Gdzie uprawiać seks ?

Blanka_80

Nowicjusz
Dołączył
8 Październik 2015
Posty
79
Punkty reakcji
1
Ja zazwyczaj w łóżku. Choć zdarzyło się z moim partnerem w samochodzie, w stole na kuchni, w pociągu ...No przez 4 lata coś się zawsze wymyśli ;)
 
Y

Yellow Jester

Guest
Blanka_80 napisał:
w stole na kuchni
Na kuchni w stole? Cóż to za swawole?

Blanka_80 napisał:
Ależ dziki pociąg musiał wam wówczas towarzyszyć!
bananatrain.gif
 
K

Kruczy

Guest
Kamil Brz napisał:
Ja jeszcze nie probowałem w saunie ale może kiedyś :)
Najczęściej to w łóżku.
zalezy kto co lubi, ale ja w saunie nie polecam. robi się jeszcze bardziej gorąco niż już jest.. :p
 
D

dawid326

Guest
a gdzie można uprawić seks gdy nie ma się wolnej chaty , a jest np. pora zimowa , albo taka gdzie w plenerze ciężko , co ?
 

Fanita

Zbanowany
Dołączył
10 Październik 2016
Posty
63
Punkty reakcji
3
dawid326 napisał:
a gdzie można uprawić seks gdy nie ma się wolnej chaty , a jest np. pora zimowa , albo taka gdzie w plenerze ciężko , co ?
W samochodzie :D Albo szybki numerek w przebieralni sklepowej :d
 

Habubu

Nowicjusz
Dołączył
29 Listopad 2016
Posty
19
Punkty reakcji
1
na kocyku w lesie, na łące, a jak jest dobra pogoda to nad rzeczką też jest miło i przyjemnie mhm.. :)
 

nefferka

Nowicjusz
Dołączył
25 Maj 2017
Posty
9
Punkty reakcji
0
My najczęściej w łóżku, ale zdarzało nam się w bagażniku samochodu jak się złożyło tylne siedzenia( combi się przydaje), jak również w kuchni, czy łazience, niewygodnie ale taka spontaniczność dużo daje.
 

Mr Papuga

Nowicjusz
Dołączył
7 Maj 2017
Posty
237
Punkty reakcji
5
Miasto
Warsaw
Zazwyczaj no jednak w łóżku, no ale kuchnia, samochód często też towarzyszą jako fajna odskocznia :p Publicznie jednak nigdy.
 

wadzkim

Nowicjusz
Dołączył
8 Lipiec 2021
Posty
3
Punkty reakcji
0
Najciekawsze miejsce? Hmm, chyba na zapleczu sklepu; koleżanka z pracy wpadła mi w oko, mały ruch był, brak monitoringu... no i zniknęliśmy na dłuższą chwilę ;)
 

Stalowy

Bywalec
Dołączył
20 Maj 2021
Posty
1 338
Punkty reakcji
80
Wiek
40
Miasto
Tajemnicze miejsce...
A moim zdaniem seks najlepszy to w miejscach i w atmosferze romantycznej.
Nie uznaję seksu w miejscach publicznych, kiedy inni ludzie na to patrzą. Mnie by to irytowało i nie pasowałoby mi uprawiać seksu na widoku.
Są ludzie, którzy mają jakieś blokady psychiczne i np. jeżeli chodzi o seks, to nigdy by się nie zgodzili w miejscach publicznych, ponieważ ich by to raziło.
Najlepszy do seksu jest dom, mieszkanie moim zdaniem.
 
Do góry