Gdzie spędzić urlop w Polsce

marek70

Stały bywalec
Dołączył
28 Grudzień 2008
Posty
1 268
Punkty reakcji
155
Wiek
53
Miasto
Białystok
Zgadzam się z tobą Międzyzdroje są fajne. Ale ja osobiście wole miejscowości mniej tłoczne w sezonie :papa:

Tak w spokojnych kurortach łatwiej o dobry wypoczynek kto pragnie rozrywek to itak sobie znajdzie
Ja jak gdzieś jestem to obowiązkowo zwiedzam ciekawe okolice
Może byłbyś uprzejmy dać garść ciekawostek i rad praktycznych z miejsc ci znanych
Ja kiedyś lata 93 95 często bywałem w Augustowie z dziewczyną obecnie żoną
Jeżdziło się pod namiot było ok ani tłoczno ani pusto
ostatnio jeżdził tam kumpel z rodzinką.Wrócił zadowolony dopisała mu pogoda jak nad morze
Ale opowiadał że tłok niemiłosierny trudno o metr wolnej plaży i jeszcze narzekał na osy normalnie właziły pod ubranie
A ceny są droższe jak nad morzem ale odbywa się mnóstwo imprez
 

camelionn

Nowicjusz
Dołączył
8 Marzec 2009
Posty
28
Punkty reakcji
0
Miasto
Białystok
Ja polecam Czechy i Słowację. Niedaleko, ceny przystępne a baza o wiele lepsza niż w Polsce.
 
I

impresja_switu

Guest
Może Mazury? Na mnie największe i niezmienne wrażenie robią Ruciane Nida, Mikołajki oraz port Wierzba. O ile dobrze pamietam, w jego pobliżu znajduje się miasteczko... Jeżeli jednak urlop niekoniecznie musi byc spędzony nad jeziorem, polecam Kraków. Znam w nim przytulny hotel, Aston. Znajdje się przy Starym Rynku, więc wiele atracji kraowskich będzie tuż pod nosem. Zreszta słyszałam o takim miejscu, jak Zakrzówek. nie ma pojęcia, gdzie on konkretnie leży, ale był tam mój kolega i mówił, że jest niesamowitym, zielonym miejscem, wyjątkowo wpisującym się w atmosferę Krakowa:)
 

Carmen

Nawiedzona narzeczona
Dołączył
19 Wrzesień 2005
Posty
2 901
Punkty reakcji
4
Wiek
42
Miasto
Gdańsk
camelion jakbyś nie zauważył temat jest o Polsce
 

camelionn

Nowicjusz
Dołączył
8 Marzec 2009
Posty
28
Punkty reakcji
0
Miasto
Białystok
Wiem, wybaczcie. Napomknąłem o tym tylko dlatego, że jest to blisko Polski a warunki lepsze. Gdy już nie ma granic to można nie zauważyć, że to nie Polska hehe
 

rioter

Nowicjusz
Dołączył
1 Lipiec 2008
Posty
19
Punkty reakcji
0
Miasto
Łódź
Wiem, wybaczcie. Napomknąłem o tym tylko dlatego, że jest to blisko Polski a warunki lepsze. Gdy już nie ma granic to można nie zauważyć, że to nie Polska hehe

Faktycznie bez granic, dlatego sam bym polecił Czechy lub Słowację,
ale jak ma być w Polsce to polecam nasze piękne góry - wszystko jedno jakie,
bo każde z nich mają swój urok, a jakiś piękne jezioro zawsze się znajdzie.

Ps. Ja teraz na dłuższy weekend wybieram się do Piwnicznej Zdrój (http://weekends.pl/wypady_z_id.aspx?id=60),
ale polecam również inne miejsca - zachęcam do wybrania z listy wyjazdów: http://weekends.pl/Lista_wypadow.aspx
 

katarinka87

Nowicjusz
Dołączył
3 Marzec 2009
Posty
103
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Mazury, Bory Tucholskie, Bieszczady, a dla aktywnych Ostrów Wielkopolski, gdzie organizowane są skoki ze spadochronem:)
 

adasko_86

Nowicjusz
Dołączył
24 Czerwiec 2009
Posty
17
Punkty reakcji
0
Jeśli jesteś ze Szczecina to zapraszam na południe nad jezioro Sławskie. Bardzo urokliwe i niedrogie
 

jonsi

Nowicjusz
Dołączył
23 Lipiec 2009
Posty
48
Punkty reakcji
0
Bieszczady są bardzo ładne i jeszcze nieodkryte i Solina i Polańczyk w pobliżu. Poza tym to jeszcze Kazimierz Dolny, można tam pokręcić się po pobliskich bezdrożach i ogólnie na pare dni można tam sobie odpocząć jeśli tłumów nie ma.
 

lizzie1

Nowicjusz
Dołączył
17 Sierpień 2009
Posty
1
Punkty reakcji
0
Polecam Uzdrowisko Rabka-Zdrój :) byłam z rodziną
naprawdę ciekawy pobyt: zabiegi, okolica, atrakcje, góry, woda tez jest :)
 

Pablo.s

Nowicjusz
Dołączył
19 Lipiec 2009
Posty
141
Punkty reakcji
1
Ja polecam Bieszczady również, ale bardziej okolice Cisnej, Wetliny. Bardzo przyjemnie można spędzić wolne dni, aura sprzyja wypoczynkowi :)
 
A

ania.s

Guest
A ja polecam agroturystyke na Kaszubach u Panstwa Jaszewskich. Naprawde warto:
# Centrum Wdzydzkiego Parku Krajobrazowego -> Spokojna okolica, czyste powietrze, przepiękne krajobrazy
# Jezioro Jelenie (północna odnoga Kaszubskiego Morza) , plaża i kąpielisko -> 250 m,
# Wypożyczalnia sprzętu wodnego (kajaki, rowery wodne, windsurfing, żaglówki) -> 300 m,
# Jazda konna -> na miejscu ,
# Las (liczne oznaczone ścieżki piesze i rowerowe) -> 100 m
 

marek70

Stały bywalec
Dołączył
28 Grudzień 2008
Posty
1 268
Punkty reakcji
155
Wiek
53
Miasto
Białystok
W wakacje wybrałem się też do Dziwnowa Było ok nie tak tłoczno jak w pobliskich międzyzdrojach.
Byłem 6 dni w tym 3 słoneczne .Woda czysta i ciepła.Spokojny kurorcik.
Polecam wyjazd samochodem .W razie niepogody można wyskoczyć do Swinoujścia Wolina czy nawet Kołobrzegu
 
A

ann han

Guest
Bardzo miło i przyjemnie można spędzić czas w primaveraspa w Jastrzębiej Górze:) Będziesz mogła spędzić czas relaksując się podczas masażu, albo poddać się zabiegom upiększającym:) Poza tym miejsce hotelu to jedynie 100 m od morza:) A to jest chyba dla ciebie bardzo ważne, bo preferujesz wypoczynek nad wodą:) Polecam teki sposób na spędzenie wolnego czasu:) Na pewno wypoczniesz:)
 

MarcinAnia

Nowicjusz
Dołączył
10 Luty 2011
Posty
2
Punkty reakcji
0
Ja ze swojej strony mogę polecić Pensojnat Solis w Sarbinowie- miejsce dla tych którzy chcą odpocząć nad morzem a nie cisnąć się na plaży jak sardynki w puszce ;] do plaży jest 15 minut drogi, bardzo dobre jedzenie w restauracji, pokoje o wysokim standardzie i tanio :)
byliśmy tam w zeszłym roku, w tym też się wybieramy ale do domków drewnianych - z racji małego dziecka potrzebujemy spokoju i dużo miejsca - na miejscu jest basen plac zabaw i zakaz wprowadzania zwierząt - dzieci mogą się bawić spokojnie. Mam nadzieję że komuś ta informacja się przyda :)
pozdrawiam!
 

Bezuhen

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2011
Posty
6
Punkty reakcji
0
Obraz przemawia mocniej niż tysiąc słów. Niech tych kilkanaście zdjęć posłuży za inspirację w wyborze.
Polska to wspaniały kraj do podróżowania, tak i poprzez swoją różnorodność jak i swobodę poruszania.

http://pprzewodnik.blogspot.com/2011/02/niech-plusy-przysonia-minusy.html#more

A może wybrać się na Podlasie? To rejon gdzie nie można się nudzić, a w dzisiejszych komercyjnych czasach trochę swojski i trochę egzotyczny.

http://pprzewodnik.blogspot.com/2011/02/hity-turystyczne-czy-wasne-odkrycia.html#more

Pozdrowienia
 
Do góry