Gdzie wyjechać na weekend majowy?

natasza.sza

Nowicjusz
Dołączył
29 Wrzesień 2011
Posty
42
Punkty reakcji
0
Coś mi się wydaje, że weekend majowy lepiej za granicę się wybrać, bo u nas pewnie wszędzie będą tłumy :tongue:
 

polinea

Nowicjusz
Dołączył
26 Maj 2009
Posty
474
Punkty reakcji
2
Wiek
37
Ja w tym roku mam zamiar wykorzystać ten czas na odpoczynek, który naprawdę już mi się należy. Dlatego wybieram się do SPA. Z tego co już się orientowałam, to najciekawszą ofertę ma Primavera SPA w Jastrzębiej Górze. Sporo ciekawych zabiegów i świetna okolica. Mam nadzieję, że tam trochę podładuję swoje baterie.
 

koozka

Nowicjusz
Dołączył
19 Październik 2011
Posty
331
Punkty reakcji
3
Co myślicie o Skandynawii w najbliższy majowy weekend, który jakby nie było zapowiada się naprawde dłuuugi :)
Który z tych rejsów według Was jest godny uwagi?
http://www.unityline..._do_skandynawii

Godne uwagi chyba wszystkie, w każdej coś fajnego ;) Przeglądałam niedawno te oferty a że mieszkam na pomorzu to mam niedaleko. My wybieramy się na tą http://www.unityline.pl/oferta/oferta_dla_ciebie/wycieczki_do_skandynawii/kopenhaga-i-park-rozrywki-bakken ze względu na dzieci, chociaż już sam rejs promem będzie wielką atrakcją ;)
 

zdzislaw123

Nowicjusz
Dołączył
22 Kwiecień 2012
Posty
24
Punkty reakcji
0
Miasto
W.
Może majówka w Krakowie? Tu można przejrzeć noclegi: noclegi Kraków

Piękne miasto. Zapowiadana słoneczna pogoda może sprzyjać miłym spacerom po starówce :)
 

Nadia26

Nowicjusz
Dołączył
23 Kwiecień 2012
Posty
4
Punkty reakcji
0
Owszem Kraków to przeurocze miasto, ale niektórzy mają go na co dzień :) I tacy właśnie jak ja szukają wypoczynku gdzieś indziej i przeglądają oferty last minute, bo przecież urlop udało mi się załatwić na ostatnią chwilę i wszystko odbywa się na wariackich papierach :) Zawsze tak jest i tym razem nie mogło być inaczej ;) Dobrze, że przejrzałam oferty Rainbow i Bee Free i było na czym oko zawiesić. Zdecydowałam się na Hiszpanię :)
 

carlos44

Nowicjusz
Dołączył
21 Lipiec 2009
Posty
70
Punkty reakcji
0
Fajnie było w zeszłym roku w Łebie. Był i basen i plac zabaw dla dzieciaków. Tutaj jest kilka fajnych ośrodków. Na pewno coś się uda znaleźć: łeba noclegi
 

noToFrugo

Nowicjusz
Dołączył
13 Marzec 2012
Posty
38
Punkty reakcji
0
Pierwsza część majówki za mną :) PRAGA była piękna! Teraz szykuje się Mielno :) oby tylko pogoda dopisała! :)
 

luomo

Nowicjusz
Dołączył
20 Maj 2010
Posty
336
Punkty reakcji
1
miejsc sporo, a mnie ostatnio zachwycił ten park http://www.dinozatorland.pl/pl,strona-glowna.html ruchome dinozaury robią wrażenie. Nie tylko na dzieciakach ale na dorosłych też.
 
B

bajderman

Guest
Nad morzem w tym czasie jest bardzo zimno, więc raczej to nie jest najlepszy pomysł.
My jedziemy w góry, a konkretnie w Bieszczady, miejscowość Łączki, ośrodek Zielona Polana.
Znaleźliśmy miejsce z bardzo dobrym standardem, wszystko na miejscu dopracowane, szykuje się naprawdę udany wypad.
Dziecko za darmo, piknik, ognisko, sauna, kort, boiska, zabawy wieczorne.
Powinniśmy się nieźle pobawić ;-)
 

Al Capone 64000

Nowicjusz
Dołączył
12 Marzec 2014
Posty
2
Punkty reakcji
0
Czytam wypowiedzi na temat zagranicznych wyjazdów majówkowych i nasuwa się słynne stwierdzenie "cudze chwalicie, swego nie znacie". Ja osobiście majówkę spędzam w Polsce. Jednym z ciekawych miejsc, jest położona niedaleko Konina miejscowość Ślesin, a w szczególności ośrodek Verano. Świetny ośrodek nad jeziorem z dużą liczbą atrakcji. O szczegółach można poczytać na ich stronie verano-slesin.pl, naprawdę polecam!
 
K

Kaja Metrowska

Guest
Nad polskie morze :) Wiele miejscowości nadmorskich przygotowuje imprezy na rozpoczęcie sezonu turystycznego.
 

smart_me

Nowicjusz
Dołączył
4 Styczeń 2010
Posty
313
Punkty reakcji
1
o majówka w Krakowie bardzo ciekawy pomysł, ja kocham to miasto, ma taki urok i klimat, który bardzo ciężko jest opisać. No i trzeba już wcześniej pomyśleć o rezerwacji noclegu, bo to może być ciężko. A jak będziecie szukać dobrych miejsc do spania to polecam zobaczyć te hotele http://www.rthotels.com.pl/ lokalizację mają super.
 

Jacek Gadzinowski

Nowicjusz
Dołączył
31 Marzec 2014
Posty
3
Punkty reakcji
0
Majówkę polecam w Egipcie ;) W tym roku się wybieram i naprawdę można tu fajnie spędzić czas, jak ktoś aktywnie wypoczywa, sportowo czy też rodzinnie. Mały film z mojego ostatniego pobytu w Egipcie

youtube.com/watch?v=V8L8ARwW6yw
 

AlekssandraB

Nowicjusz
Dołączył
27 Maj 2014
Posty
2
Punkty reakcji
0
A ja polecam zajrzyjcie na Tripgenerator.pl to nowy portal o podróżowaniu, zaraz rusza. Znajdziecie mnóstwo pomysłów gdzie pojechać, co robić, zobaczyć, jak spędzić wyjątkowe wakacje. TripGenerator będzie zintegrowany z serwisem TripPics.pl z fotoblogami podróżników. Docelowo będzie można zorganizować sobie cały wyjazd samodzielnie, bez wychodzenia z domu, bez biura podróży. Profil na fb znajdziecie wpisując Tripgenerator.
Projekt jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka. Dotacje na innowacje. Inwestujemy w Waszą przyszłość.
 

jolka100

Nowicjusz
Dołączył
17 Czerwiec 2014
Posty
26
Punkty reakcji
0
Na majówkę lub też inne wypady polecam wyjazd nad Jezioro Ślesińskie ;) Byłam tam na wyjeździe integracyjnym w zeszłym roku i bardzo mi się tam podobało. W tym roku wybieram się tam z przyjaciółmi na wakacje. Piękna, rekreacyjna okolica, idealna na plenerowe imprezy. Dla zainteresowanych wyjazdami integracyjnymi podsyłam pod verano-slesin.pl :)
 

KotPad

Nowicjusz
Dołączył
20 Sierpień 2013
Posty
54
Punkty reakcji
0
A ja polecam Opolszczyznę:) Świetnie tam jest i do Wrocławia blisko i do Czech można skoczyć.
 
Do góry