Gdzie studiujesz i na jakim kierunku?

aniawa

Nowicjusz
Dołączył
12 Sierpień 2016
Posty
5
Punkty reakcji
0
Zarządzanie i finanse w przedsiębiorstwie na UTH Chodkowskiej w Warszawie. Ciekawe studia, jest sporo rzeczy do nauki i bywają przedmioty nad którymi trzeba przysiąść, ale nie jest tak źle :D. Teraz będę zaczynała drugi rok. Po pierwszym odczucia pozytywne, ale zobaczymy co będzie dalej ;)
 
M

MacaN

Guest
Marta298 napisał:
Dziennikarstwo i zastanawiam się jak to będzie później z pracą ;-D
Patrząc na to, jak ludzie po dziennikarstwie radzą sobie z kamerą, to lepiej zrób sobie kurs obsługi miotły i mopa :D
 

Alicja920

Nowicjusz
Dołączył
12 Lipiec 2016
Posty
4
Punkty reakcji
0
Turystyka i rekreacja;)
Społeczna Akademia Nauk w Łodzi;)
Także polecam zarówno kierunek jak i uczelnię,jedno i drugie miło mnie zaskoczyło:)
 

KamilMik

Nowicjusz
Dołączył
9 Wrzesień 2016
Posty
1
Punkty reakcji
0
Widze,że SAN staje się coraz bardziej popularną Uczelnią. Sam studiowałem na SANie ,ale w Warszawie,bo stąd pochodze własnie. I odczucia mam takie jak Ty. Jednak z wypowiedzia użytkownika MacaN nie do końca się zgodzę,bo mam przyjaciółkę ,która kończyła dziennikarstwo i radzi sobie świetnie.Proponuję nie wrzucać wszystkich do jednego worka;)
 
M

MacaN

Guest
W większości przypadków nie mają doświadczenia z kamerą. Jak widzę sztywniaków wypowiadających się w TV, to mi sie niedobrze robi. Trzeba trochę luzu mieć. Stanąć przed lustrem, nagrać jakiś filmik na YT, albo dla samego siebie, itd. Szkoła to tylko szkoła.

Wojewódzki nie ukończył dziennikarstwa BB)
 

alutka123

Nowicjusz
Dołączył
21 Luty 2012
Posty
55
Punkty reakcji
0
Mój kierunek to psychologia studia zaoczne
Długo nie mogłam zdecydować się na właściwa uczelnie,wszyscy dookoła wybierali Warszawę,a ja postanowiłam w druga stronę. teraz z perspektywy czasu nie żałuje,wiem,że to była decyzja dobra i co najważniejsze moja własna.
 
B

Baska1989

Guest
Hej, ja zaczęłam naukę w szkole policealnej Sukces Edukacja w Krakowie i jestem mega zadowolona. Mam wszystko za darmo a zajęcia tylko trzy dni w tygodniu. Do tego najlepsi z naszego kierunku dostają stypendium, więc warto się starać etc. Najlepsze jest jednak to, że po dwóch latach dostaję uprawnienia do wykonywania zawodu! Kiedyś, jeszcze po maturze też kończyłam tam jeden kierunek i dostałam ofertę pracy jeszcze w trakcie nauki. Polecam wszystkim :)
 

snookie80

Nowicjusz
Dołączył
20 Styczeń 2017
Posty
19
Punkty reakcji
4
Ja studiuję Kulturoznawstwo na Uniwersytecie SWPS. Czyli ogólnie każdy mnie starszy tym że nie dostanę nigdzie pracy ;-)
 

paulina542

Nowicjusz
Dołączył
24 Luty 2017
Posty
2
Punkty reakcji
2
Miasto
Wrocław
Prawo na WSP we Wrocławiu. To dopiero pierwszy rok, jeszcze 4, a później obrona i mam nadzieję aplikacja adwokacka :)
 

TinnLinn

Nowicjusz
Dołączył
2 Kwiecień 2017
Posty
40
Punkty reakcji
1
Miasto
🤷🏻‍♀️
Filologia angielska na Zielonogórskim...
Studia to nie dla mnie.
Jak ktoś chce zobaczyć, jak sobie radzę ze studiami, zapraszam na mój profil, może przy okazji odpowiesz mi pod moim postem, potrzebuję wiedzieć na już!
 

Mr Papuga

Nowicjusz
Dołączył
7 Maj 2017
Posty
237
Punkty reakcji
5
Miasto
Warsaw
Ja studiowałem biotechnlogie - fajny kierunek, aczkolwiek wymagający. Pracy w PL nie ma żadnej, jak nie masz pleców, ale wyprowadziłem się na kilka lat do USA i teraz jak już tu wróciłem to z pełnym "CV" i doświadczeniem Amerykańskim, wróciłem tutaj i znalazłem bez problemów.
 
Do góry