Gdzie wyjechać na weekend majowy?

CargO

Nowicjusz
Dołączył
10 Grudzień 2005
Posty
272
Punkty reakcji
1
Może spodoba Ci się pomysł wyjazdu do Głęboczka Wielkiego na Pojezierzu Brodnickim? Jest tam bardzo piękna okolica, która jest również cicha i spokojna. Wydaje mi się to świetnym pomysłem, można tak odpocząć od zgiełku miasta i pracy.
 

marble_cake

Nowicjusz
Dołączył
8 Marzec 2011
Posty
11
Punkty reakcji
0
ja mam zamiar skorzystać z długiego weekendu majowego, i najprawdopodobniej wybieram się na majówkę z funclubem do Hiszpanii :) jest tam kilka ciekawych i w sumie niedrogich propozycji
 

carlos44

Nowicjusz
Dołączył
21 Lipiec 2009
Posty
70
Punkty reakcji
0
Majówkę to można spędzić np w Sopocie. Jak co roku wiele atrakcji czeka na wszystkich, którzy odwiedzą Letnią Stolicę Polski w tym czasie. Molo już będzie w pełni czynne, a przystań jachtowa prawie na wykończeniu. Poza tym mnóstwo imprez. Większość hoteli przygotowało specjalne pakiety majówkowe, więc jest w czy wybierać.
 

deborah83

Nowicjusz
Dołączył
27 Październik 2009
Posty
29
Punkty reakcji
0
Hmm, slyszalam cos o Glęboczku Wielkim... Podobno fajnie tam jest, z tego co kojarze, to moj tata jak byl maly to tam jezdzil na wakacje. :)
Ale chyba jakbym miala wybor to bym wolala ta Hiszpanie.. :)) A w jakie miejsce marble_cake? Ja bylam dwa lata temu z funclubem wlasnie w LLoret i bylam zadowolona
 

Felicia

Nowicjusz
Dołączył
18 Sierpień 2010
Posty
54
Punkty reakcji
0
Miasto
Polska
A może Łódź? Przy okazji można się załapać na Mediatravel, Festiwal Cywilizacji i Sztuki Mediów, trwa między 27-30 kwietnia.
W ogólnym zarysie to festiwal-podróż po mediach, których twórcy inspirują się światem, człowiekiem, środowiskiem, w którym żyje i tworzy; konfliktami czy problemami społecznymi.
W tym roku tematem przewodnim jest dziennikarstwo wojenne.
 

marble_cake

Nowicjusz
Dołączył
8 Marzec 2011
Posty
11
Punkty reakcji
0
Jak Ci się podobało w Lloret?
Jeśli o mnie chodzi, to wybrałam opcję odpoczynek+zwiedzanie. Również jedziemy do Lloret, potem zwiedzamy Saragossę, Madryt, Toledo, i Walencję! Wyobrażasz sobie?!?! :D już nie mogę się doczekać :D
 

deborah83

Nowicjusz
Dołączył
27 Październik 2009
Posty
29
Punkty reakcji
0
Jak Ci się podobało w Lloret?
Jeśli o mnie chodzi, to wybrałam opcję odpoczynek+zwiedzanie. Również jedziemy do Lloret, potem zwiedzamy Saragossę, Madryt, Toledo, i Walencję! Wyobrażasz sobie?!?! :D już nie mogę się doczekać :D

Ale to tez z funclubem? Mi sie tez marzy taka objazdowka, ale nasza coreczka jeszcze za mala na tego typu wojaze. Wiec poki co jezdzimy na pobyty i ewentualnie potem jakies wycieczki fakultatywne. W Lloret bylo bardzo fajnie. Ja chcialam jechac do takiej zywszej miejscowosci. Mielismy wybrany kameralny, ladny hotel, bylo sporo rodzin z malymi dziecmi, wiec jak dla nas super.
 

przemcus

Nowicjusz
Dołączył
14 Luty 2011
Posty
6
Punkty reakcji
0
Wszystko zależy chyba od tego ile masz pieniędzy. Oczywiście podróż możesz zaplanować w Polsce, albo gdzieś za granicą. Myślę, że lepiej gdzieś blisko bo jednak majówka w tym roku jest dość krótka.
 

marble_cake

Nowicjusz
Dołączył
8 Marzec 2011
Posty
11
Punkty reakcji
0
Wiadomo, że najwygodniej jest wybrać jakieś miejsce w Polce, ale nam akurat w tym roku majówka wypadnie trochę dłuższa :) dlatego chcemy pojechać na dłuższy pobyt, i mamy nadzieję zwiedzić jak najwięcej :)
 

deborah83

Nowicjusz
Dołączył
27 Październik 2009
Posty
29
Punkty reakcji
0
To daj znac po powrocie marble_cake. :) Zapowiada sie ciekawie. Moze my tez sie za jakis czas wybierzemy. ;)
 

Bezuhen

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2011
Posty
6
Punkty reakcji
0
Moje inspiracje do majowego weekendu, pod kątem gdzie najłatwiej spotkać wiosnę
można zobaczyć na:
http://pprzewodnik.blogspot.com/
 

zstrucki

Nowicjusz
Dołączył
21 Marzec 2011
Posty
10
Punkty reakcji
0
Miasto
Warszawa
Pod tytułowym pytaniem mogłaby się zmieścić całą Polska. Zależy, w największym skrócie, czy ktoś lubi ludzi na wakacjach, czy nie. Lubicie?
 
M

margarita_3

Guest
Ja z kolei mam w planach odwiedzenie Zamościa i Lublina ale nie wiem czy w tak krótkim czasie mi się to uda - w każdym razie jeśli tylko plany urlopowe wypalą to na pewno będę chciała zorganizować to wszystko w taki sposób aby się udało zwiedzić i Zamość i Lublin.
 
M

margarita_3

Guest
No i tak jak myślałam - u mnie zmienia się to wszystko jak w kalejdoskopie ;) Teraz z kolei jest opcja wyjazdu do Głęboczka Wielkiego - bo maja fajna ofertę z winem związaną a to zupełnie coś innego niż taki zwykły wyjazd :) Ale jak widać - wszystko się jeszcze zdarzyć może :)
 

Werka600

Nowicjusz
Dołączył
2 Luty 2011
Posty
157
Punkty reakcji
2
Oj margarita - widzę, że rzeczywiście szybko Ci się plany zmieniają ;) Ale w sumie nie jesteś w tym sama bo mi również często się wszystko zmienia :) No i teraz pomysł jest taki: żeby pojechać do Primavery do Jastrzębiej Góry ;) Pograłabym sobie z ogromną chęcią w tenisa bo u mnie nie mam za bardzo takiej możliwości ale za to jak będę nad morzem to chciałabym skorzystać z wielu atrakcji ;)
 

Jolcia05

Nowicjusz
Dołączył
7 Październik 2010
Posty
223
Punkty reakcji
2
A ja w tym czasie chciałabym się udać w jakieś bardziej odległe miejsce. Myślę o Grecji, ponieważ na http://www.facebook.com/AllInclusiveComPl?ref=ts widziałam przepiękne zdjecia z tamtych stron przez co jeszcze bardziej zapragnęłam poznać Grecję, a weekend majowy może być idelanym momentem na taką wyprawę.
 

natalia1986

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2011
Posty
222
Punkty reakcji
1
Pojezierze brodnickie? Rewelacja - przepiękne miejsca do spacerów, nordic walking. Fajna traska na spływ kajakowy. Polecam serdecznie,a w Głęboczku jest fajne SPA z winnicą, w którym można sobie zamówić zabiegi z winoterapii. świetna sprawa.
 
R

Redyk

Guest
Jak dla mnie nie ma lepszego wyboru niż spędzenie majówki w górach-oczywiście Tatrach. Nad morzem jest jeszcze zbyt zimno,a góry mają swój jedyny i niepowtarzalny urok.
 
Do góry