darmowe ogłoszenia motoryzacyjne. Wygląda bardzo fajnie, dodatkowo skorzystałem z porad dotyczących rozkodowania radia - akurat tego też potrzebowałem. Warto szukać i umieszczać ogłoszenia na kilku darmowych stronach niż na jednej płatnej.
 
Dołączył
6 Maj 2016
Posty
1
Punkty reakcji
0
Ja wystawiłam swoje ogłoszenie na DodajAuto.pl i nie mogę narzekać. Opłat nie pobierają a skuteczność jest naprawdę dobra. Po co przepłacać i tyle.
 

Volian

Nowicjusz
Dołączył
7 Maj 2016
Posty
416
Punkty reakcji
0
Minus jest taki, że teraz już nawet na olx.pl trzeba płacić za ogłoszenie auta. W sumie jak komuś zależy to nie problem, ale przydałby się serwis ogólnopolski taki na prawdę darmowy.
 

Katarzyna Tyc

Nowicjusz
Dołączył
27 Czerwiec 2016
Posty
1
Punkty reakcji
0
Myślę, że jedna z najlepszych stron to malito.pl Jest to serwis przede wszystkim DARMOWY i prosty w dodawaniu ogłoszeń. Można tam wystawić nie tylko autko. Polecam.
 

jjanik90

Nowicjusz
Dołączył
5 Lipiec 2016
Posty
4
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Radom
Wystawiaj tylko na Otomoto - samo sie wyswietli na allegro i otomoto.
Na inne portale typu Gratka ludzie nie wchodza. Moze jakis maly procent klientow.
Nie ma sensu, tylko Otomoto i nic innego.
Szkoda czasu i pieniedzy na inne portale.
 

robson12

Nowicjusz
Dołączył
25 Marzec 2010
Posty
552
Punkty reakcji
8
Oczywiście można wszędzie wystawić, ale często najskuteczniejsza metoda jest najprostsza. Na 3 kartkach A4 napisać Sprzedam, podać nr telefonu, itd. Oczywiście pomysł dobry na blokowiska lub centrum miasta.
 

Avangarded

Nowicjusz
Dołączył
5 Lipiec 2016
Posty
14
Punkty reakcji
5
Wiek
32
Polecam wystawianie na otomoto, co prawda płaci się, ale jest to bezpieczna strona i zauważyłem, iż najczęściej odwiedzana.
 

kastel

Nowicjusz
Dołączył
8 Listopad 2016
Posty
188
Punkty reakcji
1
Sprzedawałem teraz samochód, olałem olx bo chcieli 25 zł za wystawienie, a samochód warty ze 3k. Najpierw spróbowałem po darmowych. No i trafiłem gościa przez Ogis w sumie w ciągu doby od wystawiania ogłoszenia. Tak więc da się kogoś znaleźć, bez płacenia - nastawiałem się, że zapłacę dopiero wtedy, kiedy nie będzie zainteresowania, ale nie musiałem...
 

Lord_Voldemort

Nowicjusz
Dołączył
19 Styczeń 2017
Posty
25
Punkty reakcji
1
Wystawiaj na otomoto.pl zapłacisz coś około 20-30 zl za ogłoszenie ale to nie jest dużo. A masz taką opcje że wyświetla się i na otomoto i allegro
 

kastel

Nowicjusz
Dołączył
8 Listopad 2016
Posty
188
Punkty reakcji
1
Samochód wystawiasz na Ogis - za darmo, ludzi jest sporo, ale bardziej chodzi o funkcje społecznościowe jakie oni mają u siebie. Tzn. kiedy wystawisz ogłoszenie to ono będzie widoczne dla znajomych z FB i ich znajomych, ale najpierw musisz się właśnie przez FB zalogować. I w ten sposób można naprawdę docelowo dotrzeć do całego mnóstwa osób.
 

Henry0077

Nowicjusz
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
250
Punkty reakcji
1
na sprzedajemy.pl darmo, jeszcze olx ale tu nie wiem dokładnie.
 
Do góry