Gdzie studiujesz i na jakim kierunku?

chimerka

Nowicjusz
Dołączył
25 Styczeń 2012
Posty
23
Punkty reakcji
0
WSP Warszawa - Uczelnia Korczaka, kierunek polityka społeczna. Jest to prywatna uczelnia i dlatego jestem zadowolona, bo każdemu studentowi jest poświęcona odpowiednia ilość uwagi, jest wiele udogodnień typu nauka na odległość. Co prawda nigdy nie studiowałam na uczelni państwowej ale podejrzewam że nie zamieniłabym tych studiów na żadne inne.
 

pannakota

Nowicjusz
Dołączył
30 Maj 2014
Posty
12
Punkty reakcji
2
Filozofia, doktoranckie na Akademii Ignatianum w Krakowie :)
I uprzedzając pytania - tak, jest praca po filozofii ;P
 

pannakota

Nowicjusz
Dołączył
30 Maj 2014
Posty
12
Punkty reakcji
2
ropucha_89 napisał:
Filozofia, doktoranckie na Akademii Ignatianum w Krakowie :)
I uprzedzając pytania - tak, jest praca po filozofii ;P
Z ciekawości pytam - gdzie :)?
Pracuję w biurze promocji w średniej firmie, prowadzę zajęcia z filozofii i etyki dla dzieci i młodzieży. I jeszcze pracuję przy grancie naukowym :p
 
D

Dobrawa

Guest
Akurat już wyrosłam ze studiów, ale dużo moich znajomych teraz jest na WSB. Te studia I stopnia mają ogrom kierunków.
 

SandraKa

Nowicjusz
Dołączył
31 Październik 2014
Posty
8
Punkty reakcji
0
Hej ja studiuję teraz na GWSP w Mysłowicach na kierunku pedagogika bezpieczeństwa i zarządzania kryzysowego :)
 
A

alfabeta11

Guest
Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie. Tak zwany ZUT. Robię inżynierskie z informatyki. Ciężko, ale dobrze ;)
 

Kajtka

Nowicjusz
Dołączył
17 Wrzesień 2015
Posty
5
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Zarządzanie projektami na UE we Wrocławiu i Komunikacja Wizerunkowa na Uniwersytecie Wrocławskim. Polecam oba ;)
 

Irgman_80

Nowicjusz
Dołączył
28 Październik 2015
Posty
81
Punkty reakcji
3
Ja teraz Zarządzanie Zasobami Ludzkimi (magisterskie). Wcześniej Dziennikarstwo i komunikację społeczną ze specjalizacją PR (licencjackie) i potem roczne podyplomowe PR.
 

+Freya+

Bywalec
Dołączył
6 Lipiec 2012
Posty
745
Punkty reakcji
42
Wiek
28
Studiuje na Uniwersytecie Szczecinskim pedagogikę wczesnoszkolna i przedszkolna :)
 
S

Shanea

Guest
[SIZE=110%]Lingwistyczna Szkoła Wyższa w Warszawie;) Kierunek filologia angielska, specjalizacja tłumaczeniowa;) Kierunek super, uczelnia też, robią fajne konkursy i akcje dla studentów, fajnie się tam studiuje;)[/SIZE]
 
Do góry