Gdzie spędzić urlop w Polsce

sandal_wood

Nowicjusz
Dołączył
10 Luty 2013
Posty
34
Punkty reakcji
0
nad morzem! ja w tym roku wybieram się do Chłapowa ze znajomymi, mamy zamiar wypożyczyć przyczepę na polu namiotowym Lazurowe i spędzić na leniuchowaniu całe 2 tygodnie! oczywiście oprócz leżenia na plaży chcemy trochę pozwiedzać i poimprezować :D
 

sayto

Nowicjusz
Dołączył
20 Luty 2011
Posty
70
Punkty reakcji
6
Wiek
50
Miasto
Warszawa
W Polsce jest wystarczająco dużo różnorodnych atrakcji żeby nie latać po zagranicach. Jest morze, są góry, są Mazury, sporo ciekawych ośrodków kulturalnych. Sporo miejsc już w naszym kraju zwiedziłem, ale z każdym kolejnym rokiem jestem w stanie znaleźć coś czego nie widziałem wcześniej. Jak to mówią cudze chwalicie swego nie znacie :)
 

Quchikim

Nowicjusz
Dołączył
3 Czerwiec 2014
Posty
18
Punkty reakcji
0
Najlepiej w górach !!! obojętnie gdzie niepojedziesz , góry są piękne w Naszym kraju:)
 

Lucysia11

Nowicjusz
Dołączył
8 Czerwiec 2014
Posty
1
Punkty reakcji
0
Byliśmy na Lazurowym w sierpniu 2012 i 2013r. Było super, przepiękna lokalizacja, wspaniały otaczający park, bliziutko morze. Plaże piękne, szerokie, dlatego można było super odpocząć. W lipcu tego roku jedziemy ponownie. Właściciele przemili i obsługa również. Polecamy wszystkim,którzy chcą cudownie spędzić wakacje.
 

princess_r

Nowicjusz
Dołączył
7 Maj 2014
Posty
65
Punkty reakcji
1
Miasto
Wrocław
To zależy co kto lubi - morze, jezioro, rzekę? Ja zawsze będę gorąco polecać swoje ukochane Mazury (np. Giżycko czy Kętrzyn) gdzie wśród zieleni, jezior (a nawet komarów) wypoczywa mi się najlepiej. W tym roku chyba skuszę się jednak na większy wypad - zna ktoś może fajny przewodnik turystyczny po Polsce?
 

polinea

Nowicjusz
Dołączył
26 Maj 2009
Posty
474
Punkty reakcji
2
Wiek
37
Za wycieczkami autokarowymi nie przepadam, bo nigdy nie udaje mi się zwiedzić tego, na czym najbardziej mi zależy i na dane miejsca poświęcic tyle czasu ile bym chciała. Jednak wolę sama odkrywać miejsca, które mnie zaciekawią. Moim zdaniem Podlasie ma wiele miejsc wartych uwagi. Moim faworytem jest szlak tatarski, gdzie można zwiedzać takie cuda: http://zdjecia-polski.pl/miejsce/tatarska-jurta-288 Kryszyniany są całkowicie nie z tego świata. Magia na Ziemi po prostu. Trzeba koniecznie chociaż raz odwiedzić to miejsce.
 

ToLa01

Nowicjusz
Dołączył
6 Sierpień 2014
Posty
82
Punkty reakcji
2
Ja również nie przepadam za wycieczkami autokarowymi. Zawsze wolałam wybrać opcję podróży ze znajomymi, a teraz z rodzinką. Jest tyle świetnych miejsc w Polsce, że nie sposób tego zwiedzić, a co chwilę dowiaduję się o nowych, ciekawszych. Niedawno odkryłam Zatorland, park rozrywki z parkami tematycznymi, np. owadów. Koniecznie wygooglujcie sobie zdjęcia, bo ciekawie to wygląda. A może ktoś z Was był?
 

KotPad

Nowicjusz
Dołączył
20 Sierpień 2013
Posty
54
Punkty reakcji
0
Ja tylko słyszałam. Ale tylko pozytywy:) Tez nie lubię autokarów i ogólnie publicznej komunikacji....dlatego często korzystam z Panka, samochodem wygodniej:)
 

jolka100

Nowicjusz
Dołączył
17 Czerwiec 2014
Posty
26
Punkty reakcji
0
Jezioro Ślesińskie <3 Idealne miesjce na wczasy rodzinne. Nocowaliśmy w ośrodku verano. Byłam tam w tym roku całą rodzinką i było super. Woda, piękna okolica, wycieczki rowerowe ehh szkoda że lato już się kończy...
 

Dolnoslazak

Nowicjusz
Dołączył
28 Sierpień 2014
Posty
12
Punkty reakcji
0
Urlop tylko w górach, mnie osobiście urzekły Karkonosze, Góry Izerskie i Góry Stołowe. :)
 

adamma

Nowicjusz
Dołączył
29 Sierpień 2014
Posty
1
Punkty reakcji
0
ryby.szczecin napisał:
Witam. Gdzie najlepiej i najtaniej spędzić urlop w Polsce. Preferuje wypoczynek nad wodą. :papa:
Jest wiele ciekawych miejsc w Polsce. Możesz skorzystać z otonoc
. Polecam bardzo fajna stronka.
 

Yo_lanta

Nowicjusz
Dołączył
22 Maj 2014
Posty
198
Punkty reakcji
6
Wiek
35
Miasto
Świnoujście
Osobiście poleciłabym moją miejscowość czyli Świnoujście ale co roku jest tyle turystów że nie przyjemnie jest gdziekolwiek wyjść a znalezienie miejsca na plaży graniczy z cudem :) więc w następnym roku wyjeżdżam gdzieś w góry
 

kasiaamol

Nowicjusz
Dołączył
21 Czerwiec 2014
Posty
111
Punkty reakcji
0
Wybrałabym chyba góry:) Nasze piękne Polskie góry. Wypoczynek aktywny to jest to. Aczkolwiek i nad morzem mozna aktywnie wypoczywać.
 

mipel

Nowicjusz
Dołączył
9 Marzec 2012
Posty
4
Punkty reakcji
0
w Polsce nad morzem - od niedawna można dolecieć np. do Gdańska RyanAirem (skyfly.pl/ryanair) szybko i za grosze.
 

Marzeniec

Nowicjusz
Dołączył
8 Wrzesień 2014
Posty
1
Punkty reakcji
0
My w tym roku byliśmy na Mazurach w Piaskach. Hotel Mazurski Raj, fajnie, nad samym jeziorem i niedrogo.
Bardzo duży i ładny teren i dobre jedzenie.
 

Kamil1908

Nowicjusz
Dołączył
15 Sierpień 2012
Posty
37
Punkty reakcji
0
Ja ponownie udam sie do Zakopanego, raz że w górach lepiej czuję się jak nad morzem, mimo wszystko, choć jeszcze z 4 lata temu byłem zagorzałym zwolennikiem podziału lato - morze, zima -góry. I nie abym uwielbiał kilometrowe spacery, bo te można i robić brzegiem morza, ale będąc w górach znalazłem ofertę dotyczącą aktywnego spędzania czasu na quadach... Adrenalina i przygoda, to jest to co mnie wzięło. W każdym razie o sprzęt i instruktarz nie muszę się martwić, bo jak się okazało na szkolaquadow.pl nie było z tym problemów. Jak będzie tak jak ostatnio, to wypocznę że tak napiszę "całym sobą"
 

dziadek70

Nowicjusz
Dołączył
10 Lipiec 2015
Posty
23
Punkty reakcji
7
Zalezy od wieku. Odkąd jestem kurierem, jeżdżę po całej Polsce. Najbardziej podobają mi się Bieszczady, a z takich ośrodków wypoczynkowych Iwonicz Zdrój albo Rymanów Zdrój. Kiedyś byłem tam parę razy zawieźć paczki z feeby i zakochałem się w tamtejszej atmosferze. Cisza, spokój, Solina, przyjaźni ludzie... Od tamtej poiry jeżdżę co roku na tydzien lub dwa, obowiazkowo bez dzieciaków - one by się trochę nudziły, ale dorosłym jak najbardziej polecam. Można jechać też so Sanoka, do zamku i muzeum Beksińskiego albo Skansenu :)
 
K

Kamil Brz

Guest
Odwiedziłem bardzo wiele krajów bo lubię podrózowac i powiem Wam,że Polska na tle innych jest bardzo tanim krajem .Za granicą jest bardzo drogo oraz trzeba się szykować z powżnymi wydatkami. A w Polsce jest bardzo wiele ciekawych oraz niedrogich miejsc, w których można bardzo wygodnie spędzić czas. Jak na przykład Bieszczady. Wypoczywałem tam w kwietniu tego roku. Jest spokojnie, przyjemnie oraz można spróbować kuchni łemkowskiej.
 

Blanka_80

Nowicjusz
Dołączył
8 Październik 2015
Posty
79
Punkty reakcji
1
Ja najbardziej polecam Mazury które są po prostu piękne :). Natomiast na drugim miejscu u mnie są góry a to za sprawą mojego chłopaka który je uwielbia i trochę przy okazji przeszło to na mnie ;) - w przyszłym roku będą Pieniny.
 
Do góry