Gdzie wyjechać na weekend majowy?

Aneta Krupa Kuzera

Nowicjusz
Dołączył
14 Luty 2014
Posty
14
Punkty reakcji
0
A ja polecam Świeradów Zdrój i pensjonat Malwa. Jest to bardzo przyjemne i urokliwe miejsce. Uwielbiam tamtejszą kuchnię i masaże lecznicze, które zawsze stawiają mnie na nogi. W mieście można pochodzić po Parku Zdrojowym, pojeździć na nartach lub na rowerze, na pewno nikt tak nie będzie się nudził i to o każdej porze roku-pensjonat-malwa.pl
 

agnes675w

Nowicjusz
Dołączył
19 Grudzień 2014
Posty
25
Punkty reakcji
1
Polecam wam Maltę! Jest to bardzo urokliwe miejsce, niezatłoczone i stosunkowo tanie. Byłam tam w zeszłym roku i to jeden z najbardziej udanych wyjazdów w moim życiu.
 

armatorka

Nowicjusz
Dołączył
13 Styczeń 2015
Posty
2
Punkty reakcji
0
Miasto
Giżycko
Proponuję czarter jachtów na Mazurach. Tu dopiero jest klimat, widoki i fantastycznie spokojne jeziora (o ile nie wieje) Obecnie Kisajno wygląda tak jak na fotce

Armatorka
 

Attachments

  • 20150106_134304.jpg
    20150106_134304.jpg
    453,6 KB · Wyświetleń: 0

Link Pomocny

Nowicjusz
Dołączył
20 Kwiecień 2015
Posty
1
Punkty reakcji
0
Planując wyjazd na tegoroczną majówkę pamiętajcie, aby najpóźniej na dzień przed wyjazdem wykupić ubezpieczenie wyjazdowe. To szczególnie ważne, jeżeli weekend zamierzamy spędzić aktywnie.
 

Aalik

Nowicjusz
Dołączył
2 Luty 2016
Posty
2
Punkty reakcji
0
Od nas niestety ze Śląska trochę za daleko na Mazury... ale mamy miejscówkę w Tychach nad jeziorkem (hotel Piramida), z fajnymi warunkami, więc z dzieckiem można się wybrać. Jedziemy na długi weekend w boże ciało i zostajemy na tydzień. Już nie mogę się doczekać! :)
 

Renata_876

Nowicjusz
Dołączył
22 Marzec 2016
Posty
45
Punkty reakcji
2
Ja na majówkę już od paru lat wyjeżdżam w Tatry bo są po prostu piękne w tym okresie. Do tego w ciągu roku nie mogę brać za bardzo urlopu więc korzystam w tym czasie. Zatrzymuję się zawsze w tym miejscu czyli Ośrodku Borowy w Białym Dunajcu. Jest blisko basenów termalnych gdzie świetnie się relaksuję. Poza tym jest to naprawdę pięknie położona miejscowość.
 

masloorzechowe

Nowicjusz
Dołączył
23 Kwiecień 2016
Posty
1
Punkty reakcji
0
Na weekend majowy fajnie jest sie wybrac do parku przygody Kulturinsel w Niemczech. Bylem z zona i dziecmi w tamtym roku i wszyscy bylismy bardzo zadowoleni z tego wyjazdu, wiec goraco polecam.
 

Grazka87

Nowicjusz
Dołączył
25 Kwiecień 2016
Posty
8
Punkty reakcji
0
Ja planuję po raz pierwszy jechać do Krakowa. Podobno piękne miasto i nawet ten smog jak się jedzie na trochę to nie straszny ;-)
 

Nastk4

Nowicjusz
Dołączył
5 Luty 2016
Posty
6
Punkty reakcji
0
W tym roku jedziemy nad morze, do Łeby. Zapowiada się cudowna pogoda więc może nawet coś na plażę, pierwszy raz w tym roku będzie można wyjść :D Noclegi nie są drogie, więc czemu nie? :)
 

magdaaa90waw

Nowicjusz
Dołączył
1 Maj 2016
Posty
10
Punkty reakcji
1
Ja sobie przedłużyłam weekend majowy i jutro wyjeżdżam w Tatry a konkretnie Zakopane.
 

malwa1990

Nowicjusz
Dołączył
11 Luty 2017
Posty
106
Punkty reakcji
0
A ja w tym roku zaszaleje w majówkę i lecę poza granicę Polski. Na suncenter znaleźliśmy tanią ofertę na Chorwację i lecimy na 4 dni :)
 

Krzys_M

Nowicjusz
Dołączył
1 Marzec 2018
Posty
16
Punkty reakcji
0
Ja się wybieram na majówkę do Janowa Podlaskiego do Zamku. Z rodziną na pewno wypoczniemy przy pieknej pogodzie i malowniczych kraobrazach. Do tego dzieciaki uwielbiają wodę więc SPA nada się idealnie. A ja z Marysią będziemy mieć chwile dla siebie.
 
Do góry