Gdzie się opłaca telefon na kartę?

Agrestowiec

Nowicjusz
Dołączył
10 Wrzesień 2015
Posty
6
Punkty reakcji
0
Ha no właśnie gdzieś ostatnio przeczytałem o tym operatorze Vikings, a wcześniej nawet o nim nie słyszałem. No i podbijam pytanie o zasięg.
 

dexterrr

Nowicjusz
Dołączył
20 Kwiecień 2011
Posty
155
Punkty reakcji
0
w necie pisza widze ze dobry zasieg jak wszedzie w sumie, nadajnikow jednak coraz wiecej, opinie tez widze ze nie najgorsze, ktos jeszcze cos wie?
 
N

natulka123

Guest
Virgin Mobile, za 19zł jest 2GB neta , darmowe do play i virgin oraz 100 min do reszty, nielimitowane sms

Za 29 zł lepsza opcja, bo wszystko free plus 5GB neta

Dokładnie info tutaj , bo nie wiem czy z cyferkami się nie pomyliłam ;) https://virginmobile.pl/oferta

Bez umów, to jest po prostu pakiet który się uruchamia kodem. No i ważność konta przedłuża się o rok po każdym doładowaniu. W innych sieciach tego nie widziałam

Szukałam też w playu, bo dużo osób z rodziny ma, ale niestety przegrywa jeśli chodzi o pakiet danych. Za drogo wychodzi
 

kolo.ratunkowe

Nowicjusz
Dołączył
19 Styczeń 2013
Posty
86
Punkty reakcji
0
dexterrr napisał:
a jak z zasiegiem u nich swinkers?? ja ostatnio na to patrze bo np nad morzem mialem problem ze swoim dotychczasowym operatorem,..
oni działają na zasięgu play, także myślę, że nie ma z tym problemu.
 

dexterrr

Nowicjusz
Dołączył
20 Kwiecień 2011
Posty
155
Punkty reakcji
0
a to jest od operatora mobile vikings?? bo polecil mi to na jednym forum ze oplacalne...
 

Agrestowiec

Nowicjusz
Dołączył
10 Wrzesień 2015
Posty
6
Punkty reakcji
0
natulka123 o tym przedłużeniu konta na rok po każdym doładowaniu to słyszałem u innych operatorów. a play z kolei ma dobry zasięg, dużo anten, ale... samego Playa to ja nie chcę. Zainteresowały mnie te wikingi, ale jeszcze się zastanowię.
 

dexterrr

Nowicjusz
Dołączył
20 Kwiecień 2011
Posty
155
Punkty reakcji
0
ej to faktycznie jak o na zasiegu playa to dobrze,ja teraz jestem w playu i zasieg mam wszedzie,tylko wlasnie wole jedak cos taniej zalezc, nie ma co ukrywac ze ofera kuszaca:)
 

kolo.ratunkowe

Nowicjusz
Dołączył
19 Styczeń 2013
Posty
86
Punkty reakcji
0
dexterrr napisał:
ej to faktycznie jak o na zasiegu playa to dobrze,ja teraz jestem w playu i zasieg mam wszedzie,tylko wlasnie wole jedak cos taniej zalezc, nie ma co ukrywac ze ofera kuszaca:)
o zasięg nie ma się co martwić- a tak a propo to widziałam, że mobile vikings mają ofertę nową viking24 i w niej masz nielimitowane smsy, rozmowy na komórkę oraz 2 GB neta
 

dexterrr

Nowicjusz
Dołączył
20 Kwiecień 2011
Posty
155
Punkty reakcji
0
no wlasnie przed swietami wybralem te za 24 zl dlugo trwal moj wybor bo myslalem jeszcze nad przedluzeniem w poprzedniej mojej sieci..ale stwerdzilem ze po co mam sie znowu denerwowac ze ciagle przekraczam pakiet danych bez sensu;/
 
Do góry