Gdzie wystawić auto na sprzedaż?

kofi

Nowicjusz
Dołączył
9 Październik 2014
Posty
4
Punkty reakcji
0
Witam. Moja mama ma do sprzedania auto. Prosiła, zebym wstawiła gdzieś ogłoszenie w Internecie. Możecie polecić jakiś portal oprócz allegro?
 

aldo3434

Nowicjusz
Dołączył
9 Wrzesień 2014
Posty
5
Punkty reakcji
0
Ogłoszenia motoryzacyjne za darmo można dodawać na moto. gratka.pl
 

Marek Danelczyk

Nowicjusz
Dołączył
21 Listopad 2014
Posty
26
Punkty reakcji
0
moto.gratka.pl jest dobra, ale najlepiej to opchnąć do jakiegoś komisu i nie musisz sie bujać z jakimiś dziwakami, którzy będa Ci co chwile głowę zawracać a i tak auta nie kupią.
 

Stanislaaaw

Nowicjusz
Dołączył
5 Styczeń 2015
Posty
1
Punkty reakcji
0
Ostatnio pojawił się nowy serwis internetowy truckpoland.com . Jest to nowoczesna i łatwa w obsłudze strona internetowa o zasięgu międzynarodowym.
 
V

Vaffik

Guest
Aktualne na dzień: 2015.03.11

moto.gratka.pl
www.olx.pl/Ogłoszenia_Auto
www.gumtree.pl/Cars
otomoto.pl
autogielda.pl
autotrader.pl
regiomoto.pl
moto.gratka.pl
alegratka.pl › Motoryzacja
uzywane.mojeauto.pl
tylkosprzedam.pl
auto.pl
auto-moto.pl
autoscout24.pl
interauto.pl
classicauto.pl
otakie.pl
otomobile.pl
tanie-auto.com.pl
ogloszenia.forumsamochodowe.pl
sprzedajemy.pl
mobile.de/pl
allegro.pl/samochody
ebay.pl
swistak.pl
najauto.pl
 
R

rafaldiablo

Guest
Do listy powyżej dodałbym jeszcze skup-aut-wroclaw.manifo.com/ ale to tylko dla Wrocławia i okolic.
 

myszka_mickey

Nowicjusz
Dołączył
5 Maj 2015
Posty
3
Punkty reakcji
0
Otomoto kiedyś był naprawdę dobrym serwisem, ale teraz o ile się nie mylę płaci się ileś tam zł a efektów nie widać. OLX.PL jest ok.

Wysłane z Galaxy S5 za pomocą Tapatalk.
 
V

Vaffik

Guest
otomoto.pl to już chlew jak zresztą całe Allegro. Ci którzy nie wiedzą to OLX, OTOMOTO i ALLEGRO to ta sama firma więc jeden chlew...
Sprzedać auto dziś jest ciężko. Mój wystawiony był od marca do teraz. Oczywiście od marca do teraz z ceny zjechało 40% i dopiero poszedł.
Dlaczego moim zdaniem Allegro i reszta to chlew?
Bo 80% ogłoszeń to handlarze i komisy czyli handel złomem!
 

MotoG

Nowicjusz
Dołączył
4 Czerwiec 2015
Posty
3
Punkty reakcji
0
olx jest dobre ale mało popularne.
Czy portal oto moto nie podniósł czasem cen?
 

efi

Nowicjusz
Dołączył
1 Lipiec 2015
Posty
1
Punkty reakcji
0
Witam ja znalazłem ten portal otofura.pl Wszystkie ogłoszenia są bezpłatne
 

Henry0077

Nowicjusz
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
250
Punkty reakcji
1
Zaparkuj na parkingu pod galerią handlową i oznacz kartkami. Nie zapomnij o doprowadzeniu do połysku lakieru i gruntownym sprzątnięciu tapicerki i plastików.
Żeby nie uszczuplić portfela, wykonaj to najlepiej produktami K2. Pastą z woskiem do karoserii Turbo 120 g przywrócisz pierwotny kolor i blask lakieru. W takim miejscu jest duży przepływ klientów i jest szansa na znalezienie kupca.
 

maximum

Nowicjusz
Dołączył
16 Styczeń 2014
Posty
178
Punkty reakcji
0
Teraz chyba najbardziej opłacalne jest wystawianie auta na sprzedajemy. Na otomoto tak podnieśli opłaty, że handel detaliczny jest nieopłacalny. Mój brat natomiast wystawiał niedawno na Sprzedajemy swoje BMW i dosłownie w jeden dzień znalazł kupca.
 

boso

Nowicjusz
Dołączył
13 Październik 2015
Posty
1
Punkty reakcji
0
ja bym jeszcze dodał serwis z ogłoszeniami motoryzacyjnymi: Auto-Warszawa.pl w miarę nowy i nie pobiera żadnych opłat a dodatkowo jak się napisze do administratora do bezpłatnie wrzuca promocję oferty na stronę główną
 

ewa_slonecznik

Nowicjusz
Dołączył
25 Październik 2015
Posty
1
Punkty reakcji
0
nikt nie wspomniał o istniejącej od lat Autogiełdzie Dolnośląskiej :) zwykłe ogłoszenie w necie kosztuje niecałe 3 zł.
 

fikusik2

Nowicjusz
Dołączył
19 Listopad 2015
Posty
2
Punkty reakcji
0
Jeśli masz nieklepane auto i przebieg bez korekty to masz szanse na autogiełdzie niekrecone.pl uzyskać wyższą cenę. Oni tam oceniają ogłoszenia, a jak dostaną cynk, że coś jest z autem nie tak to dzwonią do właściciela, aby to wyjaśnić. W skrajnych przypadkach wyrzucają ogłoszenie z serwisu.

Jeśli auto masz bite i przebieg jest zmieniony to puść to na olx albo gumtre. Miłego
 
Do góry