Gdzie wyprawić Komunię w Warszawie

agness80

Nowicjusz
Dołączył
29 Lipiec 2016
Posty
42
Punkty reakcji
0
Cześć! W tym roku moja córka podchodzi do Komunii. Początkowo planowałam urządzić niewielką rodzinną uroczystość u nas w domu, ale okazało się, że nie dam rady i szukam jakiegoś lokalu w Warszawie... Najlepiej żeby ceny były w miarę przystępne i panował fajny klimat. Co polecacie? Gdzie można liczyć na wolne terminy??
 

katjak

Nowicjusz
Dołączył
11 Marzec 2010
Posty
466
Punkty reakcji
8
Wiek
57
agness80 napisał:
Cześć! W tym roku moja córka podchodzi do Komunii. Początkowo planowałam urządzić niewielką rodzinną uroczystość u nas w domu, ale okazało się, że nie dam rady i szukam jakiegoś lokalu w Warszawie... Najlepiej żeby ceny były w miarę przystępne i panował fajny klimat. Co polecacie? Gdzie można liczyć na wolne terminy??

Kobieto..... skoro wyprawiasz Komunię dziecka,mieszkasz w Warszawie,bo tak zrozumiałam, powinnaś pytać o to w samej Warszawie.Musisz podzwonić po lokalach,a najlepiej poświęcić dzień lub dwa na przejściu się po takich lokalach.Takie sprawy załatwia się osobiście i bezpośrednio z szefem lokalu,a nie przez Internet.Tylko wydaje mi się, że trochę za późno o tym pomyślałaś,lokale te tańsze mogą już być wynajęte.
 

malapyza

Nowicjusz
Dołączył
29 Maj 2016
Posty
23
Punkty reakcji
0
Jeju ile jadu u poprzedniczki :D Wiadomo, że ostatecznie trzeba pojechac i obejrzeć lokal czy porozmawiać z obsługą. Ale myślę, że autorka po części chciała też poznać opinie o godnych polecenia lokalach. Czasem restauracja wydaje się być OK, a jednak okazuje się, że impreza nie przebiega zgodnie z planem...Dlatego lepiej zapytać w sieci, żeby miło wspominac komunię dziecka.
 

sunkiss

Nowicjusz
Dołączył
22 Maj 2016
Posty
83
Punkty reakcji
1
W zeszłym roku wyprawiałam komunię synowi. Wybralismy lokal Astoria, to jest kawałek od Wawy, ale kolezanka mi go poleciła no i bez problemu dogadalam sie z wlascicielem odnosnie terminu, menu, wystroju. Obsluga byla mila, przede wszystkim bardzo pomocna. Jesli chodzi o salę- jest dosc spora, swieza, zadbana. W okolicy jest tez ladnie, tak zacisznie. Mysle, ze to fajne miejsce na rodzinne uroczystosci.
 

ewkamarchewka1

Nowicjusz
Dołączył
29 Lipiec 2016
Posty
36
Punkty reakcji
1
sunkiss napisał:
W zeszłym roku wyprawiałam komunię synowi. Wybralismy lokal Astoria, to jest kawałek od Wawy, ale kolezanka mi go poleciła no i bez problemu dogadalam sie z wlascicielem odnosnie terminu, menu, wystroju. Obsluga byla mila, przede wszystkim bardzo pomocna. Jesli chodzi o salę- jest dosc spora, swieza, zadbana. W okolicy jest tez ladnie, tak zacisznie. Mysle, ze to fajne miejsce na rodzinne uroczystosci.
ja z kolei w Astorii byłam jako gość na rocznicy ślubu moich teściów :) faktycznie lokal robi bardzo dobre wrażenie, okolica jest bardzo ładna, zielone tereny, bez zgiełku, tłumu :) najlepiej wspominam jedzenie- smaczne, tradycyjne, polskie dania :) nie wiem czy dla autorki watku nie jest za pozno na rezerwowanie sali na Komunie, ale warto probowac :)
 

katjak

Nowicjusz
Dołączył
11 Marzec 2010
Posty
466
Punkty reakcji
8
Wiek
57
malapyza napisał:
Wiadomo, że ostatecznie trzeba pojechac i obejrzeć lokal czy porozmawiać z obsługą. Ale myślę, że autorka po części chciała też poznać opinie o godnych polecenia lokalach. Czasem restauracja wydaje się być OK, a jednak okazuje się, że impreza nie przebiega zgodnie z planem...Dlatego lepiej zapytać w sieci, żeby miło wspominac komunię dziecka.
A skąd pewność, że użytkownicy znają Warszawę,lub mieszkają w niej? Jak można komuś coś doradzać ,skoro użytkownicy np są z całej Polski,a z Warszawą nie mają nic wspólnego. A komunię św. ma dobrze wspominać samo dziecko,bo to jego święto, nie dorosłych..Nie należy mylić istotnych pojęć.
 

agness80

Nowicjusz
Dołączył
29 Lipiec 2016
Posty
42
Punkty reakcji
0
katjak napisał:
Wiadomo, że ostatecznie trzeba pojechac i obejrzeć lokal czy porozmawiać z obsługą. Ale myślę, że autorka po części chciała też poznać opinie o godnych polecenia lokalach. Czasem restauracja wydaje się być OK, a jednak okazuje się, że impreza nie przebiega zgodnie z planem...Dlatego lepiej zapytać w sieci, żeby miło wspominac komunię dziecka.
A skąd pewność, że użytkownicy znają Warszawę,lub mieszkają w niej? Jak można komuś coś doradzać ,skoro użytkownicy np są z całej Polski,a z Warszawą nie mają nic wspólnego. A komunię św. ma dobrze wspominać samo dziecko,bo to jego święto, nie dorosłych..Nie należy mylić istotnych pojęć.
Specjalnie dodalam wątek w sekcji fora regionalne--> województwo mazowieckie, więc jest spora szansa, że zajrzą tutaj warszawiacy lub mieszkancy z okolic :) A lokal chcę wybrać, by dziecko moglo swietowac tak wazny dzien w przyjemnym miejscu w rodzinnym gronie :)
Dlatego też dodałam wątek w sekcji Fora regionalne--> województwo mazowieckie, więc myślę, że sporo warszawiaków lub mieszkanców okolic może tutaj zajrzy. Odpowiedni lokal wybieram z myślą o swoim dziecku, żeby mogło świętować w przyjemnej atmosferze i w rodzinnym gronie tak wazny dzień :) Dziękuję za wszystkie wypowiedzi, chętnie skorzystam z waszych porad!
 

katjak

Nowicjusz
Dołączył
11 Marzec 2010
Posty
466
Punkty reakcji
8
Wiek
57
agness80 napisał:
Wiadomo, że ostatecznie trzeba pojechac i obejrzeć lokal czy porozmawiać z obsługą. Ale myślę, że autorka po części chciała też poznać opinie o godnych polecenia lokalach. Czasem restauracja wydaje się być OK, a jednak okazuje się, że impreza nie przebiega zgodnie z planem...Dlatego lepiej zapytać w sieci, żeby miło wspominac komunię dziecka.
A skąd pewność, że użytkownicy znają Warszawę,lub mieszkają w niej? Jak można komuś coś doradzać ,skoro użytkownicy np są z całej Polski,a z Warszawą nie mają nic wspólnego. A komunię św. ma dobrze wspominać samo dziecko,bo to jego święto, nie dorosłych..Nie należy mylić istotnych pojęć.
Specjalnie dodalam wątek w sekcji fora regionalne--> województwo mazowieckie, więc jest spora szansa, że zajrzą tutaj warszawiacy lub mieszkancy z okolic :) A lokal chcę wybrać, by dziecko moglo swietowac tak wazny dzien w przyjemnym miejscu w rodzinnym gronie :)
Dlatego też dodałam wątek w sekcji Fora regionalne--> województwo mazowieckie, więc myślę, że sporo warszawiaków lub mieszkanców okolic może tutaj zajrzy. Odpowiedni lokal wybieram z myślą o swoim dziecku, żeby mogło świętować w przyjemnej atmosferze i w rodzinnym gronie tak wazny dzień :) Dziękuję za wszystkie wypowiedzi, chętnie skorzystam z waszych porad!





I super, ponieważ to święto dziecka,to dziecko ma być zadowolone i wiem z doświadczenia,że nie ważne gdzie,ważne aby było miło i dużo prezentów.:)
 

karolinaeff

Nowicjusz
Dołączył
27 Styczeń 2016
Posty
28
Punkty reakcji
1
Dokładnie. Teraz rodzice, goście skupiają się na prezentach, a nie o to w tej uroczystości chodzi. U nas komunia córki za rok, pewnie lokale w Warszawie i okolicach trzeba rezerwować z dużym wyprzedzeniem? Kiedy trzeba się rozglądać za wolnymi terminami? Nie chce tego przegapic, bo niestety w naszym mieszkaniu nie pomiescimy calej rodzinki.
 

milatam

Stały bywalec
Dołączył
22 Listopad 2017
Posty
1 454
Punkty reakcji
175
Luty to już za późno. Rezerwacje + kaucje zaczynają się już od grudnia. Śluby i komunie. Siedzę w cateringu i sporo się orientuję. Żarcie to mały pikuś ale sala to już spory problem. Bywa często tak że salę masz max.na kilka godzin w sezonie. Zaczynasz imprezę od powiedzmy 15,16 i kończysz max.o 6 rano bo od razu wchodzi ekipa i szykuje kolejną imprezę. Z komuniami trochę mniej szału jest albowiem imprezy często kończą się grubo przed północą.
 

sebastian_j

Nowicjusz
Dołączył
16 Wrzesień 2016
Posty
19
Punkty reakcji
0
Nas czeka to samo w przyszłym roku i tez wlasnie z zona rozgladamy sie powoli za lokalami, zeby miec 'zaklepane'. Mieszkamy w Warszawie, ale nie wiem czy nie zdecydujemy sie na lokal pod miastem. Taniej, ladniej i spokojniej.
 
Do góry