Gdzie spędzić urlop w Polsce

Werka600

Nowicjusz
Dołączył
2 Luty 2011
Posty
157
Punkty reakcji
2
Hmm urlop... zależy na czym danej osobie najbardziej zależy. Bo jeśli ma to być aktywny wypoczynek to pewnie najlepiej w górach albo nad morzem czy na mazurach - uprawiając sporty wodne. Natomiast jeśli wypoczynek ma być relaksacyjny i raczej ma nas wyciszyć to może jakiś wyjazd do urokliwego miejsca z pieknymi krajobrazami i z możliwością skorzystania z zabiegów czy masaży na przykład w spa ;) W Głęboczku Wielkim na pewno się spodoba :)
 

Jolcia05

Nowicjusz
Dołączył
7 Październik 2010
Posty
223
Punkty reakcji
2
A ja bardzo lubię odwiedzać Kraków. Jest tam tyle ciekawych miejsc do zwiedzenia. Poza tym to miasto zawsze tętni życiem i nie można się tam nudzić. Poza tym jest tam bardzo dużo zacisznych kawiarenek jak również dobrych restauracji jak chociażby Le Scandale na krakowskim Kazimierzu, gdzie posmakować można międzynarodowej kuchni. ponadto wokół Krakowa jest wiele mniejszych miejscowości godnych uwagi.
 

martkaa333

Nowicjusz
Dołączył
1 Luty 2011
Posty
45
Punkty reakcji
0
O, Kraków to też fajna sprawa :) Wiem coś o tym :) Przy okazji można odwiedzić piękne miejscowości w okolicach -> Wieliczka (i Kopalnia Soli) czy Niepołomice (i zamek). A jeśli nie na południu Polski to oczywiście morze (jak dla mnie nie ważne czy w Polsce czy za granicą - liczy się po prostu plaża i morze).
 

plasticnic

Nowicjusz
Dołączył
4 Luty 2011
Posty
129
Punkty reakcji
0
Werka600 - zgodzę się z tym, że jak na urlop dobra koncepcją jest skorzystanie z oferty jakiegoś spa. Głęboczek to na pewno fajne miejsce - głównie ze względu na te przepiękne krajobrazy :) Znajomi byli - i twierdzą, że zapiera dech ;) Ponadto, podczas urlopu chcemy przecież wypocząć tak więc w spa się to na pewno uda.
 

Werka600

Nowicjusz
Dołączył
2 Luty 2011
Posty
157
Punkty reakcji
2
plasticnic - no pewnie, że to dobry pomysł ;) Ale chciałabym też nawiązać do wypowiedzi martkaa333 - bo Kraków i Wieliczka to też super miejsca na wypoczynek - pewnie głównie weekendowy ale w okolicy jest też dużo innych pięknych miejsc także na cały tydzień atrakcji równiez nie zabraknie - zwłaszcza, że w samym tylko Krakowie jest ich tak wiele.
 

andzias76

Nowicjusz
Dołączył
3 Wrzesień 2010
Posty
13
Punkty reakcji
0
Ja już od jakiegoś czasu jeżdżę do Lądka - Zdrój do ośrodka Geovita. Uwielbiam spacery w otoczeniu gór, a dodatkowo hotel marzenie, oprócz zróżnicowanego jedzenia (co jest dla mnie bardzo ważne) i do tego smacznego, jest Spa :) Aktywny wypoczynek połączony z relaksem :)
 
M

margarita_3

Guest
Polska wieś też ma w sobie dużo uroku ;) Kojarzy się z dzieciństwem, zabawami, zapachami etc. Może więc wybrać się do jakiegoś ośrodka agroturystycznego? Chyba jeszcze nie pisaliście na ten temat więc może czas zacząć? Osobiście nie znam jednak takich miejsc ale może ktoś z Was był już w jakimś fajnym i wartym zobaczenia miejscu.
 

katarrrina

Nowicjusz
Dołączył
6 Kwiecień 2011
Posty
35
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Miasto
Warszawa
Polska wieś też ma w sobie dużo uroku ;) Kojarzy się z dzieciństwem, zabawami, zapachami etc. Może więc wybrać się do jakiegoś ośrodka agroturystycznego? Chyba jeszcze nie pisaliście na ten temat więc może czas zacząć? Osobiście nie znam jednak takich miejsc ale może ktoś z Was był już w jakimś fajnym i wartym zobaczenia miejscu.

Wilga jest ok. jest tam ośrdoek (laswoda się nazywa?) wśród lasu, basen, siłownia, kosmetyczka, tenis, masaze itd. wszytsko wsród lasu. sa miłe kanjpy, jeziora, kąpieliska. obok Wisła zaraz. bardzo lubie wypadać tam na rower:)
 

natalia1986

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2011
Posty
222
Punkty reakcji
1
ja chyba wyjadę jednak za granicę. Najlepiej wypoczywam nad morzem. Bałtyk jest piękny, ale ani pogody nie ma pewnej, ani jednak ceny nie są najlepsze. Ja wybieram się do Grecji. Wybrałam sobie na allinclusive.com.pl już jakąś ofertę, ale pewnie zamowię dopiero jak dostane urlop.
 
R

Redyk

Guest
Wypoczynek nad morzem to dobra opcja dla wszystkich,którzy lubię "leniwe wakacje". Natomiast są też zwolennicy aktywnej,górskiej turystyki i ja także do nich należe. Tatry to mój żywioł:)


Pozdrawiam ...
 

nabierzkolorow

Nowicjusz
Dołączył
27 Marzec 2011
Posty
29
Punkty reakcji
0
wczesniej ouestlaboom pisal o Kaszubach i Wdzydzach Kiszewskich. Faktycznie, jest jak na tych zdjeciach, a nawet lepiej. Miejsca piekne, inne, czesto z dala od cywilizacji. Piekna przyroda i ciekawa historia tego regionu gdzies w tle. Moim zdaniem warto sie wybrac.
 

edyta2

Nowicjusz
Dołączył
17 Maj 2011
Posty
3
Punkty reakcji
0
ja polecam odpoczynek w Żywcu, jest to bardzo fajne miejsce, dużo tutaj atrakcji, spa, fitness, basen, ja wypoczywam w moim ulubionym hotelu w centrum miasta, polecam wam pobyt w Hotelu Roma jet tutaj również sympatycznie i miło, kuchnia i recepcja są dostępne przez całą dobę co jest dla mnie ważne, ja polecam pokój z wieżyczka ma wspaniały widok na miasto
 

polinea

Nowicjusz
Dołączył
26 Maj 2009
Posty
474
Punkty reakcji
2
Wiek
37
Ja chyba w tym roku wybiorę się na Mazury, ale to dopiero w sierpniu. Chociaż już teraz powoli szukam noclegu. Na ideatur.pl znalazłam ostatnio ciekawie wyglądający domek, który na pewno byłby idealny do odpoczynku. Szczególnie biorąc pod uwagę tak urokliwą okolicę.
 

malgorzattttaa

Nowicjusz
Dołączył
18 Czerwiec 2010
Posty
14
Punkty reakcji
0
Ja jadę w środę wieczorem w góry:) Już od dłuższego czasu się zbierałam i w końcu się udało. Trochę wysiłku na szlakach nie zaszkodzi;)Wynajęłam sobie cichy i spokojny ośrodek Geovity w Złockiem i mam zamiar naprawdę nieźle odpocząć od pracy i codzienności. Pogoda zapowiada się naprawdę super więc jestem pełna optymizmu:))))))))
 

krystynkaQ

Nowicjusz
Dołączył
4 Marzec 2011
Posty
24
Punkty reakcji
0
Ja uwielbiam suwalszczyznę i wigierski park narodowy. Poleciłam moim znajomym ten kierunek, w tym roku jadą tam na taką oto krótką wycieczkę z Darrtell
http://www.darrtell.pl/wycieczki-dla-grup-zorganizowanych/166-ciekawostkisuwalszczyzny
 
H

halek77

Guest
Polecę Mazury. To miejsce w ktorym kazdy moze sie zakochac. poza tym nominowane do 7 cudów swiata, razem z amazonka czy wielkim kanionem, czyli o czyms to swiadczy. Ja już wrocilam z wczasow w Wilkasach. Miasteczko typowo turystyczne, niewielkie. nie spotkamy tu gwaru i halasu. wieksze miasto jest ok 10km dalej-giżycko. rejon fantastyczny. woda i plaza czyste. mnostwo wodnych atrakcji. Wilkasy mają tez ten urok, ze sa tu tanie noclegi.
 

niedozwolony_nick

Nowicjusz
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
102
Punkty reakcji
0
i znów w poszukiwaniu opinii o fajnych miejscach w Polsce natykam się na opinie o Głęboczku. Chyba faktycznie tam się wybierzemy z moim męzczyznom, coraz więcej czytam o tym miejscu i na coraz więcej opinii pozytywnych się napotykam. Widziałam na ich stronie galerię z tego miejsca - wygląda niesamowicie. Ja jestem wielką wielbicielką Włoch a w tym roku niestety nie mozemy tam pojechac wiec ta winoterapia moze odrobine zrekompensuje mi klimat wloskich winnic :D
 

niedozwolony_nick

Nowicjusz
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
102
Punkty reakcji
0
Witam. Gdzie najlepiej i najtaniej spędzić urlop w Polsce. Preferuje wypoczynek nad wodą. :papa:
Wszystko zalezy od tego jak masz ochotę spędzać urlop - czy aktywnie, czy chcesz nad ta wodą pływac kajakami, surfować czy błogie lenistwo. Tak, czy owak radziłabym wejść na stronke Nextur.pl i przejrzeć różne podpowiedzi ich po różnych trasach w Polsce nawet mało odwiedzanych przez turystów, możesz sobie tam też zaplanować całą wycieczkę od podstaw albo skorzystać z gotowej propozycji.
 

Wersacz

Nowicjusz
Dołączył
18 Czerwiec 2012
Posty
13
Punkty reakcji
0
Małopolskie: Kraków, Zakopane, Zalew Rożnowski. Polskie morze jest super, polecam Jantar. Przychodzą mi do głowy Góry Sowie (to przez temat tajemnice lll Rzeszy;)), ale to już Dolnośląskie.
Dla ludzi lubiących nature polecam odpoczynek w Gospodarstwie Rybackim "Toporów" , to w Świętokrzyskim. Super sprawa dla ludzi preferujących odpoczynek w spokoju i ciszy. Woda, lasy do okoła. Można połowić, popływać, zbierać grzyby.
Wedłóg mnie najważniejsze jest i tak towarzystwo:).
 

rafii009

Nowicjusz
Dołączył
26 Listopad 2008
Posty
152
Punkty reakcji
1
Ja z żoną, w ostatni tydzień lipca wybieramy się nad Zegrze, blisko Warszawy, ale za to zupełnie inny klimat, środowisko, natura na wyciągnięcie ręki :) Jedziemy z dzieciakami i zamierzamy nocować w Windsorze- żona będzie korzytsac z uroków spa, a ja z chłopakami z żaglówek :)
 
Do góry