gdzie się wybrać z przyjaciółką?

Krystyna Niecko

Nowicjusz
Dołączył
6 Październik 2016
Posty
16
Punkty reakcji
0
Hej, moja przyjaciółka przyjeżdża do mnie w przyszły weekend. Nie widziałyśmy się już prawie rok, bo była za granicą na jakimś ostrym kontrakcie i chciałabym ją jakoś miło ugościć. Ale nie mam pomysłu jak. Może jakieś podpowiedzi? Na pewno odpadają widowiska siedzące typu kino teatr albo opera. Obie uważamy to za nudę. Z kolei rekreacja typu ścianki itp odpadają bo ja mam fobie wszelkie jak lęk wysokości. To wszystko mi zawęża poszukiwania i wkurza strasznie, bo muszę marnować czas na myślenie o tym a i tak nic mi do łepetynki nie wpada :/
 

Sandra Jaowiec

Nowicjusz
Dołączył
16 Październik 2016
Posty
19
Punkty reakcji
0
Ooo jacuzzi albo spa - jakieś peelingi manikiury. Skoro była na kontrakcie rok czasu to taki dzień tylko dla niej na pewno sprawi że będzie MEGA zadowolona. A najlepiej to masaż. Ja bym chyba obecnie zabiła za masaż :D:D:D to świetny pomysł!
 

suszimaster

Nowicjusz
Dołączył
14 Lipiec 2016
Posty
61
Punkty reakcji
1
nawet podzielam entuzjazm tylko jakoś u mnie z zaufaniem do tych kaszpirowskich u mnie ciężko. byłem u gościa który zatrudnił u siebie typa - oszusta bez kwalifikacji. sprawa wyszła na jaw przypadkiem i kto wie ilu takich się pałęta. a masaż dobra sprawa bo lecznicza przecież.
 

Sandra Jaowiec

Nowicjusz
Dołączył
16 Październik 2016
Posty
19
Punkty reakcji
0
Ale przecież takie sytuacje to raz na milion :p życie w strachu nie pomaga! Zresztą, są te certyfikaty itd, wszytsko sobie można posprawdzać. Tam gdzie ja chodzę, to już w ogóle cała kadra jest pewna na 100 procent, na czele z dziewczynami z Filipin które robią obłędny masaż <3
 

Krystyna Niecko

Nowicjusz
Dołączył
6 Październik 2016
Posty
16
Punkty reakcji
0
One robią jakiś specjalny rodzaj masażu? Bo jak ten taki mocno bolesny albo z kamieniami to się nie zdecyduję, ale jeśli nie będzie boleć to....chyba poproszę o namiary :)
 

Sandra Jaowiec

Nowicjusz
Dołączył
16 Październik 2016
Posty
19
Punkty reakcji
0
Są różne odmiany każdego masażu :p tam jak zajdziesz to zresztą nie musisz mówić co chcesz tylko jak chcesz i po kilku pytaniach na pewno Ci doradzą jaki będzie dla CIebie najlepszy. Na pewno nie ma czego się bać, bo to ma relaksować a nie stresować i przecież pracownicy wszystkich salonów masażu świata o tym wiedza :D
 

Sandra Jaowiec

Nowicjusz
Dołączył
16 Październik 2016
Posty
19
Punkty reakcji
0
To jest Paradizzo na Poznańskiej 3/13 :) na pewno Ci się spodoba, nie pożałujesz! Ja w sumie też długo nosiłam się z zamiarem, bo i kwestie finansowe u mnie wchodziły w grę ale...nie żałuję wcale :)
 

mareeek

Nowicjusz
Dołączył
12 Grudzień 2016
Posty
6
Punkty reakcji
1
teraz to polecam lodowisko na narodowym, trzeba też sprawdzać na fb co sie dzieje w stolicy, każdego dnia coś sie dzieje, wystawy itp.
 

FearsomeGirl

Nowicjusz
Dołączył
2 Marzec 2017
Posty
2
Punkty reakcji
0
czy Ty albo przyjaciółka macie dzieci? Bo z brzdącami warto wybrać się na cały dzień do jakiegoś parku rozrywki, maluchy się wyszaleją, a Wy się wygadacie, od maja jak ruszy polecam mój ulubiony park czyli park z iluzjami :)
 

SimbaMustafa

Nowicjusz
Dołączył
27 Grudzień 2015
Posty
25
Punkty reakcji
0
To zalezy co chcesz konkretnie robić .czy napic sie kawy czy wgl zamówić ciasto i np umówić sie w domu ;) Jesli chodzi o ciasta to bardzo polecam cukiernię Sweet Home na Piłsudskiego . Mają pyszne serniki. Śmiałabym powiedziec ,ze chyba nawet najlepsze w całej wa-wie ;)
 

Renkao

Nowicjusz
Dołączył
26 Wrzesień 2017
Posty
13
Punkty reakcji
0
b. fajne miejsce to bar&restauracja Bubbles w Warszawie. Tam to tylko w najlepszym towarzystwie :p :)
 

SuperMamaPola

Nowicjusz
Dołączył
27 Marzec 2018
Posty
43
Punkty reakcji
0
Może weekend w SPA? My często jeździmy na zamek do Janowa Podlaskiego. A że jestem łasuchem, to lubię sobie smacznie zjeść, a ich jedzenie bardzo mi smakuje :)
 
Do góry