Gdzie uprawiać seks ?

Cichy's

Nowicjusz
Dołączył
12 Kwiecień 2011
Posty
12
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Konin
Mi wystarczy wygodne łóżko czy w miarę wysoki stół/biurko :) W miejscu publicznym na przykład jeszcze tego nie robiłem, jedynie na balu w WC :) xP
 

olusia7744

Nowicjusz
Dołączył
20 Kwiecień 2011
Posty
8
Punkty reakcji
0
ja robię to w domu, kiedy są wszyscy.
zdarzyło się w parku na lawce
na altance otoczonej dookola blokami
na klatce schodowej
w kinie
na imprezach po cichaczu pod kołderką ;d
a jak juz w domu to nie wiem czemu ale uwielbiam na podlodze na kocyku albo pod prysznicem ;]]
 

new_boyArt

Nowicjusz
Dołączył
10 Lipiec 2009
Posty
39
Punkty reakcji
0
Wiek
32
No dla mnie najdziwniejsze miejsce do kochania się to sypialnia, ja i mój partner robimy to gdzie się da, ubikacja w galerii, z racji, że mój ukochany pracuje na koncertach na backstage więc często idziemy do pustej garderoby i tam ..., albo jak brak garderoby to toi toi ;], ale najlepszy był seks na łące ymmm
 

madzia1127

Nowicjusz
Dołączył
8 Sierpień 2011
Posty
1
Punkty reakcji
0
w nietypowych miejscach może w jakimś klubie,http://sites.google.com/site/753nwes np swingers club jedni uważają że to rozpusta i grzech, a wy co o tym myślicie czy wymiana żon to grzech?
 

annapercy

Nowicjusz
Dołączył
17 Wrzesień 2011
Posty
26
Punkty reakcji
0
maska samochodowa jest niezła : ))
ja ogólnie bardzo cenię sobie spontaniczność, jak najdzie kogoś ochota na COŚ, to niech TO robi tu i teraz ;D
 

malaru

Nowicjusz
Dołączył
14 Wrzesień 2011
Posty
217
Punkty reakcji
4
Miasto
Tarnobrzeg
ja zawsze miałam takie marzenie...
nie no, nie marzenie: zachciankę, że może by tak na rondzie spróbować. :021:
ale nie tak w dzień, i nie na takim wykoszonym, tylko jakimś w miarę zarośniętym i bardziej odludnym niż dwupasmowe rondo ;P

te przejeżdzające czasem samochody... :tongue:

[k1]
 

Amand@

Nowicjusz
Dołączył
31 Lipiec 2008
Posty
411
Punkty reakcji
3
Wiek
32
Ale starannie przygotowane wszytsko w domku powoli staje się zbyt nudne i trzeba trochę spontaniczności wprowadzić do związku :)
 

diabolo23

Nowicjusz
Dołączył
19 Grudzień 2011
Posty
1
Punkty reakcji
0
Reszte mnie, w pełnej okazałości na zdjęciach i nie tylko ;)
SexyCity spełnia marzenia… dowiedz się jak: www.[link uznawany za spam, oczekujący na usunięcie - jeśli chcesz przyspieszyć proces - użyj opcji raport]/polecam/68
 

annapercy

Nowicjusz
Dołączył
17 Wrzesień 2011
Posty
26
Punkty reakcji
0
Będąc za granicą na dyskotece na plaży miałam okazję spotakać ,,kochającą się'' parę na sofie tuż przy barku. Sama sie z tego śmiałam, ale gdyby przyszło co do czego i wypiła bym na prawdę WIELE to nigdy nic nie wiadomo, więc wolę się nei wypowiadać.

Ale kiedyś na pewno spróbuję seksu w miejscu publicznym, choćby to miał być wstrety kibelna dworcu : D
 

Huehuecoyotl

Bywalec
Dołączył
20 Wrzesień 2011
Posty
2 732
Punkty reakcji
54
Nie bede orginalny ale jednak lozko jest chyba miejscem najwygodniejszym. Pod warunkiem ze duze oczywiscie ;)

Pozatym jakies mebelki z oparciem o scianke tez dobre :p

A tak to kanapa, czasami podloga na spontanie czy cos ;P

Poza budynkami jeszcze nie probowalem, no ale zima jest :)
 

kika868686

Master
Dołączył
21 Czerwiec 2009
Posty
2 568
Punkty reakcji
130
Będąc za granicą na dyskotece na plaży miałam okazję spotakać ,,kochającą się'' parę na sofie tuż przy barku. Sama sie z tego śmiałam, ale gdyby przyszło co do czego i wypiła bym na prawdę WIELE to nigdy nic nie wiadomo, więc wolę się nei wypowiadać.

Ale kiedyś na pewno spróbuję seksu w miejscu publicznym, choćby to miał być wstrety kibelna dworcu : D

fajne ludzie mają fantazje... :bag:


łóżko, fotel , komoda :rumieniec:
 

Piotrek81

Nowicjusz
Dołączył
22 Luty 2012
Posty
10
Punkty reakcji
0
Autobus podmiejski, na ostatnim siedzeniu, tylko oralny ale to przeciez tez jest seks :tongue:
 
D

Dpan_zbanowany

Guest
Osobiście sama tego nie doświadczyłam i nie spotkałam takiego czegoś, w filmach jedynie ;p poza tym seks powinno uprawiać się w miejscach raczej prywatnych, przecież to indywidualna sprawa każdej pary ;d
jednak fakt, faktem ale najwygodniej jest kochać się w łóżku, każdy o tym wie! :p
 

traton

Nowicjusz
Dołączył
24 Lipiec 2008
Posty
42
Punkty reakcji
0
Wiek
36
w każdy miejscu gdzie sie da :p mnie osobiscie podniecaja miejsca publiczne, towarzyszy mi dodatkowy dreszczyk emocji :) ale każdy moze lubić co innego
 
Do góry