Gdzie studiować Mechatronikę? P. Łódzka vs WAT

klawi

Nowicjusz
Dołączył
21 Lipiec 2012
Posty
3
Punkty reakcji
0
Gdzie studiować Mechatronikę? P. Łódzka vs WAT
Proszę o opinię studiujących i absolwentów wspomnianych uczelni. W której uczelni uczą bezużytecznej teorii, a w której niezbędnej teorii i maksimum praktyki? Po której uczelni będę miał większe umiejętności praktyczne i szanse na znalezienie ciekawej pracy? Jak wygląda rozkład zajęć na WAT? Czego jest najwięcej: mechanika, elektronika, informatyka? Jeżeli ktoś byłby tak pomocny i miał szczegółowy plan studiów (jaki jest plan studiów czyli jakich przedmiotów będę się uczył przez najbliższe 3.5 roku) na WAT na wydziale Mechatronika i Lotnictwo, kierunek Mechatronika, studia cywilne, stacjonarne, pierwszego stopnia, specjalizacja inżynieria systemów mechatronicznych i wrzuciłby do neta spis byłbym bardzo wdzięczny.
 

proxy92

Nowicjusz
Dołączył
30 Październik 2008
Posty
790
Punkty reakcji
24
Wiek
32
Wiesz, tak sobie myślę - więcej czasu zajęło Ci napisanie tego posta, aniżeli zeszłoby Ci na poszukaniu istotnych dla Ciebie informacji. Poza tym od kilku lat wiadomo, że mechatronikę najlepiej studiuje się na PW, ale dostać się tam jest naprawdę ciężko, no chyba, że jesteś naprawdę wielkim geniuszem albo kujonem i zdałeś przedmioty rozszerzone na 99%:)

Ps. Cały spis przedmiotów masz na poszczególnych stronach uczelni.
 

klawi

Nowicjusz
Dołączył
21 Lipiec 2012
Posty
3
Punkty reakcji
0
Wiesz, tak sobie myślę - więcej czasu zajęło Ci napisanie tego posta, aniżeli zeszłoby Ci na poszukaniu istotnych dla Ciebie informacji. Poza tym od kilku lat wiadomo, że mechatronikę najlepiej studiuje się na PW, ale dostać się tam jest naprawdę ciężko, no chyba, że jesteś naprawdę wielkim geniuszem albo kujonem i zdałeś przedmioty rozszerzone na 99% :)

Ps. Cały spis przedmiotów masz na poszczególnych stronach uczelni.

Właśnie dlatego nie dostałem się na PW... Dostałem się na WAT i prawdopodobnie na P. Łódzką. Spis przedmiotów z łódzkiej znalazłem w kilka sekund, spisu przedmiotów z WATu nie mogę znaleźć. Jeśli możesz podać link to będę wdzięczny.
 
Do góry