Gdzie spędzić urlop w Polsce

ryby.szczecin

Nowicjusz
Dołączył
15 Luty 2009
Posty
31
Punkty reakcji
0
Miasto
Szczecin
Witam. Gdzie najlepiej i najtaniej spędzić urlop w Polsce. Preferuje wypoczynek nad wodą. :papa:
 

Korba0811

Nowicjusz
Dołączył
1 Luty 2009
Posty
99
Punkty reakcji
0
Ja polecam Łebę nad naszym morzem ;)
Ja np. jestem tam co roku, już od 3 lat :D
Kurort wspaniały, świetne imprezy, znakomite plaże i ceny tez zadowalające :)
 

orbituj

Nowicjusz
Dołączył
9 Luty 2009
Posty
8
Punkty reakcji
0
Polecam całe Pojezierze Drawskie, najlepiej spływ Drawą (jak jest czas i umiesz pływać)
pozd
 

FL8

Black Dynamite!
Dołączył
4 Styczeń 2009
Posty
2 469
Punkty reakcji
8
Wiek
33
Ja polecam okolice Suwałk! Mazury są cudowne, ja spędzałem wakacje nad sławną Rospudą u jej ujścia i było świetnie; cisza spokój, parę km do sklepu itp...tam idze odpocząć! Polecam!

Nie wspomniając o sływach kajakowych, raj dla rybaków...
 

W.Redna

niegrzeczna dziewczynka
Dołączył
21 Listopad 2008
Posty
1 276
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Bydgoszcz
polecam Bory Tucholskie- sporo pięknych jezior :)
 

ryby.szczecin

Nowicjusz
Dołączył
15 Luty 2009
Posty
31
Punkty reakcji
0
Miasto
Szczecin
W Borach Tucholskich byłem. Naprawdę było fajnie , jeśli ktoś lubi bezpośredni kontakt z naturą. Także polecam
 

W.Redna

niegrzeczna dziewczynka
Dołączył
21 Listopad 2008
Posty
1 276
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Bydgoszcz
a można wiedzieć gdzie konkretnie byłeś??
ja stamtąd pochodzę :D
 

lasiczka_poznan

Nowicjusz
Dołączył
14 Luty 2009
Posty
404
Punkty reakcji
0
Witam. Gdzie najlepiej i najtaniej spędzić urlop w Polsce. Preferuje wypoczynek nad wodą. :papa:

hm. hm..

jak nad wodą, to może spływ kajakowy Brdą? ale to zabawa na kilka dni raptem, bory tucholskie ktos polecił - tez fajne.
ale, ale, ale.. wprawdzie nie nad wodą ale, baaaaaaardzo, baaaaardzo bardzo podobały mi się góry sowie, a w zasadzie sztolnie. są do zwiedzania zdaje się 3 sztolnie, a w okolicy masa starych zamków, zameczków, lasów itd itd, odpoczynek wprawdzie nie nad wodą, ale masa atrakcji. ;]
 

ryby.szczecin

Nowicjusz
Dołączył
15 Luty 2009
Posty
31
Punkty reakcji
0
Miasto
Szczecin
hm. hm..

jak nad wodą, to może spływ kajakowy Brdą? ale to zabawa na kilka dni raptem, bory tucholskie ktos polecił - tez fajne.
ale, ale, ale.. wprawdzie nie nad wodą ale, baaaaaaardzo, baaaaardzo bardzo podobały mi się góry sowie, a w zasadzie sztolnie. są do zwiedzania zdaje się 3 sztolnie, a w okolicy masa starych zamków, zameczków, lasów itd itd, odpoczynek wprawdzie nie nad wodą, ale masa atrakcji. ;]

Dzięki .Może czas zmienić przyzwyczajenia
 

marek70

Stały bywalec
Dołączył
28 Grudzień 2008
Posty
1 268
Punkty reakcji
155
Wiek
53
Miasto
Białystok
Polecam Gdynię-Orłowo jako miejsce zakwaterowania .Byłem tam 3 razy z żoną i dziećmi
ładna dzielnica a także wszędzie blisko np 40 minut plażą do Sopotu tanie tramwaje wodne na Hel
SKM-em szybko się dostaniesz w dowolny punkt Trójmiasta i okolic
A jest co zwiedzać.
Polecam spędzić dzień np w
-Sopot
-Hel
Gdynia skwer Kościuszki
-żoo w OLIwie i starówka w Gdańsku
-Malbork
-KL Sztutowo
-no i gdyńskie plaże albo gdańskie Stogi

W Twoich stronych to byłem raz w Międzyzdrojach i ogólnie zwiedziłem wyspę Wolin
Co byś polecił myślałem żeby odwiedzić Lukęcin

Byłbym wdzięczny też forumowiczom za podpowiedz fajnych miejsc nad Bałtykiem w którym jestem zakochany
Chcę się wybrać z dziećmi w wieku szkolnym i przedszkolnym
 

ryby.szczecin

Nowicjusz
Dołączył
15 Luty 2009
Posty
31
Punkty reakcji
0
Miasto
Szczecin
Polecam Gdynię-Orłowo jako miejsce zakwaterowania .Byłem tam 3 razy z żoną i dziećmi
ładna dzielnica a także wszędzie blisko np 40 minut plażą do Sopotu tanie tramwaje wodne na Hel
SKM-em szybko się dostaniesz w dowolny punkt Trójmiasta i okolic
A jest co zwiedzać.
Polecam spędzić dzień np w
-Sopot
-Hel
Gdynia skwer Kościuszki
-żoo w OLIwie i starówka w Gdańsku
-Malbork
-KL Sztutowo
-no i gdyńskie plaże albo gdańskie Stogi

W Twoich stronych to byłem raz w Międzyzdrojach i ogólnie zwiedziłem wyspę Wolin
Co byś polecił myślałem żeby odwiedzić Lukęcin

Byłbym wdzięczny też forumowiczom za podpowiedz fajnych miejsc nad Bałtykiem w którym jestem zakochany
Chcę się wybrać z dziećmi w wieku szkolnym i przedszkolnym
Witam.Łukęcin to mała spokojna miejscowość nad samym Morzem. Osobiście mi się podoba , nie jest tak tłocznie jak w Międzyzdrojach,spokojnie można odpocząć .Nie daleko od Dziwnowa, Dziwnówka czy Kamienia Pomorskiego , Gdzie co roku jest festiwal muzyki organowej. W Dziwnowie można wypłynąć w morze statkiem pirackim. Na całym tym wybrzeżu można świetnie wypocząć i się zabawić :eek:k:
 

olgus94

Nowicjusz
Dołączył
23 Czerwiec 2008
Posty
351
Punkty reakcji
0
Mi bardzo podobało się w Darłówku :)

Nie ma tam całego tego spędu turystów ;)

Jest jeden minus... Morze w tamtych okolicach nie jest zbytnio ciepłe (byłam w lipcu), więc na obrzeżach miasteczka jest Aqua Park xDD

Aha i zapomniałabym o corocznym zjeździe :D Nie wiem dokładnie jak on się nazywał, ale było dużo wojskowych pojazdów (czołgi, samochody, motory itp)^^ Były pokazy i wg super :D :D Gorąco polecam!!!
 

marek70

Stały bywalec
Dołączył
28 Grudzień 2008
Posty
1 268
Punkty reakcji
155
Wiek
53
Miasto
Białystok
jeśli chodzi o międzyzdroje to bardzo polecam zwiedzić okolice
odwiedziłem np i nie żałuję
-jezioro Turkusowe w Wapnicy zatopiona kopalnia kredy kolor wody turkusowy niezapomniane widoki
-wzgórze Zielonka w Lubinie najwyższy punkt widokowy widać deltę Swiny i okoliczne wyspy
- wyrzutnie rakiet v-3 i muzeum wzgórze z wyrzutniami strome iwysokie ale warto się wspiąć
-świnoujście zwiedzanie fortów przeprawa promowa na wyspę Uznam
-wyspa Karsibór
do tych wszystkich miejsc jest częste i tanie połączenie autobusowe z Międzyzdrojów
W Międzyzdrojach warto wspiąć się na Kawczą Górę najlepsze i niedrogie obiady są U Marii
najlepsze prosto z morza rybki są w Złotej Wydmie
aha warto odwiedzić miasteczko Wolin na wyspie Wolin
jest tam autentyczna osada starosłowiańska żyje tam kilka rodzin jak w średniowieczu
można wykonać ciekawe fotki
Piszcie proszę jak możecie więcej ciekawostek o miejscach wam już znanych
 

ryby.szczecin

Nowicjusz
Dołączył
15 Luty 2009
Posty
31
Punkty reakcji
0
Miasto
Szczecin
jeśli chodzi o międzyzdroje to bardzo polecam zwiedzić okolice
odwiedziłem np i nie żałuję
-jezioro Turkusowe w Wapnicy zatopiona kopalnia kredy kolor wody turkusowy niezapomniane widoki
-wzgórze Zielonka w Lubinie najwyższy punkt widokowy widać deltę Swiny i okoliczne wyspy
- wyrzutnie rakiet v-3 i muzeum wzgórze z wyrzutniami strome iwysokie ale warto się wspiąć
-świnoujście zwiedzanie fortów przeprawa promowa na wyspę Uznam
-wyspa Karsibór
do tych wszystkich miejsc jest częste i tanie połączenie autobusowe z Międzyzdrojów
W Międzyzdrojach warto wspiąć się na Kawczą Górę najlepsze i niedrogie obiady są U Marii
najlepsze prosto z morza rybki są w Złotej Wydmie
aha warto odwiedzić miasteczko Wolin na wyspie Wolin
jest tam autentyczna osada starosłowiańska żyje tam kilka rodzin jak w średniowieczu
można wykonać ciekawe fotki
Piszcie proszę jak możecie więcej ciekawostek o miejscach wam już znanych
Zgadzam się z tobą Międzyzdroje są fajne. Ale ja osobiście wole miejscowości mniej tłoczne w sezonie :papa:
 
Do góry