Gdzie wykupić ubezpieczenie OC?

krejzistah

Nowicjusz
Dołączył
12 Lipiec 2010
Posty
59
Punkty reakcji
1
Różne kalkulatory potrafią dawać różne wyliczenia. Warto też przejrzeć samemu strony TU, czasem można trafić w cenie oc na zieloną kartę czy miniassistance.
 

apra

Nowicjusz
Dołączył
19 Marzec 2008
Posty
975
Punkty reakcji
3
Wiek
45
Zdecydowanie wolałabym kupować oc bezpośrednio u ubezpieczyciela. A jeśli daje w cenie oc zielona kartę i assistance wypadkowy to jeszcze tym bardziej.
 
N

nianiaSweet

Guest
a który ubezpieczyciel daje tyle dodatkowych opcji przy wykupieniu ubezpieczenia?
 

Kama89

Nowicjusz
Dołączył
13 Sierpień 2012
Posty
98
Punkty reakcji
0
Pauli91 napisał:
Kalkulatorów jest sporo w necie, mi najkorzystniej CUK wyliczył.Nie jestem fachowcem w tym temacie ale jak rozmawiam ze znajomymi to kazdy mówi że OC bierze się najtańsze.
I w Cuk do polisy dostaje się pakiet pomocy prawnej, bardzo fajny bonus:)
 

Pauli91

Zbanowany
Dołączył
2 Lipiec 2015
Posty
89
Punkty reakcji
2
Ale oni go dają w cuk do każdej rocznej polisy, nie tylko do OC.
 

Kama89

Nowicjusz
Dołączył
13 Sierpień 2012
Posty
98
Punkty reakcji
0
Pauli91 napisał:
Ale oni go dają w cuk do każdej rocznej polisy, nie tylko do OC.
Tak wiem :) tylko że akurat ja dostałam przy zakupie ubezpieczenia auta.Bardzo fajny ten pakiet,już z niego skorzystałam.
 

Pauli91

Zbanowany
Dołączył
2 Lipiec 2015
Posty
89
Punkty reakcji
2
Mi przypasowało że tam są porady z różnych dziedzin prawa i ze może z tego pakietu cuk korzystać też najbliższa rodzina.
 

Kama89

Nowicjusz
Dołączył
13 Sierpień 2012
Posty
98
Punkty reakcji
0
Teraz czytałam, że ceny OC podskoczyły, ale jak sprawdzaliśmy na tym kalkulatorze cuk ile damy za ubezpieczenie drugiego auta to jakoś drastycznych zmian nie widać.
 

mazi07

Nowicjusz
Dołączył
9 Listopad 2012
Posty
110
Punkty reakcji
2
nie wiem jak z cenami bo jeszcze nie przedłużałem w tym roku ubezpieczenia które mam w compensie. Pod koniec roku będę musiał się rozejrzeć za ubezpieczeniem.
 

Pauli91

Zbanowany
Dołączył
2 Lipiec 2015
Posty
89
Punkty reakcji
2
Kama89 napisał:
Teraz czytałam, że ceny OC podskoczyły, ale jak sprawdzaliśmy na tym kalkulatorze cuk ile damy za ubezpieczenie drugiego auta to jakoś drastycznych zmian nie widać.
Tak starszą już od dłuższego czasu...Dlatego trzeba liczyć na siebie i samum sobie porównać kto ma najtaniej:)
 

oaza

Nowicjusz
Dołączył
17 Październik 2008
Posty
310
Punkty reakcji
4
Wiek
40
Miasto
nie z tej ziemi
Moja mama dosłownie tydzień temu ubezpieczała samochód. Od lat miała polisę w warcie,a teraz podrożała o 400 zł! Masakra :eek:h: Na szczęście facet od ubezpieczeń znalazł jej inna firmę, niestety nie pamiętam jaką.
Ja ubezpieczenie płacę w czerwcu i też mam w warcie, ciekawe czy tez mi tak podskoczy. :niepewny:
 

KasiaFo

Nowicjusz
Dołączył
24 Luty 2015
Posty
2
Punkty reakcji
0
Czy to prawda, że należy wykupić ubezpieczenie OC kiedy nie korzystam z samochodu? Nawet wówczas, kiedy stoi w garażu na posesji?
 

MajoBajo

Nowicjusz
Dołączył
12 Grudzień 2012
Posty
6
Punkty reakcji
0
KasiaFo napisał:
Czy to prawda, że należy wykupić ubezpieczenie OC kiedy nie korzystam z samochodu? Nawet wówczas, kiedy stoi w garażu na posesji?
Tak, to prawda.

O ile Wam podskoczyło OC w tym roku? U mnie zazwyczaj 300-400zł co uważam za masakryczny wynik. Tylko w YU Yanosik było lepiej, bo różnica to 115zł. mam jeszcze chwilę czasu na decyzję, ale słabo to widzę... Skąd brac na to wszystko siano?
 

Pauli91

Zbanowany
Dołączył
2 Lipiec 2015
Posty
89
Punkty reakcji
2
[SIZE=11pt]Ceny nieźle podskoczyły. Porównałam na kalkulatorze Cuk ile zapłacę w styczniu za OC i udało mi się znaleźć trochę tańszą polisę [/SIZE]
 

Aneta88

Nowicjusz
Dołączył
3 Czerwiec 2011
Posty
13
Punkty reakcji
0
Proponuje sprawdzić kalkulacje ubezpieczenia w MUBI, jeśli ktoś potrzebuje kod zniżkowy to polecam, gwarantuje dodatkowe 150zł rabatu.
Aby skorzystać z promocji należy użyć linku polecającego: https://mubi.pl/id-15S6VI
 
Do góry