Gdzie uprawiać seks ?

crazyBoY21

Nowicjusz
Dołączył
17 Lipiec 2010
Posty
22
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Gryfów Śląski
Co do sexu w miejscu publicznym to każdy ma swoje zdanie na ten temat,ale ja na przykład mam pozytywne o tym zdanie,i najbardziej takie szalone miejsce to był autobus...,szkolna ubikacja...,w pociągu czy bardziej romantycznie w łódce na środku Jeziora :pP
Preferuję sex grupowy ale co do trójkątów to zależy cze 2 kobiety czy 2 facetów,szczerze to jestem za tym pierwszym :pP
 

Jednoskrzydły

Nowicjusz
Dołączył
27 Lipiec 2010
Posty
170
Punkty reakcji
5
jako konserwatywny typ starej daty uważam, że miejscem do uprawiania seksu jest zacisze domowe, ewentualnie jakieś miejsce na zewnątrz, byleby było położone z dala od innych ludzi. Naprawdę nie rozumiem zezwierzęconej dziczy ruchającej się po autobusach czy kiblach w klubach czy - o zgrozo - w szkołach. No ale jacy ludzie takie miejsca.
 

penpol

Nowicjusz
Dołączył
25 Lipiec 2010
Posty
191
Punkty reakcji
2
Wiek
31
Seks? Jakieś publiczne miejsce byłoby najlepsze. No i musi być to ryzyko, że ktoś wpadnie.
 

Buźka

Nowicjusz
Dołączył
5 Sierpień 2010
Posty
6
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Kruszwica
Adriatyk 50tyś osób dookoła na całej plaży, a my w wodzie(sprawdzone) i niezapomniane plucie słoną wodą po każdym "podskoku" mojej partnerki- polecam ten styl <3
 

Korass

Nowicjusz
Dołączył
7 Wrzesień 2010
Posty
16
Punkty reakcji
0
ja mialem w kinie,na polu kukurydzianym,w kiblu,w kuchni,na strychu i wgl ^^

:cenzura:ista sprawa! w domu w łóżku jest troche nudno... ;) pzdr
 

MalutkaNiunia

Nowicjusz
Dołączył
8 Wrzesień 2010
Posty
27
Punkty reakcji
1
Wiek
31
Bomba gdzieś w miejscu publicznym, przynajmniej mi się podoba, mam wiele takich miejsc w których bym bardzo chciała to zrobić, na razie mam za sobą samochód i skały nad morzem gdzie byli wędkarze xD
 

mysza87

Nowicjusz
Dołączył
16 Kwiecień 2006
Posty
741
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
... daleeeeko :)
najbardziej oklepany samochód :p - też mi się zdarzyło, nie raz i nie dwa, ostatnio w czasie jednej z najcieplejszych sierpniowych nocy na kocyku pod gołym niebem obok lasu przyleśnej drodze :p
 

AuliX

Nowicjusz
Dołączył
4 Wrzesień 2007
Posty
194
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Miasto
Kęty.
A gdzie proponujecie jeśli nie mamy samochodu, a chaty nigdy wolne ? ^^

ma sie rozumiec teraz, w lutym
 
Dołączył
25 Marzec 2011
Posty
42
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Wro
W pustej auli wykładowej. Szczerze polecam.
naughty.gif
 
Do góry