Gdzie spędzić urlop w Polsce

Irgman_80

Nowicjusz
Dołączył
28 Październik 2015
Posty
81
Punkty reakcji
3
Jak dla mnie najlepsze są Kaszuby. Jak ktoś jeszcze nie był to niech żałuje ;)
 

Kitaj

Nowicjusz
Dołączył
23 Czerwiec 2015
Posty
16
Punkty reakcji
0
Czasem fajnie jest urządzić sobie taki kilkudniowy wypad w jakieś urocze, spokojne miejsce. Nie długie wakacje, po prostu krótki urlop w miejscu wcześniej nie odwiedzanym. I tak też jeśli ktoś nie był jeszcze w Zamku Dubiecko, pora to zmienić :) Jest to piękny hotel, umiejscowiony nieopodal Przemyśla. Kto chce po prostu się zrelaksować - tam będzie mu to dane. Kto zaś chce poznać okolicę - również będzie mieć okazję (w hotelu można wykupić specjalne wycieczki). Ze zdjęciami hotelu oraz historią Zamku Dubiecko można zapoznać się na jego stronie.
 

Isen1822

Ten najgorszy.
Dołączył
3 Maj 2012
Posty
1 115
Punkty reakcji
106
Wiek
30
Miasto
Polska ;)
Ja zapraszam do Bochni, do kopalni soli :) niedaleko jest też Wieliczka i Kraków ze swoimi atrakcjami :)
 

adamekgrzes

Nowicjusz
Dołączył
2 Czerwiec 2016
Posty
4
Punkty reakcji
0
Warto coś wybrać z hoteli nadmorskich. Kiedyś byłem z rodzicami w Darłówku, fajne miejsce na wakacje. Po co wyjeżdżać za granicę jak u siebie mamy piękne widoki.
 

sunkiss

Nowicjusz
Dołączył
22 Maj 2016
Posty
83
Punkty reakcji
1
Ostatnio bardzo porządnie wypoczęlam na Dolnym Śląsku, przed chwila pisalam o tym w innym watku- dom wypoczynkowy Kaja w miejscowosci Świeradów Zdrój :) idealne miejsce na odciecie sie od codziennego zgiełku :)
 

Michalina33

Nowicjusz
Dołączył
22 Czerwiec 2016
Posty
1
Punkty reakcji
0
Wszystko zależy od tego kto co lubi. Ja mam swoją ulubioną miejscówkę w miejscowości Wołkowyja, a konkretnie domek Słoneczna Kraina. W domku wszystko co potrzeba. Pełen relax cisza i spokój. Jak dla mnie świetna lokalizacja. W okolicy lasy i szlaki turystyczne. Niedaleko Zalew Soliński, gdzie można się poopalać i popływać. Kiedy będę mieć dość leniuchowania mogę śmiało zrobić sobie wędrówkę do Polańczyka, lub po prostu podjechać autem w miejsca, które mnie zaciekawią. Uwielbiam wypoczywać w Bieszczadach i cieszyć się górską przyrodą i chociaż góry nie są wysokie, pięknych widoków nie brakuje. Pozdrawiam
 

samba_mamba

Nowicjusz
Dołączył
22 Marzec 2011
Posty
1 021
Punkty reakcji
17
Miasto
Oświęcim
Kazimierz na pewno. Tam się zaręczyłam. :D A ostatnio odkryłam jeszcze Wisłę, niesamowicie klimatyczne miasteczko w sercu gór. :)
 

Jacek Kolski

Nowicjusz
Dołączył
22 Lipiec 2016
Posty
3
Punkty reakcji
0
Polecam wakacje nad morzem. Osobiście byłem 3 razy w Darłowie i chętnie tam wrócę. Chociaż zahaczyłbym jeszcze o Mielno, bo jestem trochę typem imprezowicza, ale sieć Hotele Nadmorskie mnie przekonała do siebie i do sprawdzenia już tylko jeden hotel, w każdym super!
 

Augusta

Nowicjusz
Dołączył
11 Listopad 2016
Posty
33
Punkty reakcji
1
Uwielbiam góry, kiedyś każde wakacje tam spędzałam - Zawoja, Łopuszna, Szczawnica. Lubię też morze, chociaż nie kąpię się i nie leżę plackiem - wolę zwiedzać, spacerować. Zdecydowanie unikam dużych miejscowości, nie cierpię tłoku. W tym roku byłam tydzień w Karpaczu i tydzień w Kątach Rybackich, a zaraz po świętach wybieram się na tydzień do Władysławowa - jeszcze nigdy nie byłam nad morzem zimą.
 

SuperMamaPola

Nowicjusz
Dołączył
27 Marzec 2018
Posty
43
Punkty reakcji
0
Piękna okolica jest na Zamku w Janowie Podlaskim. Wybieramy się tam w maju i mam nadzieję, że już wszystko będzie pięknie kwitło! Uwielbiam wiosnę :)
 

Kingulaula

Nowicjusz
Dołączył
9 Luty 2018
Posty
28
Punkty reakcji
1
W Warszawie :D przed chwilą wypowiedziałam się na podobny temat, pisząc, że mieszkam od 4 lat w Warszawie, a dopiero niedawno wybrałam się do "kultowych" miejsc, których aż wstyd nie znać hehe Byłam między innymi w Muzeum Powstania, w Centrum Nauki Kopernik, Muzeum Historii Żydów, Muzeum Chopina, świeżo otwartym Muzeum Wódki przy M.Ratusz Arsenał i planuje jeszcze kolejną rundę, przede wszystkim chce zobaczyć Muzeum Sztuki Nowoczesnej :) Polecam każdemu, by zrobił sobie taki plan, spis miejsc, nie tylko w Warszawie :)
 

Krzys_M

Nowicjusz
Dołączył
1 Marzec 2018
Posty
16
Punkty reakcji
0
Ja byłem w Zamku w Janowie Podlaskim. Żona, dzieci i ja w szczególności - wszyscy jesteśmy wypoczęci i zregenerowani. Pobyt w SPA to obowiązek dla każdego, kto ma dość monotonnego dnia pracy. Polecam to miejsce z czystym sumieniem!
 

SuperMamaPola

Nowicjusz
Dołączył
27 Marzec 2018
Posty
43
Punkty reakcji
0
Jeśli nie znasz jeszcze Janowa Podlaskiego, to polecam odwiedzić ten uroczy zakątek. Zamek Biskupi robi wrażenie, a przy okazji można skorzystać z tamtejszego spa :)
 
Do góry